Skoči na vsebino

Protikadilski zakon


Osama

Priporočene objave

Eno čisto resno vprašanje - delaš v vrtcu, ne?

Si kdaj kadila tako, da so te varovanci lahko videli?

kak vse vejo da si u vrtcu še

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti, ki je izumil liker?

Ne, liker je izumil njegov pravnuk in s tem strašansko obogatel, saj je po njem enako slabo tako belcem, kot tudi malo manj belcem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti, ki je izumil liker?

:grrr

Tistega misli, ki je med drugim izjavil:

"Težko je z orožjem pokoriti ponosno, bojevito, pogumno ljudstvo; a sestradajte mu

starce, otroke in ženske; sistematično mu uničite domove; in videli boste, da se bodo

borcem pobesile puške v rokah", kar neprijetno evocira kasnejše ameriške konflikte v

Vietnamu in drugod. Vrli Sheridan je celo "železnemu kanclerju" Bismarcku leta

1870 svetoval, kako naj si pokori Francoze: "Če hočete ukoriti Francoze, morate

storiti tako kot mi, ki južnjakom nismo pustili nič drugega kot oči za jok".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cool, bomo poleg trave pa še svoj tobak gojili, saj če že zalivaš in skrbiš pa še par biljk zraven ni problem :devil:

potem pa samo naj še kdo reče da država ne poskrbi za sivi trg, pa da nima "prstov zraven" pri zaslužku ! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakorkoli, dokler so vladali še tapravi desci, ni upal nihča niti prdnit proti kajenju B)

PEPE ka je za tebe taprav dec? Da kadi in ščije kjerkol že vemo. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PEPE ka je za tebe taprav dec? Da kadi in ščije kjerkol že vemo. :P

ne, taprav deci se niso in se ne ukvarjajo z glupimi zakoni :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne, taprav deci se niso in se ne ukvarjajo z glupimi zakoni :angry:

Res so nepravi deci sprejel že velik glupih zakonu, sam tale o omejevanju kajenja pa vsekakor ni med njimi :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne, taprav deci se niso in se ne ukvarjajo z glupimi zakoni :angry:

Ta pravih ni več. Če bi v resnici šlo za zdravje ljudi, bi na vsaki klobasi, na vsaki salami, na vsakem pivu, na vsaki steklenici vina, na vsakem hamburgerju moralo pisati podobno kot na cigaretni škatlici. Zajej ne piše? Ker so očitno lobiji premočni in ker bolani ljudje predstavljajo neusahljiv vir dohodkov farmacevtskih podjetij. Kadilcev pa je premalo in so pač zato zarezali med nami. Kadilci.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta pravih ni več. Če bi v resnici šlo za zdravje ljudi, bi na vsaki klobasi, na vsaki salami, na vsakem pivu, na vsaki steklenici vina, na vsakem hamburgerju moralo pisati podobno kot na cigaretni škatlici. Zajej ne piše? Ker so očitno lobiji premočni in ker bolani ljudje predstavljajo neusahljiv vir dohodkov farmacevtskih podjetij. Kadilcev pa je premalo in so pač zato zarezali med nami. Kadilci.

Premalo kadilcev? :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res so nepravi deci sprejel že velik glupih zakonu, sam tale o omejevanju kajenja pa vsekakor ni med njimi :grim

da ne? mislm,da kajenje res ni glavn problem v naši državi :grrr

velik več jih pokonča holesterol kot cigareti, pa vendar ima že vsaka vas picerijo in mcdonalds. Bi imeli zakon, ki bi prepovedal nezdravo hrano? jz sm za :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da ne? mislm,da kajenje res ni glavn problem v naši državi :grrr

velik več jih pokonča holesterol kot cigareti, pa vendar ima že vsaka vas picerijo in mcdonalds. Bi imeli zakon, ki bi prepovedal nezdravo hrano? jz sm za :lol1:

Ma je že res brezveze kakrokli komentirat, ker je blo že vse trikrat predebatiran. Sam se pa še zdej ne morem načudet kak hecne "argumente" proti, povezave, asociacije mate kadilci na ta zakon... :lol1:

Popravljeno . Popravil adil
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma je že res brezveze kakrokli komentirat, ker je blo že vse trikrat predebatiran. Sam se pa še zdej ne morem načudet kak hecne "argumente" proti, povezave, asociacije mate kadilci na ta zakon... :lol1:

res je brezveze, še naprej bomo kadil in vi boste zato bolje in bolj zdravo živel :grim

me kar strah, da ne bo kdo preveč zdrav umrl :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta pravih ni več. Če bi v resnici šlo za zdravje ljudi, bi na vsaki klobasi, na vsaki salami, na vsakem pivu, na vsaki steklenici vina, na vsakem hamburgerju moralo pisati podobno kot na cigaretni škatlici. Zajej ne piše? Ker so očitno lobiji premočni in ker bolani ljudje predstavljajo neusahljiv vir dohodkov farmacevtskih podjetij. Kadilcev pa je premalo in so pač zato zarezali med nami. Kadilci.

Eni morajo biti žrtveno jagnje. Pa narod vedno rabi kost za glodanje, da lahko meso pojedo v miru izbranci.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PEPE ka je za tebe taprav dec? Da kadi in ščije kjerkol že vemo. :P

včasih ga senjor PEPE tapravga dedca celo vidi v živo, ampak vse bolj poredko (ker sem zadnje čase zelo zaseden). No, še dobro, da ima tudi ogledalo, pa si lahko s tem pomaga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PEPE ka je za tebe taprav dec? Da kadi in ščije kjerkol že vemo. :P

včasih ga senjor PEPE tapravga dedca celo vidi v živo, ampak vse bolj poredko (ker sem zadnje čase zelo zaseden). No, še dobro, da ima tudi ogledalo, pa si lahko s tem pomaga.

:doze: bom moral ponovit besede neznanega junaka, pred nedavnim vklesane v talele forum:

a zna sploh še kdo brat? ... razen mene seveda

Namreč [attachmentid=90439]

Tapravi desci klasičnega špegla sploh ne nucamo. Dovolj je bežen pogled v učke občudovalk, pa je vse jasno B)

Alles klar?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eni morajo biti žrtveno jagnje. Pa narod vedno rabi kost za glodanje, da lahko meso pojedo v miru izbranci.

Bravo, Lobo. To pa si lepo povedal in še res je. Rešuj probleme z veliko pompa tam, kjer jih ni, da se veliki ne bodo videl. :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta pravih ni več. Če bi v resnici šlo za zdravje ljudi, bi na vsaki klobasi, na vsaki salami, na vsakem pivu, na vsaki steklenici vina, na vsakem hamburgerju moralo pisati podobno kot na cigaretni škatlici. Zajej ne piše? Ker so očitno lobiji premočni in ker bolani ljudje predstavljajo neusahljiv vir dohodkov farmacevtskih podjetij. Kadilcev pa je premalo in so pač zato zarezali med nami. Kadilci.

Mene ne moti če kdo poleg mene je klobaso, hamburger ali pije pivo. Zelo pa me moti če kdo kadi poleg mene, in piha okoli smrdjliv dim!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta pravih ni več. Če bi v resnici šlo za zdravje ljudi, bi na vsaki klobasi, na vsaki salami, na vsakem pivu, na vsaki steklenici vina, na vsakem hamburgerju moralo pisati podobno kot na cigaretni škatlici. Zajej ne piše? Ker so očitno lobiji premočni in ker bolani ljudje predstavljajo neusahljiv vir dohodkov farmacevtskih podjetij. Kadilcev pa je premalo in so pač zato zarezali med nami. Kadilci.

hmmm a sem se reinkarniral? :hmm: ne, sem še živ in ravnokar z cigaretom v ustih in pivom v roki spremljem MS :alien1:

očitno še nekdo razmišlja kot jaz, sigurno je smrdljiv, mentalno omejen kadilec, ki za razliko od dosti ostalih ni predebel in se rekreira, če ne celo športa.

PS: pogrešam napis na pivu da pitje piva povzroče težave pri branju z LCD monitorjev in pisanje po tipkovnici. jebemti vsako besedo se zatipkam :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene ne moti če kdo poleg mene je klobaso, hamburger ali pije pivo. Zelo pa me moti če kdo kadi poleg mene, in piha okoli smrdjliv dim!

Kaj pa če se nekdo mrtvo pijan, pretepa v gostilni, razgraja in grozi vsem okoli sebe, ti pa si pri sosednji mizi z družino ravno začel s predjedjo nedeljskega kosila? Ali pa ti na giru z motorjem pijan voznik vzame prednost? V tem primeru so kadilci prav smešna nadloga. Pa na nobeni steklenici še nikoli ni pisala, da zaradi uživanja alkohola, odmirajo možganske celice, ljudje postanejo nepredvidljivi, škodi jetrom in ledvicam itd. Naša vlada si očitno, po stari navadi spet oblači "gate čez glavo".

Popravljeno . Popravil gattolina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgoraj omenjena problema sta že regulirana z zakonom...

Še mal, pa bom loh na pralnem prašku šparu... :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgoraj omenjena problema sta že regulirana z zakonom...

Še mal, pa bom loh na pralnem prašku šparu... :devil:

Jast že! se neč več ne umivam in perem.Mi je bol toplo pa še s sosedi je mir se mi ne upajo več prbližat.Zakaj že?? :hmm:

Popravljeno . Popravil TONTO
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!