Skoči na vsebino

Janica Kostelič


Janica in lepotni kirurg  

79 članov je glasovalo

  1. 1.

    • Definitivno bo lep?a kot prej
      14
    • Take grav?e noben kirurg ne more polep?at
      58
    • ?e gr?a bo kot je ?e
      7


Priporočene objave

@sym: lih ti daš komentar na smiselnost izjave... LOL.... ko maš pomoje najbol nevmesne, pa najbol debilne :)

@tanyuška: pa sej to sem lih hoto povedat ne, da enkrat šinfaš nekoga ti (tam sem oni lihn prilimo, to je nazadnje iz tvojih izjav, verjetno je še kaj več=, ko pa kdo drug koga šinfa, pa je vse narobe :)

LP

-matej

Tema definitivno za zapret. Kaj bolj neumnih topikov in anket se ne da odpret!?

Pozdrav od Roberta

kr naj bo... lahko neumnosti klatimo, poste nabijamo, se prepiramo, šinfamo drug drugega.... itd itd.. 1 topic, pa tolko opcij.. ko kinder jajčka :)

LP

-matej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1....Ste sploh prebrali članek...ženska bi se rada znebila brazgotin...in jest res ne vidim razloga, da se jih ne, bi če tako želi...plačala si bo pa sama, torej v čem je problem?

2. Smuča bolje kot vse naše doslej skupaj......in njeni dosežki grejo skupaj z legendami svetovne smučarije....

3. ...Nikoli nisem zasledila, da bi se ona sama imela za lepo, da bi se kadarkoli kakorkoli, izpostavljala s svojo lepoto....da bi se blamirala z obleko, šminko.......torej kaj jo sedaj obsojate, da ji ni pomoči, ko sploh ne šče pomoči.

4....lahko lajate kolikor hočete...nikoli ji ne boste segli niti do gležnjev...in po vaših osebnih slikah, ki jih lepite tukaj ona sploh ne izstopa....razen, po tistem da kar počne, resnično obvlada.

kmetavzi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..., a če bi bil vanjo zalublen, bi mi bili njeni atributi verjetno povsem všeč.

Ni bojazni. Ni po tvojem okusu, ker ni niti najmanj podobna Nagayi.

...

kmetavzi

A je to hujše od GRDA?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh ne vem kje danes lahko dosežeš vrhunske uspehe v športu, če bodočim športnikom ne uničiš otroštva. Šport je šel tako daleč, da je to, izgleda, edina pot do uspeha. In g. Kostelič je to pogruntal.

Janica pač ni lepotica. Skoraj vsak pa bi želel biti lep in všečen tudi fizično. Če meni, da ji bo lepotni kirurg pomagal, naj gre na operacijo. In če se bo zaradi tega 1% bolje počutila, je to že zadosti. Glede na trende bo še marsikdo od nas naredil kaj podobnega preden se poslovi s tega sveta. In pri tem je enako kot z večino drugih stvari - zadeve se je treba lotiti premišljeno in z zdravo pametjo (beri: ni treba iti lih k lokalnemu mesarju in ni treba npr. pomanjševati nos toliko, da spet ni ničemur podoben).

Fovšija je pa hudič in Slovencu križ :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1....Ste sploh prebrali članek...ženska bi se rada znebila brazgotin...in jest res ne vidim razloga, da se jih ne, bi če tako želi...plačala si bo pa sama, torej v čem je problem?

2. Smuča bolje kot vse naše doslej skupaj......in njeni dosežki grejo skupaj z legendami svetovne smučarije....

3. ...Nikoli nisem zasledila, da bi se ona sama imela za lepo, da bi se kadarkoli kakorkoli, izpostavljala s svojo lepoto....da bi se blamirala z obleko, šminko.......torej kaj jo sedaj obsojate, da ji ni pomoči, ko sploh ne šče pomoči.

4....lahko lajate kolikor hočete...nikoli ji ne boste segli niti do gležnjev...in po vaših osebnih slikah, ki jih lepite tukaj ona sploh ne izstopa....razen, po tistem da kar počne, resnično obvlada.

kmetavzi

Pa kaj pol, grda je pa se zmeri. :grim Itaq je pa to stvar osebne percepcije. To, da jaz trdim (pa nisem edini), da je grda, je pac moje mnenje o njeni podobi na podlagi slik, posnetkov, itd.. To, da me ti oznacis z necim oz. nekom, pa me sploh ne poznas, pa tudi ni prevec pohvalno, ali pac? No ja, morda je pa tvoje osebno prepricanje, da tisti, ki trdi, da je nekdo grd oz. (ajde) ni lep, je kmetavz. Hi, hi, dobro da smo razlicni, to dela ta svet zanimiv. Sam, da se dogaja. Eni so itaq zmeri kontra. Ce bi kdo napisal, da je Janica lepotica, bi morda bili taisti spet kontra.

Samo, ves kaj, s prvo in tretjo tocko tvojega pisanja se pa strinjam!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ja sicer mi je pa čist useen ka si kdo od nje misl, jz vem da je prov fest baba. Za vs desce mi je pa tud useen ka si mislte o njej, šebl pa ka si o men mislte, jz vem, da če slabo nekej misliš o nekom, se ti bo vse nazaj vrnilo, tko, da vi kr nadaljujte. Pa upam, da kdo o vam ne bo takih stvari govoru al pa pisau, k nobenmu ne prvošm, da bi se zarad drugih slabo počutu in šeu sebe zunanje spreminjat, zato ker pač ljudje ne znajo gledat človeka v dušo in srce.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ja sicer mi je pa čist useen ka si kdo od nje misl, jz vem da je prov fest baba. Za vs desce mi je pa tud useen ka si mislte o njej, šebl pa ka si o men mislte, jz vem, da če slabo nekej misliš o nekom, se ti bo vse nazaj vrnilo, tko, da vi kr nadaljujte. Pa upam, da kdo o vam ne bo takih stvari govoru al pa pisau, k nobenmu ne prvošm, da bi se zarad drugih slabo počutu in šeu sebe zunanje spreminjat, zato ker pač ljudje ne znajo gledat človeka v dušo in srce.

UUUU, resne besede.... no, zdej pa mamo, kar smo iskal :P

Popravljeno . Popravil Brdaus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Una je tut dobra:

"Ko sm prvič slišu za Ivico in Janico Kostelič, sm mislu da sta sestri, ko sm jih pa vidu, sm pa vidu da sta brata!" :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem ali je to tipično slovensko ali ne ampak na tej strani Alp se to nenehno dogaja. Tko smo veseli če se komu kaj zalomi, če lahko koga pošimfamo ...

Glede Janice, priznam, da za pogledat tudi meni ni ravno lepotica ampak saj ne nastopa na lepotnih tekmovanjih. Smučarka je pa od hudiča to mormo priznat, pa tudi če vse naše smučarke nažge. Je pač boljša. Zato je še ni potrebo za grdobo met in kaj vem kaj še. Tudi jaz nisem lep, in si ničkaj ne želim, da bi o meni temo o grdobi odpiral, čeprav se s tem ne obremenjujem.

Predno kako tako neumno napiše človek, bi moral 5 x razmislit , saj kar ne želič da drugi počnejo tebi, tudi ti ne počni drugim.

Stvar je zelo podobna debati v temi o Benki ki ravno poteka. Tisti, ki trdite, da je motor 5 let prevažala na tovornjaku, a bi šli vi kaj takega probat ? Me prav zanima, kolko mate km prevoženih (sploh vseh) in če mate tolko trda jajca kot ona, da se podate na tako avanturo. Pa tudi, če bi vaprej denar dobili za 5 let vas lahko na prste ene roke starega mizarja (ko ma vsaj tri prste odrezane) preštejem pa še bo kak prst ostal.

Saj res, da je to forum in da se tukaj tudi razno razne stavari (beri misli) lahko natresejo ampak dejte no malo po podstrešju pospravt, predno takele bedarije pišete ! :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem zakaj moderatorji ne zaprejo/zbrišejo teme? Takole javno pljuvanje in norčevanje iz nekoga je pa res potrebno za dokazovanje nivoja foruma.

Res na nivoju :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Me prav zanima, kolko mate km prevoženih (sploh vseh) in če mate tolko trda jajca kot ona, da se podate na tako avanturo. Pa tudi, če bi vaprej denar dobili za 5 let vas...

Plači mi, pa jo še nocoj pihnem - mislim čisto resno.

p.s.: ne razumet ta post kot žaljenje dosežkov določene ženske, temveč kot mojo željo .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne glede na to ali je dobra smučarka ali ne. Še vedno je grda.

Fauš? Kaj pa? Grdoti? Uničenemu telesu?

Športnim uspehom? Pa jih naj ima. Zaradi tega nimam jaz nič manj ali več.

Če pa je ta izjava ali prejšne žaljive? Mogoče. Pa kaj pol, če so žaljive? Koliko vem imamo pravico pisat žaljive in pohvalne stvari.

Pa če jo še tako hvalite ali šinmfate. Zame je še vedno GRDA.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stvar je zelo podobna debati v temi o Benki ki ravno poteka. Tisti, ki trdite, da je motor 5 let prevažala na tovornjaku, a bi šli vi kaj takega probat ? Me prav zanima, kolko mate km prevoženih (sploh vseh) in če mate tolko trda jajca kot ona, da se podate na tako avanturo. Pa tudi, če bi vaprej denar dobili za 5 let vas lahko na prste ene roke starega mizarja (ko ma vsaj tri prste odrezane) preštejem pa še bo kak prst ostal.

Saj res, da je to forum in da se tukaj tudi razno razne stavari (beri misli) lahko natresejo ampak dejte no malo po podstrešju pospravt, predno takele bedarije pišete ! :nono:

ker edino resnico ve ona (benka) in pol ducata slovencev, je dovolj da ta resnica zagleda luč sveta. če je ona ne skašlja, jo bo pa tistega pol ducata...resnica pa je malo drugačna od medijsko opevane "resnice".

SICER PA: potrpljenje je mati modrosti in smrtna postelja je kraj za izpovedovanje. grehi pa itak bolijo grešne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam samo, da ne bo s tem svojim laufanjem okoli dohtarjev zaje**la svoje smučarske kariere.

Če se mogoče kdo spomni Petriča in njegovega pisanja knjige.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam samo, da ne bo s tem svojim laufanjem okoli dohtarjev zaje**la svoje smučarske kariere.

Če se mogoče kdo spomni Petriča in njegovega pisanja knjige.

kaj pa je blo s Petričem in knjigo?

PS: a ni rekla ,da bo itak nehala skijat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa je blo s Petričem in knjigo?

PS: a ni rekla ,da bo itak nehala skijat?

Ko je bil na višku kariere, sta se z očetom odločila, da napišeta neko knjigo o smučanju. Ker je verjetno zato manj treniral, je bil naslednjo sezono čista šajba. Škoda.

No za Janico je škoda, če bo nehala tekmovat. Je pa to čisto njena stvar. Pa po eni strani je najlepše, če odideš na vrhuncu svojih uspehov, kot pa kot luzer.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moderatorji prosim, če skinete tole zadevo, če ne bom samo zavrtela eno telefonsko, pol bomo pa vidl, ka se bo iz tega naredl. Srčno pa priporočam, da to čimprej naredite!!! Če ne gre z lepa, gre pa z grda!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!