Skoči na vsebino

Protikadilski zakon


Osama

Priporočene objave

Kdo pa še seksa samo doma? Ajaaa, ti. :doze:

Seveda. Dopoldne z ljubico in zvečer z ženo. A ti voziš frčafele po hotelih ali opraviš kar v avtu? :slap: :slap: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda. Dopoldne z ljubico in zvečer z ženo. A ti voziš frčafele po hotelih ali opraviš kar v avtu? :slap: :slap: :slap:

Zakaj pa ne dopoldne z ženo :?

Zakaj pa ne z ženo, kje drugje, kot doma :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa ne dopoldne z ženo :?

Zakaj pa ne z ženo, kje drugje, kot doma :?

mogoče pa ona hoče tut doma, ker v avtu že s šefom

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa ne dopoldne z ženo :?

Zakaj pa ne z ženo, kje drugje, kot doma :?

Ja veš Brihta, eni so očitno vezani na domače okolje. Drugje jim je verjetno preveč stresno in vpliva na njihove zmožnosti. :whistle:

Sicer pa z leti pogruntaš, da spremembe, tudi okolja koristijo tej telovadbi.

A smo kaj :topic: ? Neee, saj je še vedno govora o kajenju, kajne? :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No dragi kadilci in kadilke dejmo enga prižgat, da malo zaplinimo nekadilce da ne bojo pozabili da obstajamo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No dragi kadilci in kadilke dejmo enga prižgat, da malo zaplinimo nekadilce da ne bojo pozabili da obstajamo :P

Kar, kar, imam že pripravljen protiudar. Sem se za malco fržola in repe nabasal! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rukni čez še dva deci toplega donata za katalizator in apaurin, da se ne boš sekiral :P

Ej, Donat je dobra ideja, Apaurina pa čist n'č ne nucam. Z veseljem se spuščam v take dvoboje :P !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče pa ona hoče tut doma, ker v avtu že s šefom

Ja, zna biti. SymRu bo že vedel. Moder mož - velike izkušnje. Učimo se od njega. :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene ne bo nič bolelo, ko bodo uvedli ta zakon (še boljše bo, ker ne bom smrdela, ko bom prišla ven iz lokala), pa tudi če uvedejo kakršnekoli zakone na alkohol me ne bo nič bolelo.......

da še pojasnim: čez 6. dni bom imela tri leta, kar ne kadim (hmmm :hmm: al že celo štiri :hmm: ) in sem pač ena izmed tipičnih bivših kadilcev, ki jim gre dim na živce. Sedaj sem pa še noseča, mi gre pa samo 2x bolj na živce vse skupaj.......

Čestitam :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh. Zakon je za en kurac, pa bo vseen sprejet. Na koncu se bo zgodila subkultura. Tako kot se motoristi pozdravljamo, ustavimo ob cesti kakšno rečemo, se bomo/bodo sedaj tudi kadilci subkulutno zbirali na določenih mestih. Kar niti ni tako švoh. Boš pred lokalom zagledal simpatično gospodično ki si bo v vetru poizkusila prižgati cigaret, bo kar dobra iztočnica za pomoč in kasnejše povabilo na pijačko.

Jebi ga v vsaki gluposti je treba najt neki dobrega :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To, subkultura, na mikro ravni, se že dogaja.

Na feštah zaključenih družb, kot so novoletne zabave ali rojstni dnevi, izvedenih v posrebnih sobah gostiln in drugih zabavljaških prostorov, se je lani kar nekajkrat zgodilo,

da ni bilo pepelnikov na mizah in smo potem kadilci hodili kaditi ven, pred vrata.

Po dveh urah fešte je bil prireditveni prostor prazen, notri je bila le še muzika in slavljenec in kak zmrzne,

ostali, kadilci in nekadilci pa smo ga žurali zunaj.

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To, subkultura, na mikro ravni, se že dogaja.

Na feštah zaključenih družb, kot so novoletne zabave ali rojstni dnevi, izvedenih v posrebnih sobah gostiln in drugih zabavljaških prostorov, se je lani kar nekajkrat zgodilo,

da ni bilo pepelnikov na mizah in smo potem kadilci hodili kaditi ven, pred vrata.

Po dveh urah fešte je bil prireditveni prostor prazen, notri je bila le še muzika in slavljenec in kak zmrzne,

ostali, kadilci in nekadilci pa smo ga žurali zunaj.

:)

Točno tako. Pa govorimo o demokraciji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To, subkultura, na mikro ravni, se že dogaja.

Na feštah zaključenih družb, kot so novoletne zabave ali rojstni dnevi, izvedenih v posrebnih sobah gostiln in drugih zabavljaških prostorov, se je lani kar nekajkrat zgodilo,

da ni bilo pepelnikov na mizah in smo potem kadilci hodili kaditi ven, pred vrata.

Po dveh urah fešte je bil prireditveni prostor prazen, notri je bila le še muzika in slavljenec in kak zmrzne,

ostali, kadilci in nekadilci pa smo ga žurali zunaj.

:)

Podobna situacija, drugačen rezultat. Novoletna zabava, kajenje na hodniku, pa ni bilo nobenih problemov, kadilci so lepo kadili na hodniku, v sobi pa je bilo ob 4h še zelo živahno (očitno ste imeli hudo slabo muziko).

lp

Franc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To, subkultura, na mikro ravni, se že dogaja.

Na feštah zaključenih družb, kot so novoletne zabave ali rojstni dnevi, izvedenih v posrebnih sobah gostiln in drugih zabavljaških prostorov, se je lani kar nekajkrat zgodilo,

da ni bilo pepelnikov na mizah in smo potem kadilci hodili kaditi ven, pred vrata.

Po dveh urah fešte je bil prireditveni prostor prazen, notri je bila le še muzika in slavljenec in kak zmrzne,

ostali, kadilci in nekadilci pa smo ga žurali zunaj.

:)

Pa tudi obratno!

Kadilci so hodli ven kadit, ampak je ostala velika večina imela zato žur do jutra, ker ni bilo zakajeno, pa še napit se ga ni trebalo , da bi pol lahko zdržali v dimu.

Še kadilci so priznali, da je bolše tak, ker so majn skadili, in se ravno tak imeli fajn.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To, subkultura, na mikro ravni, se že dogaja.

Na feštah zaključenih družb, kot so novoletne zabave ali rojstni dnevi, izvedenih v posrebnih sobah gostiln in drugih zabavljaških prostorov, se je lani kar nekajkrat zgodilo,

da ni bilo pepelnikov na mizah in smo potem kadilci hodili kaditi ven, pred vrata.

Po dveh urah fešte je bil prireditveni prostor prazen, notri je bila le še muzika in slavljenec in kak zmrzne,

ostali, kadilci in nekadilci pa smo ga žurali zunaj.

Brrrm, to ni fer. :cry: Nekaj podobnega sem želel jaz napisati. :angry:

Da veš, da se letos na skupnih furah, ne boš več vozil v moji bližini, ker mi potem iz glave ideje kradeš in jih tu na Motosvetu brezplačno naprej prodajaš. :headbang: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Podobna situacija, drugačen rezultat. Novoletna zabava, kajenje na hodniku, pa ni bilo nobenih problemov, kadilci so lepo kadili na hodniku, v sobi pa je bilo ob 4h še zelo živahno (očitno ste imeli hudo slabo muziko).

lp

Franc

Pa tudi obratno!

Kadilci so hodli ven kadit, ampak je ostala velika večina imela zato žur do jutra, ker ni bilo zakajeno, pa še napit se ga ni trebalo , da bi pol lahko zdržali v dimu.

Še kadilci so priznali, da je bolše tak, ker so majn skadili, in se ravno tak imeli fajn.

Bah u missed the point.

Eh tile nekadilci :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smrt kadilcem!

Svoboda narodu! :D

res hvala za dobre želje.... :BUA: upam, da veš....kaj drugim želiš, se hitro vrne... (in to leti na prvi stavek)...

s tem pa nočem povedat, da ti želim smrti.. za razliko od tebe...

lp alena

p.s. idiot!!!! :glare: :BUA:

Popravljeno . Popravil alena_bmw
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni ta malo močna za današnji čas?

Ja potlej pa izvoli tole:

Nekadilci vseh dežel, združite se!

...p.s. idiot!!!! :glare: :BUA:

:kva1: Alena, a ti vlečeš, ko te je tak popizditis zagrabu? :evilgrin:

Popravljeno . Popravil HHV
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja potlej pa izvoli tole:

Nekadilci vseh dežel, združite se!

:kva1: Alena, a ti vlečeš, ko te je tak popizditis zagrabu? :evilgrin:

ja KADIM in to zelo rada... in nimam namena nehat ( od nečesa je treba umret :P )... sploh pa ne zato, ker mi država to narekuje....

me zanima kak bi bilo, če bi pir prepovedali.... :hmm:

ravno tako dolgoročno ubija, pa še več ljudi na leto.... :evilgrin:

lp alena

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!