Skoči na vsebino

Protikadilski zakon


Osama

Priporočene objave

@motoristek:

dne 12.1.2007 sem rekel:

"Protikadilski zakon, za židi, cigani in komunisti so na vrsti kadilci"

Za kadilci pa pride na vrsto kdo?

in nadaljeval misel dne 26.2.2007:

Naslednji za kadilci bodo pa tisti ki popijejo kak glažek in doživijo kako poškodbo.

Če prideš v bolnico z več kot 0,5 promila ti dodatno zdravstveno zavarovanje ne bo veljalo več in boš 40% zdravljenja plačal sam. (vir: sobotni Dnevnik). Sej če si prst urežeš ni problema, če si pa nogo polomiš....

Hitro smo prišli do spoznanja kdo bo naslednji na vrvi....

S takim tempom čez 2 leti ne bo tukaj nikogar več, ki bi se utegnil smejati :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@motoristek:

dne 12.1.2007 sem rekel:

"Protikadilski zakon, za židi, cigani in komunisti so na vrsti kadilci"

Za kadilci pa pride na vrsto kdo?

in nadaljeval misel dne 26.2.2007:

Naslednji za kadilci bodo pa tisti ki popijejo kak glažek in doživijo kako poškodbo.

Če prideš v bolnico z več kot 0,5 promila ti dodatno zdravstveno zavarovanje ne bo veljalo več in boš 40% zdravljenja plačal sam. (vir: sobotni Dnevnik). Sej če si prst urežeš ni problema, če si pa nogo polomiš....

Hitro smo prišli do spoznanja kdo bo naslednji na vrvi....

S takim tempom čez 2 leti ne bo tukaj nikogar več, ki bi se utegnil smejati :OK:

Tale tvoj "glažek" ima kar konkreten volumen, da po njem lahko napihaš več kot 0,5 promile. Bi mu že skoraj lahko rekel glaž.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glažek, glaž ali glažurina! je čist vseeno ! pojej 2 komada rum-koks bombona pa boš napihal ! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pojej 2 komada rum-koks bombona pa boš napihal ! :grim

Vsekakor bi bilo potrebno prepovedat koks, kokos, pa tudi bombone in bomboniranje civilnih ciljev. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.. pojej 2 komada rum-koks bombona pa boš napihal ! :grim

Potem

bodo mene gotovo prijeli ravno takrat,

ko bom pobasow celo vrečko ...

:grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz se čist strinjam s tem zakonom.... bom vsaj lahko hodo v lokale, ne da bi mi oblačila smrdela po čikih še tri dni... če mi že po alkoholu in kozlaniji, mi še ne rabijo po čikih, ker to pa je pol ubitačna kombinacija :D :D :D :D :D :D hehehe

Popravljeno . Popravil _Nejko_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo ve, kdaj točno bo začel veljati ta zakon?

In ali bo veljal tudi za koncerte v dvoranah, ali bodo le ti kaka izjema ?

Prejšni teden na koncertu v Cvetličarni mi je en s čikom neredil flek na jakni :nono:

V petek na gospodarcu na koncertu dva debilkota že nekoliko nažgana se odločita, da bosta tko mal za foro puhala dim folku v faco.... Potem mi je na majici po nesreči en od teh dveh naredil flek in ko sem mu rekel, če mi bo zdej kupil novo majco, se hoče sklofat.... :headbang:

A bo ta prepoved kajenja veljala tudi na otroških igriščih ?

Gledamo novopečene starše včeri na igalih Tivoliju. Igrala ograjena, prepovedan vstop s kolesi, s psi,..... Med igrali pesek, otroci se igrajo s kanglicami in lopatkami. Starši sedijo na klopcah in veselo pušijo, čike otresajo v pesek, kjer se igrajo njihovi otroci. Tudi čike potem odvržejo v isti pesek..... :SS

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo ve, kdaj točno bo začel veljati ta zakon?

In ali bo veljal tudi za koncerte v dvoranah, ali bodo le ti kaka izjema ?

izjem je ogromno, za naš lokalni rock klub vem da se ne bo smelo kaditi v prostoru kjer je šank, v sosednji koncertni dvorani pa se bo lahko ker se tam ne toči pijača. torej boš vzel pijačo za šankom in šel na čik v koncertno dvorano.

po mnenju tistih ki so zakon bili prisiljeni preštudirat (gostilničarji) je luknjast ko ementalec, zato ne prehitro doživljat orgazme ob misli na popolno nekadilske lokale in koncerte :devil: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je luknjast ko ementalec, zato ne prehitro doživljat orgazme ob misli na popolno nekadilske lokale in koncerte :devil: :evilgrin:

Zato pa sprašujem.... Glede na to kolk sposobni sedijo v palamentu me je strah, da so pogruntali velik ementalec.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kadilke so boljše ljubimke.

predvsem zaradi dobro razvitega sesalnega refleksa :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!