Skoči na vsebino

Izglasovan hora legalis!!!


master 007

Priporočene objave

Ne vem kako bodo uredili s tistimi mladoletnimi, ki bodo v lokale in diskoteke prišli pred polnočjo? A jih bodo lovili, čes ura je polnoč bejš domov? :D

V Ameriki je bilo čisto enostavno. Smo prišli pred lokal in POKAŽI OSEBNO! Kolega, ki jih je mel okrog 45 let je ni imel s sabo in lejga zlomka ni mogel iti noter. :D :P

Kar se tiče hora legalisa - vsak zakon ima luknje, tudi ta. Ampak nekje so morali začet. Par mesecev nazaj ste nekateri tulili kako je mogoče, da je prišlo do tragedije Lipa in kaj so 14 letnice tam počele. Pritisk javnosti je bil dovolj močan, klima ugodna in hora legalis je šel skoz. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tragedija u lipi se je zgodila zato ker OGRAJA NI ZDRŽALA. Vse moraliziranje potem, ki je pripeljalo do tega NAGNUSNEGA REPRESIVNEGA INKVIZICIJSKEGA zakona je blo pa tako nagnusno, da bol ne bi moglo bit. In kot je že nekdo omenu tu, ZAKON OBSTAJA, le noben ga ne spoštuje oziroma uveljavlja! AMPAK ZA TO NISO KRIVI MLADI!!! Neki disciplinirat mladino na tak način OB TEM PA ŠE NAPREJ DOPUŠČAT NEPRAVILNOSTI PRI RAZNIH TOLOVAJIH JE NESRAMNO IN ŽALJIVO DO VSEH MLADIH.

Ja EInherjar, sem PROTI TAKIM SREDNJEVEŠKIM ZAKONOM!

Kdo je glčasoval za sem pa opisal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... moja dva ne sodita več v to kategorijo ...

... pa vendar, mislim, da imajo prav ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Ker sem jaz tako rekla!!!! "

:xx: :xx: :xx:

ogaben razlog....mami se danes nisem odpustila vseh "Ker sem jaz tako rekla!!!! " :angry:

pa tudi upoštevala jih nikoli nisem :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odlično!!! Podpiram!!! :OK:

Zdaj se vsaj ne bo treba več koncentrirat in ugotavljat, al je pupika že legal al ne :grim :devil: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ne sodi to v temo "kdaj bo vlada začela delat???"

škoda besed krščanski pizduni sprejmejo bedast zakon - kdo pa ga bo izvajal in kaj lahko zakon sploh spremeni? itak je mladoletnim prepovedano točit alkohol, zakaj torej nebi bili v lokalu ki ima alkohol če ga nebi smeli piti. s tem zakonom samo potrjujejo da ne znajo poskrbeti za izvajanje obstoječega!

samo zakon na zakon spremeni se pa itak nič :SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odlično!!! Podpiram!!! :OK:

Zdaj se vsaj ne bo treba več koncentrirat in ugotavljat, al je pupika že legal al ne :grim :devil: B)

Pa tista birtija pod tvojim oknom bo tudi propadla... .)

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj bo iz njih, oziroma,

koliko bodo imele, prav tiste štiri tam, sreče, da bodo

uspešno previjugale vse pasti, ki jih še čakajo, da si uredijo življenje

po svoji volji in pameti.

Ma ne delat iz muhe slona. Sam sem bil pri 14-ih v prvem letniku gimnazije in 1x do 2x mesecno sem se ga nametal. Pa vecina mojih kolegov tudi. Pa smo vsi privijugali. <_<

Sej ce vidis mladoletnika z alkoholom se ne pomeni, da je 24 ur na dan pijan, ampak da se ga je sel pac u petek mal nasekat.

Kar se pa tice prepovedan vstop v nocne lokale do 24 leta :eek: . Pa dej kje eni zivite. Kolegica mojih let ima ze 2 otroka in moza, ampak v diskoteko pa nima vstopa :slap:

Drugace pa podpiram, da se mladoletnim ne prodaja alkohola in da mlajsi od 16 let nimajo vstopa v diskoteke.

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na kratko : kdor ima mladoletnike pri hiši, lahko računa, da mu jih bo kakšen center za socialno delo odvzel in jih dal v rejo, ker jih niso spustili v lokal na WC in so izpustili odpadne vode v javnem haustoru.

Dokler pa po šolah dilajo heroin, bo prebolevanje alkoholnih omejitev dokaj lahkotno in oproščeno davkov.

.... Pa dej kje eni zivite. Kolegica mojih let ima ze 2 otroka in moza, ampak v diskoteko pa nima vstopa .....

Mislim, da bo imela več problemov zaradi bigamije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vzrok.

Sam sem bil pri 14-ih v prvem letniku gimnazije in 1x do 2x mesecno sem se ga nametal. Pa vecina mojih kolegov tudi. Pa smo vsi privijugali. <_<

posledica.

Jst sem bil včeri na hard, pa še vedno sem.... ....PIJAN :D

No od četrtka zvečer pa do danes.

Če si takole prezprekinitveno pijan nimaš mačka :D

No zdej pa nazaj med trezne ljudi :(

pa še ena tema, katero sem izbrisal, katero si odpr ko si bil...sej se spomniš... ;) ali pač?

podpiram zakon...sploh glede otrok v lokalih...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vzrok.

posledica.

pa še ena tema, katero sem izbrisal, katero si odpr ko si bil...sej se spomniš... ;) ali pač?

podpiram zakon...sploh glede otrok v lokalih...

Ja obenem pa imam cez milijon letnega dohotka in redno studiram arhitekturo. Imam konstanto druzico v zivljenji, veliko kolegov in igram nogomet. V casu svetovnega prvenstva v nogometu bom gledal tudi televizijo. Redno hodim na fitnes in sem zdrav kot dren (trkam na les).

Tko da ne ti men, ce se ga vsake tok casa nasekam :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tragedija u lipi se je zgodila zato ker OGRAJA NI ZDRŽALA. Vse moraliziranje potem, ki je pripeljalo do tega NAGNUSNEGA REPRESIVNEGA INKVIZICIJSKEGA zakona je blo pa tako nagnusno, da bol ne bi moglo bit. In kot je že nekdo omenu tu, ZAKON OBSTAJA, le noben ga ne spoštuje oziroma uveljavlja! AMPAK ZA TO NISO KRIVI MLADI!!! Neki disciplinirat mladino na tak način OB TEM PA ŠE NAPREJ DOPUŠČAT NEPRAVILNOSTI PRI RAZNIH TOLOVAJIH JE NESRAMNO IN ŽALJIVO DO VSEH MLADIH.

Ja EInherjar, sem PROTI TAKIM SREDNJEVEŠKIM ZAKONOM!

Kdo je glčasoval za sem pa opisal.

pa kaj je s tabo clovek :? ja ograja ni zdrzala...le zakaj ni? ce je zadej 1000 brezglavih norcev nic cudnega. Kje ti zivis? inkvizicije ni vec, pa tut komunizma ne (s cigar stalisca ti gledas na vse to) :BUA: , zalostno je, da je sploh prislo do predloga tega zakona, ker ce bi PREDRAGI STARSI MALO BOLJE VZGAJALI SVOJE OTROKE to ne bi bilo potrebno, ce se pa starsem j*** za vse skupej pa otroci niso nic drugacni. Tak oce, tak sin, pravi star pregovor ki velja in vedno bo. Zalostno ampak resnicno, da so v enem dnevu napisane 3 strani (po večini) neumnih in nepremišljenih izjav, tut ce je tak zakon je vprasanje koliko casa ga bodo ljudje upostevali (ce ga sploh bodo)... pa tudi ce je...se te kaj tice? Ne! torej je brezzveze diskutirati o tem :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja obenem pa imam cez milijon letnega dohotka in redno studiram arhitekturo. Imam konstanto druzico v zivljenji, veliko kolegov in igram nogomet. V casu svetovnega prvenstva v nogometu bom gledal tudi televizijo. Redno hodim na fitnes in sem zdrav kot dren (trkam na les).

Tko da ne ti men, ce se ga vsake tok casa nasekam :angry:

sej...če se ga pri 14 letih 2x mesečno nabutaš, si uspešen, tako kot ti sam praviš da si.....zraven pa moraš še pisat po forumih kako si nažgan, oz. si bil nažgan + odpirat teme, kjer nihče ne ve kaj si hotu povedat, ker si bil toliko nažgan ko si jo odprl... ;)

torej zakona ne smeš podpirat.... ;) alkohol pri 14 letih je dokazano (na tvojem primeru) koristen za prihodnost...ne samo to....priporočljiv je.... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolegica mojih let ima ze 2 otroka in moza, ampak v diskoteko pa nima vstopa :slap:

Če ga že prej nebi imela, pol tudi froca in moža ne bi še imela!!

pies: TC a si že kdaj bil nad "magično" mejo 0,5??? Oziroma vsaj blizu nje??? Ne??? Potem pa pssssssst!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gorazd btw tle noben ne govori o Lipi, zato se umiri.

Mularija pa nima ponoči kaj počet zuni in se opivat...basta! Pol so pa vsi drugi krivi sam njihov otrok ne, pa kelner k mu je dal alkohol, pa trgovka k mu je prodala alkohol itd.....

Je pa res, da je do tega zakona po eni strani prišlo zaradi staršev samih ter njihove (ne)vzgoje svojih otrok. Vse preveč je razvajene mularije okol....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pies: TC a si že kdaj bil nad "magično" mejo 0,5??? Oziroma vsaj blizu nje??? Ne??? Potem pa pssssssst!!!!!!!

tukaj je govora o 14 letnih mulcih....izrazi svoje mnenje na to temo in ne name, sem polnoleten....

or else....pssssssst!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HORA LEGALIS

določbo, po kateri mlajši od 16 let od 24. do 5. ure ne bi smeli vstopati v lokale, kjer se prodajajo alkoholne pijače.

to ne pomeni tega

Kar se pa tice prepovedan vstop v nocne lokale do 24 leta.....

ampak

....da mlajši od 16 let ne bodo imeli vstopa v lokale med 24. zvečer in 5. uro zjutraj :)

tvoja kolegica gre lahko mirno v diskač :D

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odlično!!! Podpiram!!! :OK:

Zdaj se vsaj ne bo treba več koncentrirat in ugotavljat, al je pupika že legal al ne :grim :devil: B)

wrong... bo treba še vseen...zakaj?... ker tega zakona spet 90% folka ne bo upošteval, tko kt ponavad :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer pa nevem kaj si bojo še spovnil..... zakon da po 20 uri mladoletne osebe ne bodo smele stopiti iz stanovanja :slap: :BUA: :wacko:

sicer pa če smo že pri zakonih, komi čakam, da bo treba še rolerje pa čevlje registrirat, pa izpit za hojo narest :wacko: :slap:

sicer sm dost :topic: sam še vseen :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Khm.....čudno, da v nekaterih sosednjih državah podobni zakon čisto lepo funkcionira in se zaradi tega noben prav pretirano ne razburja. Ker mularija pod 15 let res nima kaj (za moje pojme po deseti uri) zunaj za iskat. Vsaj ne med tednom. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prav rad bi tebe videl ko si stara 15, sama, doma, zatrta v kali... dej postavi se v kozo "nas"!!! :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!