Skoči na vsebino

Protikadilski zakon


Osama

Priporočene objave

sorry, nč nam ne manjka :grrr

Ko so se v Life of Brian pogovarjali o tem, kaj so jim konec koncev Rimljani, kot okupatorji sploh dobrega prinesli - nič, se je razvila debata z naslednjim zaključkom:

Reg: But apart from the sanitation, the medicine, education, wine, public order, irrigation, roads, the fresh-water system, and public health, what have the Romans ever done for us?

Xerxes: Brought peace?

Reg: Oh, pea-- Shut up!

Tole je pa enako - nič nam ne manjka.

Razen....

In ti o tem, kdo hoče biti popoln in vseveden?

Se že držim in pripravljam na običajno salvo argumentov, v čemer si tako zelo dobra.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko so se v Life of Brian pogovarjali o tem, kaj so jim konec koncev Rimljani, kot okupatorji sploh dobrega prinesli - nič, se je razvila debata z naslednjim zaključkom:

Reg: But apart from the sanitation, the medicine, education, wine, public order, irrigation, roads, the fresh-water system, and public health, what have the Romans ever done for us?

Xerxes: Brought peace?

Reg: Oh, pea-- Shut up!

Tole je pa enako - nič nam ne manjka.

Razen....

In ti o tem, kdo hoče biti popoln in vseveden?

Se že držim in pripravljam na običajno salvo argumentov, v čemer si tako zelo dobra.

ok, men nč ne manjka :grrr .) nč, brez česar nebi mogla srečno in kvalitetno živeti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok, men nč ne manjka :grrr .) nč, brez česar nebi mogla srečno in kvalitetno živeti

to sem si tudi jaz lagala takrat, ko sem bila samska.... pa zdej vem, da temu ni tako .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to sem si tudi jaz lagala takrat, ko sem bila samska.... pa zdej vem, da temu ni tako .)

ti čist prvoščim srečo in ti jo želim :grim in verjamem v srečno partnerstvo, ampak zato sta potrebna dva :grim če tega ni, si bolj srečn sam :grim

po dvajsetletnem zakonu si ne lažm, da sem zdaj bolj srečna. :grrr to vem :grim pa ne razumi spet narobe, povedat hočm le, da je partnerstvo lahko srečno le, če sta oba srečna v njem. Verjamem, da je pri tebi tako.

tole čist :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da vas "potolazim":

v AUT je ze sprejet zakon o prepovedi kajenja v javnih ustanovah in v restavracijah in podobnih lokalitetah je kajenje zelo omejeno.

BTW: biti lasten sef ima obcasno tudi prednosti (razen ko si cistacica :doze: ). :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to sem si tudi jaz lagala takrat, ko sem bila samska.... pa zdej vem, da temu ni tako .)

Bolje slabo sexat, kot dobro drkat.

Pa ne mislim s tem vaju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bolje slabo sexat, kot dobro drkat.

Pa ne mislim s tem vaju.

Narobe .

Zelo narobe.

100x bolje dobro drkat ko slabo sexat.

Sicer pa, priznam, stvar lastne percepcije in vrednot. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Narobe .

Zelo narobe.

100x bolje dobro drkat ko slabo sexat.

Sicer pa, priznam, stvar lastne percepcije in vrednot. :grim

Sem probal drkat, pa mi ni bilo všeč.

Probaj ti enkrat sexat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bolje slabo sexat, kot dobro drkat.

Pa ne mislim s tem vaju.

ja ja, samo če pa človek nima s kom seksati, je pa boljše kako napravo ali roko vzeti v uporabo, kot pa nepotešen po svetu hodit.......

in jaz se z volkom tudi strinjam: raje odlično samozadovoljevanje kot slab seks. Zagotovo mi pri slabem seksu ne pride, pri "drkanju" pa vedno .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slab sex v bistvu je drkanje, samo da namesto klasičnih rekvizitov uporabiš neke vrste partnerja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja, samo če pa človek nima s kom seksati, je pa boljše kako napravo ali roko vzeti v uporabo, kot pa nepotešen po svetu hodit.......

in jaz se z volkom tudi strinjam: raje odlično samozadovoljevanje kot slab seks. Zagotovo mi pri slabem seksu ne pride, pri "drkanju" pa vedno .)

Še vedno so mi ženske obline bolj simpatične kot moja roka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še vedno so mi ženske obline bolj simpatične kot moja roka.

V tem primeru je tudi kurba boljša kot tvoja roka :hmm:

Dobro da smo si različni. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V tem primeru je tudi kurba boljša kot tvoja roka :hmm:

Dobro da smo si različni. :grim

Če misliš s tem na plačane babe, to še nisem probal. To se mi zdi najslabša opcija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Khm..... :topic: :topic: :topic: :topic: :topic: :topic: :topic:

Kadilci so šli na čikpauzo, sedaj ko se ne sme povsod kadit, mi smo si pa našli druge užitke. :blush:

Se bomo poboljšali O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imamo tule mogoče predstavnico vseh samskih žensk? :blink:

Morda samooklicano? :hmm:

Eh.....grem.... :photo:

a to vela tut za samske pjebe??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kruci fiks s kajenja na drkanje a ste čist ponorel.Bo en ta prau slišu bojo še to zakonsko prepovedal. :xx: Samo da bodo lahko kasiral. Fantje previdnist je lepa čednost. :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

23.03 - Tudi Nemčija preganja kadilce iz gostinskih lokalov

Nemške zvezne dežele so soglašale s prepovedjo kajenja v večini gostinskih lokalov, popolne prepovedi, tako kot so jo nekatere države Evropske unije, pa vendarle niso izglasovale. Gre za kompromis, po katerem bodo nekateri lokali imeli prostore za kadilce.

Kadi skoraj tretjina Nemcev, zato je lanski poskus vlade, da bi uvedla prepoved kajenja v javnih prostorih na državni ravni, neslavno propadel zaradi protestov tobačnega lobija.

Premierji zveznih dežel menijo, da zadnji sporazum odpira vrata najbolj strogim ukrepom proti pasivnemu kajenju, ki so jim bili kdaj koli priča v Nemčiji, čeprav se bodo pravila o prepovedi kajenja med deželami razlikovala – 90 odstotkov pa bo vseeno enotnih.

Nemška zvezna vlada je prepovedala kajenje v državnih ustanovah in javnem prevozu, zaradi pravnih ovir pa se je odpovedala bolj ambicioznim prepovedim, ki so vključevale bare in restavracije. (dnevnik)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na osnovi neumnosti, ki jih žele uvajati v nekaterih državah EU, kadilci pričakujte, da boste kmalu pozvani na UE, kjer vam bodo v rit montirali sledilec in senzor, ki bo satelitsko javljal količino izpuhanega dima, na kar boste plačali posebno takso. Še posebej pa bo obdavčeno prdenje, ker bo škodovalo čipu! Pa brez heca!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na osnovi neumnosti ...

Pišuka

že drugič ugotavljam, da sem nehow

kadit zadnji moment - prvič me je hotew en

motomarsofski Štajerec ubit ,če bi delbel kot sem

še kadiw za nameček.

:(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo za šalo, malo zares,- s službi lahko kadilci kadarkoli gredo na čikpavzo, ostali pa moramo ta čas delati tudi za njih... Madona, a le še obstajajo tisti žvečilni v obliki cigaretov?

Je bil v vojski isti shit (pušači zapali, ostali metlu u ruke...), na šihtu isto sranje. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo za šalo..

Pa

res .. viš, na to pa nikoli nisem pomislil. Mogoče

zato, ker sem bil le malo let v službi - tisti

pravi "začnemo ob XY:00 - končamo ob YX:00".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo za šalo, malo zares,- s službi lahko kadilci kadarkoli gredo na čikpavzo, ostali pa moramo ta čas delati tudi za njih... Madona, a le še obstajajo tisti žvečilni v obliki cigaretov?

Je bil v vojski isti shit (pušači zapali, ostali metlu u ruke...), na šihtu isto sranje. :headbang:

Kakor se pustite J..t! :P

Če imajo oni lahko čik pavzo, imate lahko ostali kaj vem, shit, kofi, O2 ali kakršnokoli pavzo!

Ko bo vsega preveč, boste itak vsi skupaj ... popušili! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!