Skoči na vsebino

RAZGALITE SE!!!


Lena

Priporočene objave

quote:

Sicer pa pri vas mošklih nikoli ne moraš vedeti, kaj se vam suče po glavi in kaj vse mislite...sicer pa to verjetno velja tudi v obratni smeri!

Boljše LENA kot nobena

Sorry Lena ampak zadeva je več kot kristalno jasna kaj se nam suče po glavi.

Hmm moji minusi, ...heh EGOTRIP, EGOTRIP in EGOTRIP, ..pa TRMA in delat stvari na osnovi prvega impulza.

No ja bit zloben, zajedljiv in brez takta, .... ... ma grem na kosilo pa nadaljujem, .... tega je še kar na zalogi tko da, later!

Zoolo The Horrible!

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Medo, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol pa povej kaj ti je na seb najbolj všeč!

God bless the losers, for they determine the winners!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... hja Nemogoč, Neresen, 90% česa Neodgovoren, ... hej ena najljubših Nezrel (pa kaj sem jebena lubenica, da bi moru bit al' kako?!), .... hmm, ... a sem omenu trmast in egotrip, ...heh no ja od "viška ne boli glava", hja valjda Absolutni Vseved za vse kar se lahko kdo spomni (hmm, ne glih za vse), 99,8% Racionalen tip osebe, in ja branim "Svoj prav" kot levinja mlade, ... heh no ja, ...

(to be continued!)

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Medo, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Pol pa povej kaj ti je na seb najbolj všeč!

God bless the losers, for they determine the winners!

Transalp

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Moja največja napaka je pa ta, da me ljudje ne štekajo!

To je njihova napaka, al ne ???

Pa ne okol govort !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Moja največja napaka je pa ta, da me ljudje ne štekajo!

To je njihova napaka, al ne ???

Pa ne okol govort !

Seveda... torej... jaz jih nimam

I want some more!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sami sebe včasih res slabo vidimo, ali se nočemo ... ne vem ???

Tu zase ne vem kako naj se opišem, ko sem pa v osnovi občutljiv na okolje v katerem se nahajam.

Vem le to, da se na motorju in z motoristi počutim zelo zelo zelo dobro ... oziroma ... I feel freeeeeeeeee !!!!

Pa ne okol govort !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Sami sebe včasih res slabo vidimo, ali se nočemo ... ne vem ???

....ce bi nastevali svoje dobre strani, bi bilo ze vse popisano, a ne? Aja, sem ze povedala, da sem samovsecna? Sicer pa a ni v koncni fazi to tudi dobra stran? No, ja v mejah normale sicer, ampak,.....

Zarja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Tu zase ne vem kako naj se opišem, ko sem pa v osnovi občutljiv na okolje v katerem se nahajam.

Tudi moje trenutno okolje name ne vpliva ravno blagodejno...sem ze kar malo alergicna... Rabim spremembo!!!

quote:

Vem le to, da se na motorju in z motoristi počutim zelo zelo zelo dobro ... oziroma ... I feel freeeeeeeeee !!!!

Pa ne okol govort !

...pa kaj me briga, ce pravijo, da je to ze huda oblika zasvojenosti!Evo se dve 'slabi' lastnosti:

-alergicna na sluzbo, sploh poleti

-zasvojena z motorjem

Zarja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj, evo SPREMEMBA, ce to ni kljucna beseda, za se eno slabo lastnost!?

Ves cas, ampak ves cas, se mi mora nekaj dogajat. Nora zelja po spremembi, samo da je nekaj novega, samo da se dogaja...in to na vseh podrocjih. Nestanovitna, nezrela, ne...

Kje so vsi? Zarja nehi to je ze tvoj tretji post ...pa si sele zacela... mal se hecam... Ena izmed najboljsih lastnosti pa je, da preneses salo na svoj racun in se celo zabavas ob tem...

Aja, a sem ze rekla, da sem samovsecna, pa da si to stejem v plus...

Popravil/a - zarja dne 11/06/2002 ob 15:10:49

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sami sebe najbolje poznamo in se najlažje prenašamo.

Na naše slabosti nas ponavadi opozarja okolica in družba v kateri se sučemo in če smo do okolice dovzetni in nam nekaj pomeni, se bomo poskusili spremeniti ... a vse do neke meje.

Vedeti moramo tudi, da vsak dan ni enak in da tudi razpoloženje niha na boljše ali slabše.

Kot sem že prej omenil ... v dobrem okolju nikakor ne moreš biti slabe volje, turobno vzdušje ali razpoloženje pa se da večkrat izboljšati na račun enega ali več akterjev.

Sem bolj sempatjametalen in me zelo prizadene neupravičena kritika, tudi sam imam rad planirano prihodnost, sem ziheraš in zajebant po duši.

Pa ne okol govort !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pa ena velika lenoba. Če citiram Einhija, ki je zadnjic reku, da kacam ful vela, ker lezijo pa grejo, bi se jst s tem kr strinjala, sem jim kr fous ...

Drgac sem pa kr v redu, pa ne okol govort ...

Pocasi se dalec pride, hitro pa se dlje.

LuCy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma Udi ne ve kaj bi povedu ker bi moral si vzet vikend casa da bi poštudiral kje je sploh kakšna moja slaba stran oz napaka. Ja kaj morem tak sem !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!