Skoči na vsebino

Yiying


katrusa

Priporočene objave

kaj je sploh to za en motor?

si že slišal za google ?

http://www.bolha.com/oglas1703050

ja res ej kwa je to kr ena firma :BUA: ...pa nabau si kej bolšga d se ti nebo še kdo smejau :P

zakaj bi se mu kdo smejal? ina kaj je po tvojem mnenju boljši skuter?

<_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj...imaš slabe izkušnje z njim...oz. poznaš koga, ki bi imel slabe izkušnje?

ali govoriš na pamet?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja poznam enga k ga je mu in je mu same probleme z njim... pač povem svoje mnenje sej je tip uprašu...pa če ga kej zanima je itak par strani nazaj tema o tem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

težk ti glih verjamem ,mogoč se motim, amapk skuter služi namenu je 4 taktn pač je blo velik pripomb čez motor mogoče zarad tega tak usi čez njega ,mogoče tut nekatere moti da lohk motor kupiš v trgovini mimo grede ko greš kupit kruh ( upam da vete kam cilam) motor sicer ne vzbuja nobenih nekih čustev mogoće zaradi zunanjosti al pa 4 taktne mašine ne wem .) vem pa da služi namenu prevažanju osebka od tokče A - do točke B in to je to . tuning odbade in za to je mogoče nam mladim tak čudn oziroma če se grd izrazim bedast . ampak starejša popolulacija ga zna v velikih primerih kupit za poletno sredstvo za v službo ker so pač v mestih zamaški vlki in si veliko hitrej v službi oziroma nazaj z motorjem kot pa z avtom .

moje mnenje pa je da si ga če bi si kupoval skuter ne bi kupu za noben denar

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz se tudi strinjam z DIESLOM, jaz sem ga tud kupu kar tako, dobesedno ko sem šel po kruh ( kar navadite se, kitajci prhajajo )...ampak ker sem mlad pa neumen, sem ga hotel naviti pa nikakor ni šlo...klele na forumu folk samo pametuje da se neda, da so to jajca.....potem pa sem le najdu mehankarja tapravga pa gre zdej ko šus...tko da za 190.000 SIT je zakon...LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem zakaj bi se ti mogu kdo smejat zato k das za skuter 190k namest 500k, ravn tko se peles.

Rajs dam 190k za nov skuter pa ceprav ko grem kruh kupt k pa za eno rableno sr-ko al pa runer-co,

aja pa se to, s temi 4-t kitajci se dela cudeze sm vidu na lastne oci, :eek: , nima veze kk gres vazn je da gres :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz nimam nekega dobrega mnenja o teh 4T kitajskih skuterih..sem že videl enih par v akciji pa...ni to to...Res da je poceni..samo zakaj bi moral kupit novega scoota za 200k če pa dobiš recimo za 200k rabljenega in dosti bolšega! Se pomoje bol splača! Tp je pač moje mnenje in tudi jaz msilim da se zaradi kitajskehga skutera res ne rabi doben posmehovat! bolše to kot pa da hodiš peš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko je končna hitrost in kje ste vidli ta skuter za 180k?

Če je samo 180k, pol se mi velik bolj splača tole nabavt kot pa kakšno runnerco 50 za 200k staro

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

moj yiying 50 je sel 40km/h ko sem ga kupil.....mehankar mi ga je spravu na 75km/h brez kakrsnih koli fizičnih predelav, baje je treba samo elektronko preuredit, ker ima omejevalec obratov al nekaj takega...noče povedat ker je sedaj to njegova tajna...dokler drugi mehankarji ne pogruntajo....LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Prijatelj je kupil skuter Yiying 125,4T pa bi rad,da bi mu šel hitreje. :grim Ali mogoče gdo ve kam na se obrne :? l.p.pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah..nč ne bom reku... škoda besed za ta motor...

Ne bodi tako pameten no.Širiš nepreverjene resnice.Jaz ga imam.Star je približno mesec in pol,prevozil pa sem z njim 2300km.Pri prevoženih 900km mi je crknil jermen,drugače pa deluje brezhibnokončna hitrost je okrog 70km brez kakšnih predelav ali jemanja blokad ven ker jih nima.Pospeške pa ima polovico slabše kot kakšen dvotaktnik.Potrošnja goriva je pa tudi precej manjšaTudi za hribe ni problem,kjer gre dvotaktni gre tudi ta skuter.V glavnem soliden skuter za dobro ceno.Kupil sem ga v LJ Motoshop,cena pa je bila 179000sit.Moram pa povedat da moj vozi v izredno ekstremnih pogojih in je zelo obremenjen ker se uporablja službeno.Aja pozabil sem povedat da je 50 ccm.Xenon ti pa se z glavo zaleti v zid pa prinesi krasto pokazat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker sem že odprl to temo vam povem da sem tak skuter tudi kupil

YIYING 125

Prevladala je sicer nizka cena,pa še ta na obroke, zato sem se sprijaznil z dejstvom da za ta denar

ne moreš dobiti HIGH scooterja ampak Kitajca z vsemi pomankljivostmi.

Res je da ima 4T mašino,8 KM, majhno porabo in končno hitrost po tov.podatkih 75 km/h ampak če

mu pri filtru za zrak odstraniš gumijasti prekat povečaš končno brzino za 5 km/h

Naslednji moj korak bo zamenjava auspuha,saj je v originalnem vgrajen tudi KATALIZATOR,kar motor

še dodatno duši.Kar pa se tiče blokade elektronike kot sem prebral na tem forumu pa se bom pozanimal

kako je s tem

Z vsemi naštetimi predelavami pa bi moral tudi KITAJEC leteti vsaj 100 ali pa še kak km več

Z njim sem naredil 732 km pa ni bilo nič drugega narobe kot naslednje:

pregorela zadnja žarnica-zamenjal

zatikala se je ključavnica za sedež-Vzvod ki se premika je treba zviti malo navzgor in par kapljic olja

zamenjal sem tudi žarnice za žmigavce v armaturi z 5w ker se podnevi sploh ni videlo ali so žmigavci

vklopljeni ali ne

Ker mi je od prejšnjega motorja ostalo olje MOTUL sem ga privoščil tudi tej mašini tako da sedaj veliko

tišje in mirnejše dela.

Zaenkrat drugih problemov nisem imel,če pa bo kaj novega se ponovno oglasim

lep pozdrav YY

post-11512-1155760243_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP

Tudi jaz sem lastnik tega skuterja yiying125,kot ti Maroj.Tudi mene in moja prijatelja je zavedla cena in nakup na obroke. Zanima me sledece so kaksne blokade ali jih ni ce kdo ve bi lepo prosil da napise da ne iščem več in se pac sprijaznim da pač gre kolk gre , no koncna po ravnem je okrog tam nekje 95 po klancu navzdol pa 105kmh.

Ja ce bi sel kakih 10 kmh poravnem bi to bilo super,ali so mogoče kake blokade na obratih zavrti se priblizno do kakih8000 rpmdalje pa ne. kje bi lahko bile blokade dajte prosim tisti ki imate kaj pojma o teh kitajskih jajcah kaj napisat, da bomo lazje iskali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ti gre po ravnem res 95 si lahko zelo vesel,saj gre meni samo 85

Zanima me koliko km si že prevozil, saj je možno da se s kilometri kitajec bolj razlavfa.

Ali si siguren da tvoj števec pravilno kaže, ker ponavadi števci na skuterjih zelo "lažejo"

Mojo brzino 85km/h je kolega nameril z avtom zato je ta brzina za ta motor verjetno bolj realna saj avtomobilski števci lažejo od 100km/h naprej, če se ne motim.

Kar se predelav tiče bo treba malce počakati in se pozanimati pri več mehankarjih.

KARTUSA je napisal:

za vse ki imajo yiyinga pa ne gre nikamor....zrihtal vam ga bojo v MIKMEKANIK, kolarjeva 9, LJ, 014340216....LP

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP

Ne glej moj jih ima 230km,od dveh prijatlov eden 1200km ,drugi pa 600km pa grejo vsi trije enako po stevcu govorim.Bomo pa se z avtom zmerli pa ti javim.Blokad mehanskih zgleda da res nima pobl.serviser v Velenju je reko da mehanskih blokad ni ,jaz ne vem kolko se on spozna na to znamko skuterjev ker olje v masini pa menjalniku to zna zamenjat skoraj vsak ne...Maroj ko izves kaj novega ali ko bos kaj predelal napisi na forum ce mi kaj pogrunatamo ti javim ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

avtomobilski števci lažejo od 100km/h naprej, če se ne motim.

Tudi avtomobilski lažejo za cca. 5-7 km/h ves čas. Tolko, da ti da psihični občutek, da se pelješ 50 ali 100 km/h, pa vseeno pelješ toliko manj, da boš mogoče uspel ustavit pred otrokom, ki bo skočil nepričakovano na cesto...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pedesetka pa sigurno nima nobenih blokad.Predvidevam pa da tudi tvoj nima.

50ccm jih sigurno ima. Za 125 pa ne bi vedu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!