Skoči na vsebino

RAZGALITE SE!!!


Lena

Priporočene objave

Na forumu imamo že tako toliko takšnih tem, za zapravljanje časa, pa sem še jaz eno našla:

ponavadi se vsi znamo pohvalit s kakšno dobro lastnostjo, mene pa zanima katere so vaše slabe lastnsoti, ki se jih zavedate (sami ali so vas na to opozorili drugi)

Pa da ne bo tako težko bom začelka kar sama: v življenju po mnenju nekaterih preveč planiram in mi tako ostane premalo časa za spontanost, kar pa še ni tako hudo.

Sem kar trmasta, predvsem pri stvareh, v katere sem prepričana, prav tako pa na lastno škodo na nekatere stvari odreagiram preveč hitro, in jih jemljem preveč osebno, saj je v vsaki šali tudi nekaj resnice...kar pa še ne pomeni, da se ne znam smejat na lasten račun...

Pa da ne bom sama o sebi toliko govorila, bom počakala na vaš odziv in kasneje še kašno lastnost dodala.

Aja, pa včasih sem tud malo lena, priznam

Boljše LENA kot nobena

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bom tud še mal počakal,mogoče bojo pa drugi vse naštel,he,he...

LP DAN

If you need A BIKE that´s faster you´re either a)WSB Champion b)New to biking

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest ful hitr menjam razpoloženja - en trenutek sm sladek k med, drug trenutk bi ti pa najraj roko odgriznu (no, tut takrat sm še zmeri sladk k med ). Pa mogoče mal preveč dam na prvi vtis k koga srečam in je pol ta prvi vtis zelo težko spremenit.

God bless the losers, for they determine the winners!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lena ne, mi2 sma definitivno za skupaj, čist ista sma, pomojem bi se dobro razumela! Jaz ze delam plane kak bo ko bom f penziji...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja najvecja slabost je, da sem vcasih prijazen do okolice in na trenutke opazim, da mi za koga ni vseeno. Seveda to hitro mine.

Na trenutke sem opazil celo zametke custvenosti. Seveda smo potem ta custva ujeli in postavili pred zid.

Se naprej egoisticen in egocentricen Einherjer!

Einherjer

-------------

www.firestartersmc.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja še tole: moja boljša 1/2 se skos prtožuje da sm čist preveč flegma - prav da je to ful bed. Men se ne zdi - kaj pa vi pravte?

God bless the losers, for they determine the winners!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah, ... moj glavni problem je ker sem tko popoln, da nimam kaj napisat ... kaj si pa drugi mislijo pa ne vem (mogocesePupajaviinkajprijavi press) ...

hotschko

{Born To Lose Live To Win}

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odprt, preveč ljubosumen, trmast, menjam hitro razpoloženje (ja Chebi nisi edini), punca pravi z eno besedo da sem ZAJEBAN!

Dej nej eden odpre temo da se malo pohvalim!!

Thundercat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj ugriznem v kaksen noht... svoj, na zalost.

----------------------------------

Kuhanje je kot zenske: malo odvrnes pozornost stran, pa imas ogenj v strehi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm pa mislu da znoriš, če ti to kdo reče.

God bless the losers, for they determine the winners!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vzkipljiv in trmast. Najbolj butast očitek je bil, da sem ??preveč moralen?? Menda se je hotelo dekle dol dat, pa ni bilo nič iz tega.

Kaj več, pa raje nebi pisal...

Accelerate 'till you see God ....then brake.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

george: zdej sm pa razočaran - kako lahko odrečeš ubogi revci kar si zasluž?

God bless the losers, for they determine the winners!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje preveckrat tezim s sarkasticnimi pripombami. No ... ce je preveckrat ne vem, je pa res da rad sarkazem uporabim

--

Andraz, cyc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol sm pa zgleda jest predober, k vsaki ful prvoščm...sebe!

God bless the losers, for they determine the winners!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmnja... slabe lastnosti.... hmmmmmmmmmmmm.....

*fadekout*

pol ure kasneje...

*fadein*

...Nope, I'm perfect!

OK, len sm k fuks, ampak to ne šteje...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samsonova orjaška moč

Potem je vzljubil žensko, ime ji je bilo Dalila. K njej so prišli filistejski knezi in ji rekli:

»Pregovori ga in poizvedi, v čem je njegova velika moč in s čim bi ga zmogli, zvezali in užugali! Dali ti bomo sleherni enajst sto srebrnikov.«

Dalila je rekla Samsonu:

»Povej mi vendar, v čem je tvoja velika moč in s čim bi te moralil zvezati, da bi te užugali?«

Samson ji je odgovoril:»Če bi me zvezali s sedmimi svežimi vrvmi, ki se še niso posušile, bi oslabel in bil kakor drug človek.«

Filistejski knezi so ji prinesli sedem svežih vrvi, ki se še niso posušile in zvezala ga je z njimi. Vnjeni izbi pa so sedeli na preži. Zaklicala mu je:

»Filistejci nadte, Samson!«

In raztrgal je vrvi, kakor se pretrga nit iz preje, če jo ogenj osmodi. Njegova moč pa je ostala nepoznana.

Dalila je rekla Samsonu:

»Glej, ukanil si me in me nalagal. Zdaj mi torej povej, s čim bi te mogli zvezati!«

Odgovoril ji je:

»Če bi me dobro zvezali z novimi vrvmi, ki še niso rabile, bi oslabel in bil kakor drug človek.«

Dalila je torej vzela nove vrvi, ga z njimi zvezala in mu zaklicala:

»Filistejci nadte, Samson!«

V izbi pa je sedela zaseda. Pa je strgal vrvi s svojih rok kakor nit.

Tedaj je Dailila rekla Samsonu:

»Doslej si me varal in mi lagal. Povej mi vendar, s čim bi te mogli zvezati!«

Odgovoril ji je:

»Če bi spletla sedem kodrov moje glave s tkalčjim osnutkom.« Naredila je tako.

Ko jih je pribila s klinom, mu je zaklicala:

»Filistejci nadte, Samson!«

Pa se je prebudil iz spanja in izdrl klin s tkalčjim osnutkom vred.

Samson izda svojo skrivnost

Tedaj mu je rekla:

»Kako moreš reči, da me ljubiš, ko tvoje srce ni z menoj? Že trikrat si me ukanil in mi nisi povedal, v čem je tvoja velika moč.«

Ko je tako dan na dan pritiskala nanj s svojimi besedami in ga mučila, se je njegova duša namučila do smrti. Odkril ji je vse svoje srce in ji je rekel:

»Britev ni prišla na mojo glavo. Kajti božji nazirec sem od materinega telesa. Če me ostrižejo, me bo zapustila moja moč in bom oslabel in bom kakor vsak drog človek.«

Ko je Dalila videla, da ji je odkril vse svoje srce, je dala poklicati filistejske kneze z besedami:

»Pridite to pot! Kajti odkril mi je vse svoje srce.«

In prišli so k njej filistejski knezi ter prinesli srebro s seboj. Ko je pustila, da je zaspal na njenih kolenih, je poklicala moža in dala ostriči sedem kodrov na njegovi glavi. Tako ga je oslabila in njegova moč ga je zapustila.

Ko je zaklicala:

»Filistejci nadte, Samson!« se je prebudil iz svojega spanja in menil: »Ušel bom kakor doslej vedno, ko se stresem.«

Iz SP, stara zaveza

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AHA, Lena, zdaj je pa Leon tebe razgalil!!!

Ti tičica ti, kaj si nas hotela na led spelat!!!!!

Ah, saj ti pa nisi taka. Se ti bom še jaz razgalil.

Evo najbolj me moti to, ko ljudje ne priznajo svojih napak! Če bi jaz imel kakšno, bi to takoj priznal!!

(RadioDurPress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 teden na mesec sem tečna - vse mi gre na živce. Od kar se tega zavedam, se poskušam krotiti, vendar mi to včasih ne uspe. Ampak vidim, da vaja dela mojstra in iz meseca v mesec je boljše.

Naka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!