Skoči na vsebino

Piše se leto...


leila

Priporočene objave

Bliža se eden boljših koncertnih dogodkov ob Dravi....

Piše se leto 2006! :yea1:

Petek, 16. 06. 06 na Mariborskem Ljudskem vrtu ob 19 h

Nastopile bodo skupine:

Ribja Čorba

Bajaga i Instruktori

Partibrejkers

:OK:

Cena: 2.500,00 SIT

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aham...saj se najbrž še spominjamo izjav Bore izpred let, ne? Super, res super...

Niti čez mejo ne bi smeli takih spustit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aham...saj se najbrž še spominjamo izjav Bore izpred let, ne? Super, res super...

Niti čez mejo ne bi smeli takih spustit.

Ali ni bilo nekaj govora o nekih dunajskih kočijažih?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bliža se eden boljših koncertnih dogodkov ob Dravi....

Piše se leto 2006! :yea1:

Petek, 16. 06. 06 na Mariborskem Ljudskem vrtu ob 19 h

Nastopile bodo skupine:

Ribja Čorba

Bajaga i Instruktori

Partibrejkers

:OK:

Cena: 2.500,00 SIT

za moj okus pa "piše se leto" že dolgo ni več to kar je bil. že nekaj let pogrešam zaklonišče prepeva, soulfingerse in še bi lahko naštevali. glede na ponujeno se mi zdi karta odločno predraga.

sicer pa se iz izbora skupin vidi, da je obisk na omenjenem koncerti vsako leto manjši.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še vedno boljše to, kot pa obletnica Radia city. 20000 ljudi (pa še malo sem rekel) pride na koncert: 6 Pack Čukur, Anžej Dežan, Atomik Harmonik, Billy´s Private Parking (meni so oK, no pevka pač), Dan D, Day out, Gibonni, Invite, Jan Plestenjak, Kingston, Luka Nižetič, Luna, Natalija Verboten, Neisha, Omar NabeR, Party Kids, Petar Grašo, Robert Goter s prijatelji, Turbo Angels........in prijatelji. Aja, pa Rogoška slavčka (WTF) sta bila tudi.

Ja pa kaj si ti nor :wallbash: , pa še plačat je baje blo treba!!!!!!!!!

Popravljeno . Popravil vapotek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vapotek saj se v večini strinjam s tabo. na cityja hodi mularija vse sorte, vse na smrt pijano, muzika pa bolj tak tak. saj če bi hodil tja zaradi skupin me nikoli ne bi bilo tam. pa še pijača je bila dokaj draga.

glede piše se leto pa so bile vsaj za moj okus skupine boljše tam 4,5 let nazaj. je pa mi ljudski vrt kot prostor koncerta res bolj všeč kot pa snežni stadion, saj si lahko pod streho v primeru dežja, če ti paše lahko sediš, lahko skačeš dol pred odrom, pa še malo bolj normalen folk hodi tja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se prireditve Radia City tiče, imajo itak svojo usmeritev, zato je za razumeti, zakaj taka solata glede glasbenih zvrsti…

Sicer nimam pojma, kako to zgleda in me niti ne mika…

Piše se leto….

Jaz bi pa Psihomodo Pop, pa Bijelo Dugme, pa še bi se kaj našlo…

Težko je zadostiti vsem…

In res je, da je pred leti bila to čisto drugačna zadevščina….res pa je tudi, da smo mi bili drugačni…. :whistle:

Glede cene….ali je predrago ali ne, zakaj ja, zakaj ne….bi se zopet dalo malo podebatirat…pa raje ne, ker sem itak že odjadrala… B)

Komur se zdi vredno, bo pricapljal, komur pa ne, ga pač ne bo….ajnfoh ko pasulj… .)

Kakorkoli….dogajanj bo vsekakor dovolj….na sporedu kmalu LENT FESTIVAL….in ni hudič, da se ne bi skoraj za vsakega našel kaki balzam za dušo…. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komur se zdi vredno, bo pricapljal, komur pa ne, ga pač ne bo….ajnfoh ko pasulj… .)

Kakorkoli….dogajanj bo vsekakor dovolj….na sporedu kmalu LENT FESTIVAL….in ni hudič, da se ne bi skoraj za vsakega našel kaki balzam za dušo…. :)

Točno tako. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali ni bilo nekaj govora o nekih dunajskih kočijažih?

Mladina

Tip je med drugim tudi svetovalec ministra za kulturo. Zanimivo, ne?

:SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, pa Rogoška slavčka (WTF) sta bila tudi.

:fredy:

post-5241-1148978160_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super Leila, da si sporočila :) ... jaz bi pa z veseljem šla in bi se hudičevo fajn imela :) pa ne morem, ker moj dojenček na tri ure cuza in se ne da prepričat drugače :huh:

Pa nič se ne opravičuj pljuvačem, ki so spet falili temo... točno tako, kot si napisala; komur se pač gre, bo šel, ostalih ne bo nihče tja vlaču na ketnah in z biči... :devil:

Res ne vem, zakaj je treba v vsaka pasja jajca politiko vmešat.... :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super Leila, da si sporočila :) ... jaz bi pa z veseljem šla in bi se hudičevo fajn imela :) pa ne morem, ker moj dojenček na tri ure cuza in se ne da prepričat drugače :huh:

Pa nič se ne opravičuj pljuvačem, ki so spet falili temo... točno tako, kot si napisala; komur se pač gre, bo šel, ostalih ne bo nihče tja vlaču na ketnah in z biči... :devil:

Res ne vem, zakaj je treba v vsaka pasja jajca politiko vmešat.... :doze:

Kdo se je prvi vmešal v politiko? Ekstremist Bora ali kdo drug? Ja, mešanje glasbe s tem načinom "wannabejevstva" je več kot kretensko. Ampak egotripičnemu Bori je treba to odpustit in predvsem pozabit a kaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali ni bilo nekaj govora o nekih dunajskih kočijažih?

In če dobro pogledate ljudi okoli sebe, našo politiko in zgodovino... morda pa ni čisto mim pihnu... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom predlagal organizatorju, da namesto čorbe povabi Stavrosa. On bo 100% naredo noro čago, tak ko vsaki vikend v kaki od slovenskih diskotek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In če dobro pogledate ljudi okoli sebe, našo politiko in zgodovino... morda pa ni čisto mim pihnu... .)

Njemu ravno ne zamerim, da ne pozna slovenske zgodovine in govori žaljivo o tem. 100 let pod Turki pač pusti določene posledice. Namreč dovoljenje za ukvarjanje s prevozništvom (vozarstvo) je bil v AvstroOgrski privilegij in ne sramota. In deležni so ga bili samo Slovenci. Tebi pa tvoje neznanje malo zamerim.

Bo traba kakšno učno uro ob pivu uresničit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekoč v davni Jugi je Bora med drugim prepeval: Za ideale ginu budale... :whistle:

Na zapadu ništa novo.

Krasen komad! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak egotripičnemu Bori je treba to odpustit in predvsem pozabit a kaj?

No, sir. :huh:

Ampak...saj nisem govorila o tem... :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o čem se že gre tule? :hmm:

In o čem bi se naj tu šlo?

Popravljeno . Popravil vapotek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj vi grete zato tja da bote z njim debatirali o politiki ali zaradi tega da bi poslušali muziko? Bajaga in Bora sta legendi jugo rocka partibrejkerski pa tudi ne zaostajajo dosti, nevem no zakaj vedno politiko mešate vsepovsod zraven

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Bora sta legendi jugo rocka ..., nevem no zakaj vedno politiko mešate vsepovsod zraven

Mogoče zato, ker je ta kvazi legenda to prvi začel?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!