Skoči na vsebino

štih majster


SiR

Priporočene objave

Ja odvisn kaksn tablet prej pogoltnes... :hmm:

Pa kaj je tri dni sam ekstazije žrl?????? :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj je tri dni sam ekstazije žrl?????? :eek:

po mojem je mogu še kak Doom/Quake/Unreal zašpilat ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

wow. samo "strokovne" teme in v njih se strokovnejsi komentarji. cudno, sym, da tako pocetje v "tvojih" temah toleriras. zakaj je ta tema drugacna od teme "v parizu ubili ljubljancanko" ?

je pocetje tega umskega bolnika bolj tolerantno od umora ? ali mogoce lahko samo zato, ker je "samo en svaba" v kriticnem stanju in se bori za zivljenje potrebno manj pietete ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, zakaj me sprašuješ, po čem je drugačna ta od one teme ... obe sta tragični in svet bi bil lepši, če do tega ne bi prihajalo.

Sem pa temo odprl s ciničnim komentarjem. Spraševati se "kako je to mogoče" bi bilo čisto odveč. Me pa zelo čudi... namreč, da štihneš 27 ljudi rabiš kar nekaj časa in da na neki taki postaji ni nobenih varnostnikov, ki bi hitro in učinkovito reagirali, se zdi že kar smešno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

wow. samo "strokovne" teme in v njih se strokovnejsi komentarji. je pocetje tega umskega bolnika bolj tolerantno od umora ?

Ja nekoga ubit je vecji zlocin kot jih je 27 zastihat to je dejstvo! Stihmajstrovo pocetje pa po meni ni nic cudnega, pac jaz temu pravim cista nemska slamparija. Ce se zazres malce v zgodovino, je ziv dokaz te trditve obstoj zidov! Ko se denimo spuli japoncu, rusu ali amerikancu, pobijejo svoj in se par sosednjih razredov. Ljudje se od nekdaj pobijamo in pobijali se bomo tudi v prihodnje. Psi lajajo, karavana gre dalje. Zakaj ze ne zelimo deliti niti spostovati mnenj nekoga? Hmn...krivdo lahko mirno pripisemo nasim zivljenskim, druzbenim, osebnim vzorcem. Kresanje vzorcev torej...

B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na TTX sem zasledil, da je ena izmed prvih žrtev priznala, da je okužena z virusom HIV :blink:

....in ostale ga bodo naje*ale, čist po nedolžnem :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mater, dobr jih je štihal...

27 komadov ni kar tako ...

Men se zdi,da jih je 28 in prvi ki ga je zaštihal ima aids zdej se pa vsi preživeli bojijo kaj bo po poškodbi!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po mojem je mogu še kak Doom/Quake/Unreal zašpilat ...

ravnokar zvedu: bil je star 16 let ... in se skor nič ne spomni, ker je pred tem par dni skupaj popival ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... in svet bi bil lepši, če do tega ne bi prihajalo.

Z mislenostjo Jest, jest, jest in jest ziher ne bo.

Al pa z:

Jest, jest, jest in moj nozicek tudi ziher ne bo.

P.S.

Za vse egoiste: jest ne pomeni žret ampak ego ....

Ma ja, brezveze razlagat karkoli....isto sranje, drugo pakovanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!