Skoči na vsebino

SAIRACH 2006, Žiri, 09.-11.06.2006


BIG YELLOW

Priporočene objave

A bo ogrevan kamp ?

:hmm:

Zihr z šnopsem :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tudi zmeraj prepozno pridem, ko je že wsega konec :angry2:

bi morali, za zamudnike nardit še eno rundo špukanja okic :eek: :grim

zamudniki dobijo flodranje odrezanih kravjih pizd :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bo ogrevan kamp ?

:hmm:

Žaža, dolaziš ?

o doktor Volk jaz imam strašne skrbi, ko spijem pet litrov me glava boli, ob polni luni sem volkodlak

ponoči pa sanjam da skačem pod vlak, s klobukom in brki me vsak zasleduje, hudič zoper mene zaroto kuje, črne mačke mi ne grejo s poti, ko pljunem čez ramo me zmrazi do kosti, soproga ima raje psa kot mene ali pa ljubi druge žene, za jezik me vleče tiskarski škrat, dvojniku bom že stopil za vrat ...

:grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o doktor Volk jaz imam strašne skrbi, ko spijem pet litrov me glava boli, ob polni luni sem volkodlak

ponoči pa sanjam da skačem pod vlak, s klobukom in brki me vsak zasleduje, hudič zoper mene zaroto kuje, črne mačke mi ne grejo s poti, ko pljunem čez ramo me zmrazi do kosti, soproga ima raje psa kot mene ali pa ljubi druge žene, za jezik me vleče tiskarski škrat, dvojniku bom že stopil za vrat ...

:grim

:hmm:

menjaj tekočino

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EVO TUDI MEN IN PIKICO PRIHAJAVA Z SALETOM IN CECO( MACEDONIJA ) IN KIŠKOM IN VESNO ( UŽICE )

:naughty: MISLIM DA BO SPET NA GLAVO :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naj mi prosim nekdo razloži, kdo se je spomnu to, da si daš kravji uč v usta in ga pluneš ven? nevem, men se ne zdi niti približno normalno :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naj mi prosim nekdo razloži, kdo se je spomnu to, da si daš kravji uč v usta in ga pluneš ven? nevem, men se ne zdi niti približno normalno :?

Ja čist nenormalno! Sem samo fotke gledala pa sem skoraj kozlala! :SS

Totalno nagravžno! :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naj mi prosim nekdo razloži, kdo se je spomnu to, da si daš kravji uč v usta in ga pluneš ven? nevem, men se ne zdi niti približno normalno :?

mislim, da se je to vidlo nekje na zahodu

na motožuru

:alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naj mi prosim nekdo razloži, kdo se je spomnu to, da si daš kravji uč v usta in ga pluneš ven? nevem, men se ne zdi niti približno normalno :?

Zihr kak mesarski vajenc, ki ni imel nič za delati :devil:

Boge kravce, zdej pa brez fokic lutajo po Žirowskih hribih, le kako bodo našle travo na paši :doze:

Popravljeno . Popravil Zdrawc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo glavo bodo sklonile :D

Ja čist nenormalno! Sem samo fotke gledala pa sem skoraj kozlala! :SS

Totalno nagravžno! :BUA:

Spij 10 piv prej pa boš tudi ti tekmovala :D Mogoče zmagaš ali celo dosežeš rekord.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridem...na pivo al pa dva. :OK: Vreme bo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naj mi prosim nekdo razloži, kdo se je spomnu to, da si daš kravji uč v usta in ga pluneš ven? nevem, men se ne zdi niti približno normalno :?

:lol: dokler jih ven pluvajo je še v redu.. ko bodo začel jih grist in dol požirat... bo pa kriza...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[attachmentid=72058] sej ne bo tko slabo...

A niso Žiri glih pod tisto rdečo strelo???! :o :o :o :? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He, he letos pridem tudi jaz - glede na to da sem "frišna", upam da spoznam katerega od vas... in tile učki me res zanimajo... ker so tudi mednarodno uveljavljeni: prejšnji vikend sem slišala ene Italjane, ko so govorili o očkih in sem se rolala, ko je ena rekla, da je bil lani (al ne vem kdaj) eden, ki je izšpukal vse iz sebe razen učka... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko bodo začel jih grist in dol požirat... bo pa kriza...

tudi to se je že dogajalo.... :grim

.......pa ni blo krize :grrr

Popravljeno . Popravil Zdrawc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

................a je ok????????????? :grim

At 11PM by OK Koral :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej fantje in dekleta vse smo že prpravel čakamo sam še na vas.... upam de se bo vas nabralo v čim večjem številu, kajti mi smo z organizacijo zlo dobr poskrbel tko de.... ŽUR BO DO KONCA!!!!

epo pozdrav od MK SAIRACH! :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje pozor na rosfrei štango na sredini odra!! To bo center dogajanja v soboto ob pol enih! :OK:

post-669-1149829644_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!