Skoči na vsebino

Yiying


katrusa

Priporočene objave

  • 11 mesecev pozneje...

Pozdravljeni,

jaz sem tudi lastnik skutarja YIYANG 50, in imam ga ze malo vec kot leto (5000km),

Prej je sel do 65km/h in vrtel se je tam okol 7000obr/min, zdej pa ko so ga mel na servisu so mi mehankarji znizal na 5000obr/min in gre samo se 45km/h, nikamo se ne premakne :headbang: . Pa me se zanima a je to mehanska regulacija obratov ali je elektronska.

Jaz sem imel probleme z jermenom se mi je strgal ze pri 3000km in ker je to potrosni material nisem mogel uveljavljati garancijo po 1000 km se mi je strgal ponovno in potem v roku 3 dni se 2x kao so se izgovarjali slab material kitejskega jermena, zdej so zrihtal motor se mal trese ko izpeljujem vendar gre pa zlo pocas.

Zdej me pa zanima kje ja kaki serviser k bi se spoznal na te motorje da bi ga lahka kej pogledal in zrihtal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

jaz sem tudi lastnik skutarja YIYANG 50, in imam ga ze malo vec kot leto (5000km),

Prej je sel do 65km/h in vrtel se je tam okol 7000obr/min, zdej pa ko so ga mel na servisu so mi mehankarji znizal na 5000obr/min in gre samo se 45km/h, nikamo se ne premakne :headbang: .

Torej so ti ga spravili v zakonske norme. Mislim, da brez tvojega soglasja nimajo te pravice...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

ei kje je ta katalizator pr tem yingyangu? da ga wrzem wn pa ce bi blo ql ce dam ksn malossi sportn filtr gor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

edina možna predelava na tem motorju je da opreš avspuh (/odrežeš na pou joke) ali kit 80

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče bom zdaj malo hudoben ampak tisti denar ki ga namenjate za servise raznega "potrošnega materiala" dajte na stran, prodajte skuter dokler je še kaj vreden in kupite nekaj preverjenega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en znanec ima yiyinga starega 2 leti res je da mu še vedno teče ampak ko vidimo tisti stvar se valjamo potleh vilice ima zvite kotakt je nonstop se pravi užge brez ključa. ko ga užiga more bit nagnjen v levo, sedež pobere v celoti dol, plastike ima zvezane skupaj z agro špago, ko štarta začne škripati....

nas lomi od smeha :naughty:

res pa je da imam raje 10 let star motor priznane znamke kot pa novega kitacja ki je cenejši

Popravljeno . Popravil pinktomos
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

te kitajcki so lahk se tok pocen pa niso vredni svojga kesa...evo k bo stou 50€ ga grem kupt da se z nim u steno zaletim!....totalna potrosnja materjala...raj bi nardil neki konkretnga...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

edina možna predelava na tem motorju je da opreš avspuh (/odrežeš na pou joke) ali kit 80

A je ze kdo montiral 80kit? Ga prodajajo v TC-ju in me res zanima kakšna je razlika.

@Cilindr: glede na to da si moderator, bi pričakoval da boš temo moderiral... ne pa pisal bedarije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol: katalizator je na avspuhu. taka škatlica ja na avspuh pršravfana pred dušilcem mislim da :hmm: slikaj mal pa da vidmo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol: katalizator je na avspuhu. taka škatlica ja na avspuh pršravfana pred dušilcem mislim da :hmm: slikaj mal pa da vidmo

in ti se njemu smeješ :kva1:

katalizator je v izpuhu in ga ne boš videl razen če boš razrezal izpuh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe itq d veš, katalizator je lahko le v izpuhu in nikjer drugje, da opravlja svojo funkcijo

isto kot je bat lahko le v cilindru in ne v feltni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ejga koči, neboš verjel.. js sm mislu da je cilindr pršraufan pa pr mir stoji, pa je zadnjič en z runnerco povedu da ma že 15k km, pa je že znucan in lahka cilindz z prstom okol suče :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Meni gre yiying okoli 65, pa nisem nič delo na tem da bi šel hitreje. Zdaj bi pa rad da bi šel hitreje. Ker se ne spoznam tako na te stvari, me zanima kako zbrusiti dizo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No prosim lepo.. če gre to 65... Nikoli ne gre 65, še z tistimi 80cc kiti ne verjamem da gre toliko. Naj ti povem primer. Ma od kolega fotr enega teh jajc. Ko je bil iz trgovine je šel 37 po števcu, potem nevem kaj so delali, uglavnem pelal je k enemu serviserju kao odblokirat in potem je šel motor po števcu 65. Po mojem števcu pa je bilo to 44 :rolleyes: Go figure..

Point? Nič ne moreš naredit da bo šel hitreje..sploh pa dize brusit, kdo ti je to rekel?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni gre yiying okoli 65, pa nisem nič delo na tem da bi šel hitreje. Zdaj bi pa rad da bi šel hitreje. Ker se ne spoznam tako na te stvari, me zanima kako zbrusiti dizo...

Preden ga začnerš "frizirat", daj pod sedež GPS in izmeri z njim maksimalno hitrost.

Samo en namig prej: sam sem vozil 150 ccm, kateremu jamčijo v reklamah in na homologaciji hitrost 80 km/h ali več. In ko je števec kazal 85 km/h, je GPS pisal maksimalno hitrost 76,8 km/h, če me spomni ne vara...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No prosim lepo.. če gre to 65... Nikoli ne gre 65, še z tistimi 80cc kiti ne verjamem da gre toliko. Naj ti povem primer. Ma od kolega fotr enega teh jajc. Ko je bil iz trgovine je šel 37 po števcu, potem nevem kaj so delali, uglavnem pelal je k enemu serviserju kao odblokirat in potem je šel motor po števcu 65. Po mojem števcu pa je bilo to 44 :rolleyes: Go figure..

Point? Nič ne moreš naredit da bo šel hitreje..sploh pa dize brusit, kdo ti je to rekel?

jest sm se že pelov z yiying max, po števcu pride do 65, sam pa do tja rab ene 3 km, sam zdej kok gre to realno pa ne wem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Mene pa zanima glede max sprint 50,ali je za kaj.Pa koliko ga moraš na začetku furat,a moraš reas 500 km vozit samo 40

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Jest mam Baotiana (Superking). Eno leto star, je bil na servisu, pravijo da so ga pregledal in niso našli nobenih blokad. Pospeški so slabi, končna hitrost je pa 58 km/h po minuti pospeševanja (ha,ha). Je pa izmerjena z GPS.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

pa kaj boste s temi 4t kurci k tak nikan ne idejo :evilgrin: .če bi radi predelavali 50cc mopede si kupte 2t sport oblike pa daš ven sam blokade pa gre 85 km/h :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kaj boste s temi 4t kurci k tak nikan ne idejo :evilgrin: .če bi radi predelavali 50cc mopede si kupte 2t sport oblike pa daš ven sam blokade pa gre 85 km/h :worship:

točno tak. tepa de se van ke pokvorilo na toteh kitejčekeh pa delof nete dobile :lol1: :lol1: . če mislite ka bote s toteh kitejcof ke naredle se pošteno motite :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

točno tak. tepa de se van ke pokvorilo na toteh kitejčekeh pa delof nete dobile :lol1: :lol1: . če mislite ka bote s toteh kitejcof ke naredle se pošteno motite :BUA:

vsej eden kere se spozna na mopede pa ka je PRLEK!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!