Skoči na vsebino

Janica Kostelič


Janica in lepotni kirurg  

79 članov je glasovalo

  1. 1.

    • Definitivno bo lep?a kot prej
      14
    • Take grav?e noben kirurg ne more polep?at
      58
    • ?e gr?a bo kot je ?e
      7


Priporočene objave

Janica kostelič je baje (končno) obiskala lepotnega kirurga :OK: Bo po operaciji res kaj lepša?

Janica al Ivica? :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Janica kostelič je baje (končno) obiskala lepotnega kirurga :OK: Bo po operaciji res kaj lepša?

Več TUKAJ

Maaaater kakšna mama?!!! Kaj bo šele, ko bo mama?!

Se je že afnat' začela! Končala bo tako kot Peterka...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čez par mesecev pa jo boste v one teme za odrasle limali ... ;)

Uf... težko verjamem zlo težko :D Bomo limal njeno sliko u špajzo, da otroc naujo eurokrema več kradl :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolje, da si na ta malo vtetovira sahovnico. Pol si pa najde kaksnega slovenceljna, ki jo bo z veseljem (al pa iz sovrastva?), jebal. In to dobesedno :D

Pa se Glumicic bo imel manj dela (da mu ne zabukira ordinacije za cel mesec, ha, ha).

...v cakalnici: Ima li tko za EKG? ... Neee, ovde smo svi za HDZ! :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: zdle sm se pa tak nasmeju zarad zgornjih postov ej :lol:

ja ženska se je odločla da bo zdej naprej lepa . pa se je sprehodla do kirurga

me prau zanima kak jo je zrihtu

mate pa prav da se je že začela mal afnat .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ooooo Janicaaaaa, od kod lepoteeee tvojeeee! :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Če bi imeli tekmovanje še za najgršo športnico OI bi janica domov odnesla 2 zlati medalji, ne le eno :lol1: :lol1:

post-2048-1149371349_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi Croati, bodo nekoč imeli Tino Maze :blush:

......mogoče......... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej fantje, prosm, če nehate takih stvari govort o Janici, jz jo namreč osebno poznam (sva skupej smučanje trenirale) in je zelo fejst uredu punca :yes: Raj sebe poglejte kakšni ste, obsojate človeka po njegovem izgledu, kar pa nima nobene veze z njegovo notranjostjo, vsi smo krvavi pod kožo. v tem primeru ste vi tisti tagrdi, pa loh vas je sram, da takele stvari govorite oz. pišete. Pa čist tko bom povedala, lejte ke je ona in ka je že vse dosegla z svojo ustrajnostjo in delom, kar pa vi nikdar ne boste, in mam občutek da ste ji samo fouš, pa kaj pol če zgleda tko kot zgleda, važn je da je ona sama s sabo zadovoljna, pa men verjemte, da se ona s takimi bedaki, k mate pač tak mnenje o njej, popolnoma nič ne obremenjuje, lih kontra, loh se vam sam smeji u glavo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sigurno, se strinjam. Po moje je samo fanta peljala k lepotnemu kururgu in mu povedala kakšne spremembe hoče na njem. Da bo tudi on notranje lep.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Tanjuška: Sej res da smo vsi krvavi pod kožo.. samo zgleda da janica ma pa še prej ocvirke tam spodaj... Sicerpa, a ti tud opravlaš pa šinfaš ljudi ki jih ne poznaš (http://www.motosvet.com/tabla/index.php?s=&showtopic=15212&view=findpost&p=715149), tiste ki jih pa poznaš pa jih ščitiš? Al si se samo htela pohvalit da poznaš eno dobro športnico?

debata pa itak gre o njenih brazgotinah al kaj še, da si bo tisto te dala popravit... ostalo pomoje tak nevem če se kaj da :)

LP

-matej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud grde mormo bit, :yea2: da lahko moški razvijate svoj čut za lepoto. :lol1:

jao, če bi ble vse lepe, saj bi mogl cel lajf s slinčkom okol hodt :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej fantje, prosm, če nehate takih stvari govort o Janici, jz jo namreč osebno poznam (sva skupej smučanje trenirale) in je zelo fejst uredu punca ...

Lohk, da je u redu (nisem te srece ali nesrece, da bi se po forumu hvalil z njenim znanstvom), samo FEJST pa ni. :grrr Pa tud Glumicic se bo mogu preklet potrudit, da bo. :hmm: Ce bo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ooooo Janicaaaaa, od kod lepoteeee tvojeeee! :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Če bi imeli tekmovanje še za najgršo športnico OI bi janica domov odnesla 2 zlati medalji, ne le eno :lol1: :lol1:

emm, pa saj je vedar smučarka, ne pa striptizeta ... in če bi bila Slovenka, verjetno ne bi bila deležna toliko zgražanja.

jah, no - faušija dela svoje ... sploh v športnih krogih, ko je v igri Hrvaška, kjer sploh ne bi smel nihče znati smučat, saj smo vendar mi narod smučarjev, oni pa naj ribe lovijo in pijejo tisto svojo rdečo razvodenelo kislico...

da si bo tisto te dala popravit... ostalo pomoje tak nevem če se kaj da :)

tko kot njej plastična kirurgija mogoče ne more pomagat, tko mogoče zate tut lobotomija ali trepanacija nista rešitvi ;)

joke - ne vem, kolk si inteligenten, ampak po izjavah sodeč ... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Tanjuška: Sej res da smo vsi krvavi pod kožo.. samo zgleda da janica ma pa še prej ocvirke tam spodaj... Sicerpa, a ti tud opravlaš pa šinfaš ljudi ki jih ne poznaš (http://www.motosvet.com/tabla/index.php?s=&showtopic=15212&view=findpost&p=715149), tiste ki jih pa poznaš pa jih ščitiš? Al si se samo htela pohvalit da poznaš eno dobro športnico?

debata pa itak gre o njenih brazgotinah al kaj še, da si bo tisto te dala popravit... ostalo pomoje tak nevem če se kaj da :)

LP

-matej

hm Matej,

jaz če bi se hotla hvalt, kerga use poznam, od dobrih športnikov in tudi ne tako dobrih, bi biu zelo presenečen, ampak jaz nism tak človek, da bi se s takim stvarmi hvalila, se mi pa zdi zelo grdo, da opravljate Janico na tak način. Noben človek si tega ne zasluži, pa nej bo še tko grd od zuni al pa od znotri. Drgač se pa ti v njeno kožo postav, pa mi povej, če bi ti blo ušeč, da bi ona take stvari o teb pisala?

Kar se pa tiče šinfanja, pa prosm najd eno mojo mau bl konkretno izjavo in tako, ki notri ne bo niti kanček zafrkancije, pol se bova pa naprej pogovarjal, aj prov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater se vidi kako ste fauš hrvatom k majo najboljšo smučarko na svetu, mi slovenci pa kao smučarska nacija pa smo čist srečni če se naš smučar/ka sploh uvrsti v drugi tek.

Mislim da tukaj niste/smo sami manekeni da bi lahko delili opazke kako je nekdo grd, ter se smejali, prvo poglejte sebe oz. kot pravijo, pometi pred svojim pragom.

Tole je čista zloba in slovenski nacionalni šport bit nevoščljiv drugim za uspeh. Še posebi k eni fusbalerji hrvati nesejo v parih letih smučarsko nacijo slovenčke spat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm... glede slovenskega smučanja se strinjam z vami in po pravici povedano mislim je sramota za naš "smučarski" narod da dosegamo tako "dobre" uspehe.

Pa skočmo še čez Kolpo pa poglejmo pri hrvatih: Oče Kostelić, ki velja za osebo ki je odtrgan na smučanje in bi naredil vse, da bi bila njegova otroka prvaka, pa četudi ogroža njuno zdravje. Od malih nog ju najmanj da ne sili v smučanje, da ne omenjamo govorice, da je janici veliko pomagala hormonska terapija in je tudi najbrž zaradi tega imela hude težave s ščitnico (in mogoče je s tem pogojena tudi njena lepota???)...itd...itd Pač janica se mora s tem sprijazniti, druge izbire verjetno nima.

Pojdimo v afriko, najdemo fotra, ki je obseden s smučanjem in uspehi, njegovo hčerko prekomerno "gonimo" od malega, jo pitamo s hormoni (ko je*e težave endokrinih žlez, ko je*e njeno zdravje...) glavno da bo prvakinja.

Ali pa v Sloveniji poiščimo norega fotra, ki bo ganjal svojo malo punčko čez meje zmogljivosti, jo pital s tableti in tedaj zna biti tudi slovenka prvakinja kot janica. Je kakšne kandidat, ki bi za 5 let slave in uspehov ogrozil zdravje svojega otroka? <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej fantje, prosm, če nehate takih stvari govort o Janici, jz jo namreč osebno poznam (sva skupej smučanje trenirale) in je zelo fejst uredu punca :yes: Raj sebe poglejte kakšni ste, obsojate človeka po njegovem izgledu, kar pa nima nobene veze z njegovo notranjostjo, vsi smo krvavi pod kožo. v tem primeru ste vi tisti tagrdi, pa loh vas je sram, da takele stvari govorite oz. pišete. Pa čist tko bom povedala, lejte ke je ona in ka je že vse dosegla z svojo ustrajnostjo in delom, kar pa vi nikdar ne boste, in mam občutek da ste ji samo fouš, pa kaj pol če zgleda tko kot zgleda, važn je da je ona sama s sabo zadovoljna, pa men verjemte, da se ona s takimi bedaki, k mate pač tak mnenje o njej, popolnoma nič ne obremenjuje, lih kontra, loh se vam sam smeji u glavo

Se strinjam s tabo, sam grda je pa še zmer :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čudno, da se za Predanovo nihče ne potegne, da vseeno ni tako grda, da so debate o njeni lepoti neokusne, ...

Mogoče je pa Predanova res grda?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čudno, da se za Predanovo nihče ne potegne, da vseeno ni tako grda, da so debate o njeni lepoti neokusne, ...

Mogoče je pa Predanova res grda?

Tudi o tem sem razmišljal, pa se mi zdi malo mimo čisto vsakič kaj takega pisat. Vseeno menim, da je vedno žaljivo, če o nekom govoriš kot o "grdem", tudi če se z njim politično in drugače ne strinjaš... Pa ne zato, ker tudi midva nisva ravno brad pitt in keanu reeves ... pač, ne rabi biti vsaka debata moja vroča razprava z tistimi, ki ne razmišljajo tako, kot jaz :D

PS: nisem rekel da Janica "ni tako grda" ... Ni mi všeč, a če bi bil vanjo zalublen, bi mi bili njeni atributi verjetno povsem všeč.

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tema definitivno za zapret. Kaj bolj neumnih topikov in anket se ne da odpret!?

Pozdrav od Roberta

Popravljeno . Popravil Robert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!