Skoči na vsebino

razbil filter na aeroxu


Maniak

Priporočene objave

dans sn mal na pločnik skoču pa je lukna v filtru. sn ga dol dal pa me zanima kak bi naredu nekak en home made filter, sm sprobaval nekej s gobice nardit pa noče niti vžgat :D so... some assistance please :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

home made filter nix gut :)

ker rabiš neko posebno gobo, ki ti nebo vlekla notri vso umazanijo...tako da raje starega kar skup zalepi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

toti stari je ubistvu mal fosil ratal kr je bil fajn trk.. sm že probal zlimat.. kaj pa ce dam noter neko gobico in najlon čez?

a je možn da zej ne vžge, k je olje svečko zapacal? nsim mel cajta šraufat zej... bom jutr :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Manika, kot prvo ti morm povedat, da je res brezveze odpirat novo temo za vsako pizdarijo, ki se zgodi in drugič ti morm povedat, da si res en dummass ker s skuterjem skačeš po pločnikih. Glede filtra ti pa nwem povedat, mal čudn se mi zdi, da take bedaste vn mečeš, povsod ti piše o filtrih, verjem, sam svojga ne boš naredu, edino če tega zlepiš, tko kot je blindek reku al pa kupiš novga, športnga dobiš že od 2 čuka dalje... Pa tut do zdj še nism slišu, da bi kdo delu svoj filter in mu motor ne bi z njim vžgal, morš bit prav talent za to... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Manika, kot prvo ti morm povedat, da je res brezveze odpirat novo temo za vsako pizdarijo, ki se zgodi in drugič ti morm povedat, da si res en dummass ker s skuterjem skačeš po pločnikih. Glede filtra ti pa nwem povedat, mal čudn se mi zdi, da take bedaste vn mečeš, povsod ti piše o filtrih, verjem, sam svojga ne boš naredu, edino če tega zlepiš, tko kot je blindek reku al pa kupiš novga, športnga dobiš že od 2 čuka dalje... Pa tut do zdj še nism slišu, da bi kdo delu svoj filter in mu motor ne bi z njim vžgal, morš bit prav talent za to... :lol1:

kot prvo :*

kot drugo, ja rad skačem po pločnikih, na pločnike loh tud nate kdaj :)

filter sm mislu nardit sam za silo da bi zdržu kake 300km še, je mel ze en kolega home made narjenga sam ga nemorm dobit trenutn. kot tretje mam pa dele za predelavo narocene tok da se lahk mal zajebavams skuterjom zej :P . drugc ce bos hotu kej pametnga povedat pejt steni govort. hvala .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot tretje mam pa dele za predelavo narocene tok da se lahk mal zajebavams skuterjom zej :P .

no, to je potrdilo mojo domnevo, da si še večji dummass kot sem si misli, napreduješ... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobr sj sm ze zrihtu, svecka je bla zapacana, filtr sm pa naredu iz gobce k je bla v originalnmu filtru, bo ze zdržal za nekej fur. pa dj nebod tecn red arrow sam za nasvet sn prašu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa dj nebod tecn red arrow sam za nasvet sn prašu.

jst si pa podal svoje mnenje vključno z zelo koristnim nasvetom...

TC....sorry :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!