Skoči na vsebino

Ne morem gledat tekme na HTVju?


dašenka

Priporočene objave

Alo, pa saj plačujemo, da sprejemamo tudi HTV po kabelski.

A ni tu navzkrižje interesov?

In da potem vržejo ven signal med tekmo, da gledamo na SLo oz Akanalu, + njihove reklame'

zakaj pa potem ne izkopijo še ORF, ZDF, RTL, itd???

Pa saj ne da me fuzbal sploh zanima, BMK, ampak dvigne me pa to da zaradi slabih komentatorjev na slovenskih televizijah ne more gledat 4/5 ljudi, ki jih to zanima, fuzbala na HTvju.

Ajde Sym,

navali :P ,

LP, El Barto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi smo včeri gledal fuzbal na htv :hmm:

kaj pa danes?

Ne rečem da če hvataš signal po luftu, pol dela, samo ko si pa na kabelski, pa nix.

baje je tako po celi Sloveniji?!?

LP, El Barto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Barto, ni kaj navalit - vse je res :OK: Edino ne vem, kaj je narobe, ker jaz vidim komplet HTV1,2,3, in tudi utakmice tam pogledam, so bolj sploščeni špikerji ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SiolTv ali podobno?

Jaz imam na Telemachu vse programe.Za vsak slučaj sem obdržal antenski sistem, kjer so pa sploh vsi programi...... Razen Gold........ :devil: :devil: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ptuj in okolica tudi ni problemov z nogometom na vseh kanalih.

Je pa res, da pred štirimi leti (Koreja), ko sem živel še na Dunaju, ni bilo možno na kabelski gledati tekem na Sat1.

Tisti, ki so imeli krožnike, pa so jih lahko normalno gledali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes bo še Telemach, največji kabelski operater v Sloveniji, na zahtevo vodstva hrvaške nacionalne televizije (HTV) zatemnil signal drugega hrvaškega programa HTV 2. Prepovedano komercialno distribucijo signala HTV 2 na ozemlju Slovenije sta ponudnika internetne televizije Siol in T-2 po opozorilu Sazasa že odpravila.

"Res je, danes bomo zatemnili športne prenose oziroma svetovno nogometno prvenstvo na HTV 2 v več kot 100 tisoč slovenskih gospodinjstvih," je povedal Vojko Rovere, direktor Telemacha, največjega kabelskega operaterja v Sloveniji. Internetna ponudnika Siol in T-2 sta že zatemnila program, nihče pa ne pričakuje zaradi tega poslovne škode.

Slovenski operaterji posredno priznavajo kršitev

Ivana Matanić z oddelka za mednarodne odnose na HTV je dejala, da nihče od slovenskih kabelskih ali internetnih operaterjev nima odkodirne kartice (HRT smart card) in dovoljenja za komercialno distribucijo signala. "Športni program HTV 2 se kodira in oddaja prek satelita Eutelsat Hot Bird 6. Ker so oziroma bodo zatemnili program HTV 2, slovenski operaterji priznavajo, da so kršili predpise," pravi Matanićeva.

S sobno ali strešno anteno je signal HTV 2 dosegljiv

Prepoved sprejemanja signala HTV 2 velja le za komercialno distribucijo, medtem ko ga lahko na 85 odstotkih slovenskega ozemlja posamezniki sprejemajo prek strešnih ali sobnih anten po zraku. Signal HTV 2 je slab ali pa ga sploh ni le na Koroškem.

vir:Finance

Jao jao jao ! bom pač izklopil zvočnik na TV-ju ! slika tudi pove dovolj ! :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes bo še Telemach, največji kabelski operater v Sloveniji, na zahtevo vodstva hrvaške nacionalne televizije (HTV)

ja pa ja da.. a branijo se, da bi reklame na njihovih kanalih gledali al kaj???

jao jao..

včeraj je bilo baje to samo na koroškem in štajeskem, danes boste fasali še ostali..

LP, El b.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa ja da.. a branijo se, da bi reklame na njihovih kanalih gledali al kaj???

jao jao..

včeraj je bilo baje to samo na koroškem in štajeskem, danes boste fasali še ostali..

LP, El b.

nas antenarje boli kurac.. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še bolj nas, kateri nam za fuzbal dol visi .)

Pa saj meni tudi ( fuzbal), ampak razpizdi me to, da pazi -slovenske TV z licenco za SLO ozemlje zahtevajo od HTVja da on zahteva od kablarjev da zatemnijo termin vsh tekem na SP..

A zakaj ne zahtevajo tega še od ORFa? Ki oddaja povrh še v 16:9? ( mogoče pa nimajo takih televizij, da bi videli da to zgleda OK, oni pa vidijo to na 4:3 TVju in si mislijo pa tega nebo nihče gledal.. :naughty: )

:SS

El Barto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Barto, na ORF pa res verjetno dosti 'našega folka' fuzbal gleda :)

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa saj meni tudi ( fuzbal), ampak razpizdi me to, da pazi -slovenske TV z licenco za SLO ozemlje zahtevajo od HTVja da on zahteva od kablarjev da zatemnijo termin vsh tekem na SP..

A zakaj ne zahtevajo tega še od ORFa? Ki oddaja povrh še v 16:9? ( mogoče pa nimajo takih televizij, da bi videli da to zgleda OK, oni pa vidijo to na 4:3 TVju in si mislijo pa tega nebo nihče gledal.. :naughty: )

:SS

El Barto

pa glej na Eurosportu (če je), tam imaš možnost v nemščini ali pa v angleščini.......

jaz fuzbala ne maram in se vedno sprašujem kva je keč v tem, da se 22 bedakov podi za žogo, pa mi vsi pravijo KEŠ!!

Pa bom zdej tut to rekla . Zakaj je tako?? KEŠ!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh Pupa ! kaj pa estetika, gracioznost, nepredvidljivost, romantičnost, sexapilnost, ..... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh Pupa ! kaj pa estetika, gracioznost, nepredvidljivost, romantičnost, sexapilnost, ..... :P

kje?? :blink: :eek: v denarju?? jah no.. če ga maš.... sicer pa je to kot lizanje sladoleda čez šipo...

Popravljeno . Popravil pupa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dr. Rugelj

O odnosu do nogometa in športnikov v reviji Obrazi:

"Nikoli nisem spremljal vrhunskih športnikov. Zame so to ljudje, ki so, na osnovi svojih osebnostnih značilnosti in sposobnosti, zmanipulirani za vrhunsko dleovanje na področju omamljanja nezrelih ljudi s športnimi "dogodivščinami". So važiči, ki so v središču pozornosti, zanimivi pa so le za tiste ljudi, ki potrebujejo neko omamo, beg iz vsakdana. Ampak ne pozabimo, da je v ozadju vedno manipulativni kapital, ko zviti ljudje izrabljajo nespametnost in neumnost "širokih ljudskih množic", ki si zaradi svoje osebnostne nezrelosti dovolijo dodatno poneumljanje. "

O sebi in nogometu:

"Sam recimo nimam nobenega interesa, pa tudi ne časa, da bi gledal davaindvajset premaknjenih ljudi, ki so obsedeni z 'žogobrcom', da si na ta način pri praznoglavcih pridobijo nek ugled in - denar."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!