Skoči na vsebino

VS diploma po novem 6.stopnja (stari tudi)


Matt_23

Priporočene objave

Prosimo vas, pripišite svoje ime na spodnji spletni strani in nam pomagajte.

Pošljite mail najširšem možnem krogu ljudi , ki jih poznate. Hvala, hvala,

hvala. (potrebno je namrec kar nekaj teh glasov)

lp

Svoj glas lahko oddate na sponji spletni strani:

http://www.peticija.info/

_________________

Hmm... Zdej pa mi samo se povej, da ti bo on-line peticija karkoli pomagala... To je res 100% resnicen podatek o ljudeh, ki se ne strinjajo z vlado. Ko bodo politiki videli koliko ljudi na internetu zahtevajo spremembo, se bodo seveda oglasili...

Grow up.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Svoj glas lahko oddate na sponji spletni strani:

http://www.peticija.info/

_________________

Ne morem oddati glasu, ker:

Strani ni mogoče najti

Stran, ki jo iščete, so morda odstranili, ji spremenili ime ali pa je le začasno nedosegljiva.

--------------------------------------------------------------------------------

Poskusite tole:

Če ste v naslovno vrstico vnesli naslov strani, se prepričajte, da je pravilno natipkan.

Odprite www.peticija.info domačo stran in poiščite povezave do želenih informacij.

Če želite preskusiti drugo povezavo, kliknite gumb Nazaj.

Kliknite Iskanje, če želite poiskati informacije v internetu.

HTTP 404 - Datoteke ni bilo mogoče najti

Internet Explorer

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko bodo politiki videli koliko ljudi na internetu zahtevajo spremembo, se bodo seveda oglasili...

Grow up.

je ena izmed oblik zbiranja drugače mislečih ! za parado vojaško je bilo podobno ! tudi za terminale v tržaškem zalivu se lahko izjasniš : Peticija proti gradnji plinskih terminalov v Tržaške zalivu

na "zalogi" za šolsko zakonodajo so še razpis referenduma, pa ustavna presoja zakona, če bi se vse sfižilo ! "municije" je še kar nekaj v lagerjih ! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisto kar sem jaz videl na visokošolskih strokovnih programih (srednješolske učbenike, osnovnošolske naloge,... ) še za VI stopnjo ni. :P

A misliš, da so učbeniki za UNI boljši oz. strokovnejši?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dajte mi en odgovor k riti prinest,

preden se zaženem v zakonodajo..

ali držijo nepreverjene govorice,

da lahko s svojo UNI diplomo

grem direktno doktorat delat?

pogoji?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To, da bodo vsem, ki so trenutno v teku izobraževanja, ga končujejo ali so koncali na VSŠ, odvzeli sedmo stopnjo in jo spremenili v šesto, pa je nezaslišano. Vecina jih študira ravno zato, da lahko obdržijo delovna mesta, za katera potrebujejo to 7.stopnjo ali zato, da bi napredovali.

...

Kdo ima denar in čas, da bo državi plačeval podaljške šolanja, ki prinesejo željeno stopnjo in hodil v šolo, ki se kar naprej pomika korak nazaj.

Ljudje naj študirajo zaradi znanja, ne pa zaradi obdržanja delovnih mest :devil:

kot durgo pa: za zadnjim citiranim stavkom naj bo vprašaj. Slabo so študirali tile ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dajte mi en odgovor k riti prinest,

preden se zaženem v zakonodajo..

ali držijo nepreverjene govorice,

da lahko s svojo UNI diplomo

grem direktno doktorat delat?

pogoji?

ja da se, če si dovolj čaknut. :P

ne zares, kolega in kolegica opravljata neposredni doktorski študij, mislim pa da pogoje za to določa statut univerze, odobrit ti ga pa mora senat univerze.

menda. :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede direktnega doktorata:

se da, ampak da ne bo kdo mislil, da je to isto, kot da bi šel ga delat po magisteriju

poleg tega to ni nekaj novega, ampak je bilo možno že leta nazaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede direktnega doktorata:

se da, ampak da ne bo kdo mislil, da je to isto, kot da bi šel ga delat po magisteriju

poleg tega to ni nekaj novega, ampak je bilo možno že leta nazaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kar nekaj več obveznosti je (izpitov, člankov), da si zaslužiš ''leteči cilj'' čez magisterij

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je sicer moj bivši razlagal kako je on prišel do tega, pa sem pozabila, ampak tudi on je opravil doktorat brez magisterija. On je še celo doktorat pred specializacijo naredil.

Popravljeno . Popravil pupa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaki naziv bom dobil če sem vpisan na ekonomijo "po starem" UNI programu, diplomiral pa bom po novem ker bo še trajalo kako leto? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaki naziv bom dobil če sem vpisan na ekonomijo "po starem" UNI programu, diplomiral pa bom po novem ker bo še trajalo kako leto? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to sem že zdaj ko so asistenti šmrkavci ki so bili včasih moji sošolci :grim

njihov naziv pa je pikzibner. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

glede direktnega doktorata:

se da, ampak da ne bo kdo mislil, da je to isto, kot da bi šel ga delat po magisteriju

Mislim da bo razlika v nazivu:

dr.Janez Novak oz.

Novak Janez,dr.

Z diplomo po novem neposredno na doktorski študij

Andreja Basle

andreja.basle@finance-on.net

Vsi, ki so si po starih programih pridobili sedmo stopnjo izobrazbe, se bodo lahko po bolonjskem programu vpisali na doktorat. To pomeni, da se bodo diplomanti univerzitetnih programov in tisti, ki so končali specializacijo po visokošolskih strokovnih programih, lahko neposredno vpisali na tretjo bolonjsko stopnjo (doktorat znanosti), s čimer bodo pridobili 8/II raven izobrazbe, so nam odgovorili z ministrstva za visoko šolstvo, znanost in tehnologijo. Sporočili so še, da se stari študijski programi lahko razpisujejo do študijskega leta 2008/2009, nato pa le še bolonjski. Tisti, ki so se vpisali v stare programe, morajo študij končati do študijskega leta 2015/2016.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!