Skoči na vsebino

Protikadilski zakon


Osama

Priporočene objave

Ne vem kaj kadilci toliko komplicirate. Enostavno prižgete čik v gostilni, če pride inšpektor, pa gas skozi vrata. Pa da vidimo kako vas bo zaustavil. Če imajo eni jajca, da bežijo z motorji pred policaji, ne vidim razloga zakaj ne bi kadilci pred inšpektorji. Pa še registerske tablice nimate na hrbtu, da bi vas lahko prepoznali.

Ideja za preiskusit, škoda da ne kadim več . :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem kaj kadilci toliko komplicirate. Enostavno prižgete čik v gostilni, če pride inšpektor, pa gas skozi vrata. Pa da vidimo kako vas bo zaustavil.

Mogoče pa vas zaustavi kak nekadilec, ki je končno dočakal, da se je uresničila njegova želja po nezakajeni kavi, zrezku ali pivu? :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nesramnost in izprijenost kadilcev se lepo odraža...najprej so nekadilcem puhali tisti pofukan dim pod nos (pa še nisem srečal kadilca, ki bi mu pasalo, da mu je drugi kadilec pihal pod nos dim...in večino tudi moti dim ki se vije iz čika njim v oči...seveda se ne ozirajo na druge... :rolleyes: )...zej pa bojkotirajo lokale ker ne morejo kadit v njih. egocentrizem na višku :whistle:

mi nekadilci pa še vedno lojalno gremo na kavo, brez zadržkov, zunaj ali znoter lokala. :rolleyes:

Prav tako kot izpirjenost in nesramnost motoristov, da z odprtimi rori nažigajo skozi tunel in kratijo mojo pravico do počitka in miru. Ne posplošuj!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Končno en pameten zakon!!! Bravo,posranci!!! :worship: Upam,da se ga bo striktno izpolnjevalo! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa listek za sedmico si tudi kupil? :evilgrin:

Sem! Ko bo sedmica,te povabim na piknik!!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:headbang: ..kadilci : nekadilcem.. še vedno kadim IN sam se bom odločil ko/ če bom prenehal....ne bom pa drugih omejeval...zaradi svojega užitka...kretene najdeš med kadilci in med nekadilci...."ima jih svuda"... :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KeC...mam originalen ror na moji hondi tako, da ima čisto "tovarniški" glas :trance_33_sleep: torej lahko govorim kot brezmadežen primer. :whistle:

pa kaj ti spiš u tunelu? :mellow:

Popravljeno . Popravil GorazdH
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:headbang: ..kadilci : nekadilcem.. še vedno kadim IN sam se bom odločil ko/ če bom prenehal....ne bom pa drugih omejeval...zaradi svojega užitka...kretene najdeš med kadilci in med nekadilci...."ima jih svuda"... :headbang:

Jep imaš prav, tu pa tam se pa res najde kakšen čisto ok nekadilec :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jep imaš prav, tu pa tam se pa res najde kakšen čisto ok nekadilec :evilgrin:

... :whistle: ..Ali nekadilka....... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KeC...mam originalen ror na moji hondi tako, da ima čisto "tovarniški" glas :trance_33_sleep: torej lahko govorim kot brezmadežen primer. :whistle:

pa kaj ti spiš u tunelu? :mellow:

He he in vse ostalo je po predpisih, tudi tvoja vožnja? Eh no ne bomo šli v te vode, vsi mamo kakšne svoje male "grehe"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... :whistle: ..Ali nekadilka....... :unsure:

Hmmmmm, tule pa se mi porajajo dvomi.

Ko sem enkrat prijateljici ponudil cigaret s stavkom, ali kadiš? Mi je odvrnila: samo kolegom. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Toliko kolikor ti z mano :winkiss:

Oh Kec, potem te teme še povohal ne bi, namesto, da se vsakih par minut usajaš kakšna krivica se ti godi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje sem se pa vsakih par min. usajal, da se mi godi krivica? Na začetku mislim, da sem res izjavil, da mi je zakon bedast to pa je bilo to ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kadilci ste lahko hvaležni zakonu. Prepovedano najbolj paše. Do konca boste užili vsak oblaček, ki ste jih sedaj tako razsipali naokoli. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kadilci ste lahko hvaležni zakonu. Prepovedano najbolj paše. Do konca boste užili vsak oblaček, ki ste jih sedaj tako razsipali naokoli. :naughty:

:worship: :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tu je ena blesarija,že dans me je zebl na kofet,kva bo šele pozim :headbang: :unsure:

to je ena super-stvar, že danes sem dihala ob kofetu, kva bo šele pozim :OK: :naughty: :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je ena super-stvar, že danes sem dihala ob kofetu, kva bo šele pozim :OK: :naughty: :010

sej polet lahko tud zunaj dihaš ob kofet.....pozim je pa še bol svež zrak :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej polet lahko tud zunaj dihaš ob kofet.....pozim je pa še bol svež zrak :evilgrin: :evilgrin:

:D :D :D

res je...

zato najboljše ,da kafe notri rukneš...pol pa vn šibaš enga sfajfat...:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D :D :D

res je...

zato najboljše ,da kafe notri rukneš...pol pa vn šibaš enga sfajfat...:P

ma ja.......men je itak vsen....bom nehal........kofe pit :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ja.......men je itak vsen....bom nehal........kofe pit :naughty:

bo več zame ostalo...več kafeta, več zraka...kaj lahko sploh še prašam :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!