Skoči na vsebino

Protikadilski zakon


Osama

Priporočene objave

Na cigarete napišejo z velimi črkami: KAJENJE UBIJA! ampak ta izdelek še kar prodajajo.

Zakaj še na alkoholne pijače ne napišejo ALKOHOL UBIJA! ??

Saj bo kmalu napisano na vsaki alko pijači, koliko je dnevno največji priporočljiv odmerek...

tudi avti so smrtno nevarni ... sicer pri nas tega ni, ampak v ameriki sem na avtih lepo videl napise "če se vozite s tem, je možno ,da se poškodujete ali celo izgubite življenje."

Popravljeno . Popravil SiR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti zri 5 kil majoneze na dan. boli me. Ce pa kadis zravn mene me pa moti in mi skoduje...

Te pa idi vstran!!

Te pa idi ti stran kadit! :P

Na zivce mi gre folk k kadi in s tem tezi svoji okolici in se pol se obnasa na foro: Da ce nam kaj ne pase naj pa spizdimo.

Sj po eni strani tud to razumem.. Navada oz. zasvojenost je huda rec.

Je pa tud res se neki. Nekateri so gor rasli v casih ko je bila cigareta nekaj povsem obicajnega in ni bila povezana z nobeno boleznijo itd. Vrjamem da pac kar se nekdo nauci oz. se privadi je tezko spremenit.

Popravljeno . Popravil triler
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot nekadilec zakona ne podpira.Zakaj? s kom pa se bom potem prepucaval...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta je pa neumesna. Ti zri 5 kil majoneze na dan. boli me. Ce pa kadis zravn mene me pa moti in mi skoduje...

Mislm kaksne buce valite eni...

Drugac pa to da dajejo napise na cike je cist butast.. Sam en je pomemben: CENA. Podrazijo nj za 200%, kurc magar za 500% :) pol pa kadte kokr hocte :P

Ja zdej so pa buče....a ni blo rečen, da se zakon sprejema ker ministrstvo blazno skrbi za zdravje podložnikov????

Koji k...so nam pa našteval podatke kolk pasivnih kadilcev umre zarad cigaret????

Nazadnje so pogruntal da jih celo več umre zarad pasivnega kajenja kot zarad samih cigaret :headbang: :headbang: :headbang:

Če jih torej skrbi zdravje podložnikov potem morajo povsod napisat opozorila kaj in kako škoduje!!!

Ker se bo kmalu spomnil, če požrem 5kil majoneze, preveč stanem zdravstveno blagajno...

Kar se kadilskega zakona tiče:

Ok...se strinjam da nekatere moti vonj po cigaretih...

Dosedanji zakon je tako ali tako prepovedoval kajenje v npr. pisarnah, bolnicah itd

Če je nekje prepovedano kaditi se pač tega držim in spoštujem....ni pa me treba primerjat s pedofili ipd...

Napisano je tudi, da morajo biti v lokalih prostori ločeni...IN KAJ ZDAJ????

Nov zakon!?!?!?

Moti me...ker se nekadilce povzdiguje...VSI lokali so namenjeni nekadilcem...če pa kdo kadi pa marš v kletko...

Sej bi blo fajn če bi mogoče nardil kletko za nekadilce s posebnim hodnikom...da ne bi bli slučajno v stiku z dimom in okolico..

Butasto!!!

Lokalov za kadilce pa ne dovolit...HALOOOOOOO

Mene pa moti in mi škoduje ko se mi pod oknom valijo trume avtomobilov...me moti hrup in me motijo in mi škodujejo izpušni plini

me moti ko cerkev ob pol šestih zjutraj v nedeljo nabija z zvonovi....

In kaj potem????

Kokr sem že rekel...ena od prepovedi v vrsti ki še sledijo slej kot prej

Pa še nekaj...

Izpad dohodka (marže) od cigaret bo država na tak ali drugačen način nadoknadla..

Torej boš tudi ti kot nekadilec malce več prispeval v blagajno :naughty:

Da pa živimo v državi prepovedi....hja

Če pogledamo na ceste, policaji ne stojijo na mestih kjer so nesreče...ampak tam, kjer se da fino kasirat :krneki:

Ko se nekdo razleti pri hitrosti 200km/h, kmalu zamenjajo table in še znižajo omejitve...da je kršiteljev ki se vozijo 5km/h več od dovoljenega čim več in čim več denarja za ljubo nam državico...

Sicer pa..Slovenci smo baje nestrpen narod...ta zakon in ta polemoka kažejo da je to kar v veliki meri res

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je nekje prepovedano kaditi se pač tega držim in spoštujem....ni pa me treba primerjat s pedofili ipd...

ni pa tut treba trdit, da je kajenje v lokalu v prisotnosti nekadilcev primerljivo z žretjem majoneze... primerjal bi lahko edinole, če bi kilo majoneze zarinil nekadilcu po grlu v želodec...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni pa tut treba trdit, da je kajenje v lokalu v prisotnosti nekadilcev primerljivo z žretjem majoneze... primerjal bi lahko edinole, če bi kilo majoneze zarinil nekadilcu po grlu v želodec...

tega tudi nisem primerjal!!!

vzeto iz konteksta!

rekel sem...če ministrstvo za zdravje takoooo skrbi naše zdravje, potem mora tudi na majonezo napisat opozorilo!!!

Ne pliz obračat besed!!!

Iz tega sledi, da se ministru za zdravje gladko j...za zdravje....ampak zajec tiči v nekem drugem grmu!!! (beri denar)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tega tudi nisem primerjal!!!

vzeto iz konteksta!

rekel sem...če ministrstvo za zdravje takoooo skrbi naše zdravje, potem mora tudi na majonezo napisat opozorilo!!!

Ne pliz obračat besed!!!

Iz tega sledi, da se ministru za zdravje gladko j...za zdravje....ampak zajec tiči v nekem drugem grmu!!! (beri denar)

mah to o denarju je vsesplošna paranoja... če bi pa čist prepovedali čike, bi pa spet ena velika masa folka jokcala "ja saj živimo v demokraciji pa v kapitalizmu vsak dela kar hoče če ma dnar ne morte nam prepovedat čikov " itd itd itd ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, da bomo postali inu ostali bolj sproščeni, je potrebno še ene par prilagoditev zakonodaje:

1. V kuplerajih ne sme biti kurb, ker lahko škodijo zdravju... aja, ker kuplerajev ni, najbolje, da ukinemo in prepovemo seks (lahko čisto pasivno naj..).

2. V bureku ne sme biti masti, enako velja za hamburger itd.

3. vsi se morajo aktivno telesno udejanjat (recimo Bife pri biciklčku: - greš notri zjutraj, piješ vodo in hkrati voziš sobno kolo)

4. vsi, ki grejo komurkoli kakorkoli na jetra se morajo iz lokala odstraniti (recimo črnci, židje, cigani in podobno)

5. vsi, ki ne živijo dovolj zdravo naj plačujejo več zdravstvenega zavarovanja, večjo dohodnino ipd.

6. v penzijo se ne sme iti, če pa oseba ni več sposobna delati, pa se naj jo usmrti, saj škoduje proračunu...

7. aja, pa motorje, eh kaj, vsa vozila je potrebno prepovedati, saj itak na cesti največkrat lahko fašeš poškodbo... čist pasivno :evilgrin:

Vse to namreč niti ni moje umovanje, na bolj ali manj subtilen način se nam to prodaja že ves čas...

Hvala bogu, da sem preživel svoje otroštvo v "svinčenih časih", ko si tudi kot mladostnik lahko pil, kadil in počel vse to tudi ponoči... Mi pa je zanimivo, da toliko folka pade na tako "pametne" ideje..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, da bomo postali inu ostali bolj sproščeni, je potrebno še ene par prilagoditev zakonodaje:

1. V kuplerajih ne sme biti kurb, ker lahko škodijo zdravju... aja, ker kuplerajev ni, najbolje, da ukinemo in prepovemo seks (lahko čisto pasivno naj..).

2. V bureku ne sme biti masti, enako velja za hamburger itd.

3. vsi se morajo aktivno telesno udejanjat (recimo Bife pri biciklčku: - greš notri zjutraj, piješ vodo in hkrati voziš sobno kolo)

4. vsi, ki grejo komurkoli kakorkoli na jetra se morajo iz lokala odstraniti (recimo črnci, židje, cigani in podobno)

5. vsi, ki ne živijo dovolj zdravo naj plačujejo več zdravstvenega zavarovanja, večjo dohodnino ipd.

6. v penzijo se ne sme iti, če pa oseba ni več sposobna delati, pa se naj jo usmrti, saj škoduje proračunu...

7. aja, pa motorje, eh kaj, vsa vozila je potrebno prepovedati, saj itak na cesti največkrat lahko fašeš poškodbo... čist pasivno :evilgrin:

Vse to namreč niti ni moje umovanje, na bolj ali manj subtilen način se nam to prodaja že ves čas...

Hvala bogu, da sem preživel svoje otroštvo v "svinčenih časih", ko si tudi kot mladostnik lahko pil, kadil in počel vse to tudi ponoči... Mi pa je zanimivo, da toliko folka pade na tako "pametne" ideje..

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ne ne, v naši domovini ne bo nihče kadil.Kajenje je ostanek totalitarnega sistema.Komunistična pogruntavščina, da bi nas zasvojili(glej slike JBT) pa kubanke so bile,kar samo dokazuje mojo tezo.zato Janezovi vojaki pridno izničujejo pridobitve naše tekovine.

Kadilci vseh dežel združite se. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: :worship: :OK:

:rolleyes: Hvala hvala, ovaj kako da kažem, hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, v Angliji je že začela veljati. Kazen, če te dobijo kadit na javnem mestu je 400 €. :yes:

Dej mal manj radio poslušaj, pa več delaj! :whistle: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Črpalka ne potegne.Je potrebno odzračit, ali bo dovolj tlačni ventil zapret? mogoče pa vsisni zapreš, pa bo črpalka potegnila,pol pa seveda dejmo se dogovorit al je govora o rotorski črpalki al batni.Smo poštekali... al sploh boste?!? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

......in vice versa. :whistle:

BTW v firmi kjer delam "imamo" striktno politiko nekadilstva (onemanshowpress :whistle: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj pa vseeno ne štekam.....

Zadnjič sem šla v lokal, kjer je kadilski in nekadilski del ločen s pregrado. Na kadilskem delu večinoma prazno, na nekadilskem delu pa polno kadilcev.

Kje je point?

Bemti, ko sem še rauhala sem bila vsaj tako uvidevna, da sem se držala kadilskega placa, če sem že tlačila čik v gofljo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, da bomo postali inu ostali bolj sproščeni, je potrebno še ene par prilagoditev zakonodaje:

1. V kuplerajih ne sme biti kurb, ker lahko škodijo zdravju... aja, ker kuplerajev ni, najbolje, da ukinemo in prepovemo seks (lahko čisto pasivno naj..).

2. V bureku ne sme biti masti, enako velja za hamburger itd.

3. vsi se morajo aktivno telesno udejanjat (recimo Bife pri biciklčku: - greš notri zjutraj, piješ vodo in hkrati voziš sobno kolo)

4. vsi, ki grejo komurkoli kakorkoli na jetra se morajo iz lokala odstraniti (recimo črnci, židje, cigani in podobno)

5. vsi, ki ne živijo dovolj zdravo naj plačujejo več zdravstvenega zavarovanja, večjo dohodnino ipd.

6. v penzijo se ne sme iti, če pa oseba ni več sposobna delati, pa se naj jo usmrti, saj škoduje proračunu...

7. aja, pa motorje, eh kaj, vsa vozila je potrebno prepovedati, saj itak na cesti največkrat lahko fašeš poškodbo... čist pasivno :evilgrin:

Vse to namreč niti ni moje umovanje, na bolj ali manj subtilen način se nam to prodaja že ves čas...

Hvala bogu, da sem preživel svoje otroštvo v "svinčenih časih", ko si tudi kot mladostnik lahko pil, kadil in počel vse to tudi ponoči... Mi pa je zanimivo, da toliko folka pade na tako "pametne" ideje..

Pri večini zadev gre za svobodne odločitve, ali bo kdo kaj počel ali ne.

Dim pa ... je zoprna zadeva, ki se kar sama vali od mize do mize ...

Težko razumeti? Verjetno pač nočeš, ker si kadilec in imaš občutek, da se ti godi krivica. Saj mogoče se ti, ampak tako pač je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri večini zadev gre za svobodne odločitve, ali bo kdo kaj počel ali ne.

Dim pa ... je zoprna zadeva, ki se kar sama vali od mize do mize ...

Težko razumeti? Verjetno pač nočeš, ker si kadilec in imaš občutek, da se ti godi krivica. Saj mogoče se ti, ampak tako pač je.

eh, nič ne mislim, da se mi dogaja krivica, miki... gre mi samo na jetra družba, kjer je vedno več stvari prepovedano. In če bi zakon dopuščal, da se lahko odpre lokal za kadilce, kamor nekadilci nimajo vstopa, takrat bi to bila stvar, ki bi bila zame sprejemljiva. Tako pa ni nobene možnosti "svobodne odločitve". Pa promet je tudi ena zoprna zadeva, pa smrad po čebuli in česnu (mogoče že slišal za italjansko pobudo) tudi in se tudi vali od mize do mize itd. itd. itd. na koncu ostanemo državljani kot debili, ki jim mora država povedati, kako naj živijo. To me moti in ne gre samo za kajenje. No, če te tematika pretirane zakonodaje zanima pa si recimo preberi en članek prof.dr. Pavčnika (ki je btw. zagrizen nekadilec), ki je objavil te pomisleke v Pravni praksi že pred leti.. Zato sem se sploh oglasil. tudi takrat ko so tile idioti imeli idejo o povečaju prispevkov zdravstvenega zavarovanja, ker se nekdo ukvarja z ekstremimi športi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!