Skoči na vsebino

SAIRACH 2006, Žiri, 09.-11.06.2006


BIG YELLOW

Priporočene objave

joj, glih taprav je pazil na mojo deklco :OK: no upam da pride cela nazaj :)

sm pršla zdle nazaj, pa je blo super :D in tekilce

dons grem pa spet gor, pa s tabo, da mal vidiš kak motozbori zgledajo :P

Kađivco sma probale napit, pa ni šlo <_<

lp soncy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yea1: Mal se je uscal , na poti nazaj , saj brez dežja zgleda več ne gre ! :hmm:

Zbor pa je super !

post-5346-1149965718_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tut men se zdi, da vas bo mal pralo dons... ampak dobra volja je najbolja, boste lahko vsaj drek s škornou spucal :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prej ni blo časa, da bi pršu v Žiri. :? :BUA:

AMPAK... grem pa zdej pogledat, če še kdo vztraja :OK: pa če bom dobil še kaj za po grlu. :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, pravkar prišla domov s svojega prvega zbora v Žireh. :D Meni je blo super, končno sem videla tudi špukanje učk - no, zrihtala sem tudi enega tekmovalca...pa bi kmalu zvlekel gor še mene... :nono: Skratka super super, pridni! - drugo leto pridem spet!!! :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje ni bojazni da nebi dobil :OK: Drugače sm pa bil včeri gor in je blo super! Mal ga je dež sral in jih je neki šlo proti domu. Eni smo pa vztrajali.. Sej pol okrog polnoči je nehalo padat.

Uglavnem... Mal smo spil O:-) Pa se noro imel :worship: Tudi drugo leto pridem, upam da z motorjem :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žur smo preživeli brez večjih posledic :slap: ,blata je bilo največ v šotoru okoli šanka.pohvala organizatorjem za ureditev in povečanje kampa in odstranitev grmovja.drugo leto pa spet akcija. :kva2: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ewo, letos saj učk nismo zamudili :grrr

post-5241-1150041811_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v uničevanju alkohola seveda...

[attachmentid=72466] [attachmentid=72467][attachmentid=72468]

[attachmentid=72469]

[attachmentid=72470]

[attachmentid=72471]

post-10693-1150042154.jpg

post-10693-1150042172.jpg

post-10693-1150042192.jpg

Popravljeno . Popravil Miha Z.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

punca z unca vse fotografe naproša, da objavite slikce z pluvanja kravjih očkov. Baje jih je en luštn italjan tut pluvu in bi radla vidla njegovo fotko. Jo pa neki jebe objavljanje na forumu in morm zdej jst to pisat. Sej bo častila per je rekla :D :P

Jst bi pa prosu za kake fotke triciklov. :grim

Crownless

Popravljeno . Popravil Crownless
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: presenečam? a to zato k sm te tja med noge prjela al........................ :D

:blush: :blush: ......jap......z OBČUTKOM :blush: :blush: :blush: :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil sem tam, pa vidu sam volka. Muzika res super in vse ostalo. Edino zvečer me je treslo na motorju k je blo kr pošteno hladno. Upam da bo še kak zbor letos, kot ja ta. Medvode bojo tud super, sam so že bolj komercialne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil sem tam, pa vidu sam volka. Muzika res super in vse ostalo. Edino zvečer me je treslo na motorju k je blo kr pošteno hladno. Upam da bo še kak zbor letos, kot ja ta. Medvode bojo tud super, sam so že bolj komercialne.

videl si samo volka, moram rečt, da nas je bilo kar precej z moto sveta................. :grim :grim

bilo je super.......... :OK: :OK:

Žirovci - ste zakon, blato je tako fajn, da ne vem, če si bom kdaj lahko še čevlje spucala, ampak....kaj pol... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že ko sva v petek z Rudejem uletavala; na vhodu :eek: Klimbra drži Jagru motor, da je ta lahko zlezo na njega. :? :hmm:

Sonce je blo visoko še.

Prve slike so obljubljale :P

Ponoči ga je blo kar hladno, zato smo plesali in sonce čakali.

Štrpin je že trikrat zmagal v pljuvanju in ker ma škornjev dovolj naslednje leto pljuva za mene.

...o,p,r,X.,š... .) luštno je blo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Blo odlično. :kva2: fotkparajšnebividu :krneki:

Spal sem natančno 15 minut. :slap:

Aja, pa volkeca sm sreču in eee...hellenco?? :hmm: zna bit, da sm kak lonček preveč nagnil... :whistle:

Popravljeno . Popravil GorazdH
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že ko sva v petek z Rudejem uletavala; na vhodu :eek: Klimbra drži Jagru motor, da je ta lahko zlezo na njega. :? :hmm:

:devil: :devil: :devil: Tut to se lahko zgodi........ :devil: :devil:

Priznam.....mi je kar nekako žal, da sem MORAL odletet.......obetalo je neverjetno....jeba....drugič :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!