Skoči na vsebino

Ne morem gledat tekme na HTVju?


dašenka

Priporočene objave

pa glej na Eurosportu (če je), tam imaš možnost v nemščini ali pa v angleščini.......

jaz fuzbala ne maram in se vedno sprašujem kva je keč v tem, da se 22 bedakov podi za žogo, pa mi vsi pravijo KEŠ!!

Pa bom zdej tut to rekla . Zakaj je tako?? KEŠ!!

In tvoj najljubši šport ki ga spremljaš je?

Nogomet po podatkih in številkah v Evropi prevladuje in je eden najbolj popularnih športov na svetu. ČE ti ni všeč še zato nimaš nobene pravice da 22 ljudi obsodiš da so bedaki.

Verjetno si ostala samo na nivoju uboge amaterke in ostala nevoščljiva tistim ki so uspeli. Športnik si 10let v tem času moraš nekaj zaslužiti to ni služba do penzije. Ko boš videla malo dlje od svojega nosa boš verjetno razumela vsaj delček tega.

:OK: FUSSBALL UBER ALLES :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In tvoj najljubši šport ki ga spremljaš je?

Nogomet po podatkih in številkah v Evropi prevladuje in je eden najbolj popularnih športov na svetu. ČE ti ni všeč še zato nimaš nobene pravice da 22 ljudi obsodiš da so bedaki.

Verjetno si ostala samo na nivoju uboge amaterke in ostala nevoščljiva tistim ki so uspeli. Športnik si 10let v tem času moraš nekaj zaslužiti to ni služba do penzije. Ko boš videla malo dlje od svojega nosa boš verjetno razumela vsaj delček tega.

:OK: FUSSBALL UBER ALLES :OK:

ej, za te podatke in to meni čisto dol visi... še vedno imam vso pravico reč, da so zame bedaki, da se za žogo podijo ne vem koliko časa.........

Kje si pa ti po uspehih? Pa menda nisi Zahovič - zanj čisto preveč slovnično pravilno pišeš :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

športniki bedaki?

daj, pupa.. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nogometaši bedaki?

daj, pupa.. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še bolj nas, kateri nam za fuzbal dol visi .)

meni tudi visi... boli me ne :hmm: pri smučarju pa zaspim. :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne nisem ZZ, spoštujem pa vse športe in športnike ki so tako dobri da si znajo s tem služit tudi kruh. Neglede ali mi je šport zanimiv ali ne.

Da zaradi tega ker ti šport ni zanimiv, potem športnike kategoriziraš kot bedake je neumno, ter pomankanje razgledanosti, pač dejanje oz. razmišljanje na nivoju amebe.

Če pa je zaradi nogometa tvoj dragi takrat odsoten, pač prihajajo tvoje frustracije iz tega razloga.

Če ti pa je že dolgcajt takrat, pa me lohka povabiš in seveda častiš :beer1: pa si boma skupaj ogledala počasne posnetke :devil:

IPB Slika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne nisem ZZ, spoštujem pa vse športe in športnike ki so tako dobri da si znajo s tem služit tudi kruh. Neglede ali mi je šport zanimiv ali ne.

Da zaradi tega ker ti šport ni zanimiv, potem športnike kategoriziraš kot bedake je neumno, ter pomankanje razgledanosti, pač dejanje oz. razmišljanje na nivoju amebe.

Če pa je zaradi nogometa tvoj dragi takrat odsoten, pač prihajajo tvoje frustracije iz tega razloga.

Če ti pa je že dolgcajt takrat, pa me lohka povabiš in seveda častiš :beer1: pa si boma skupaj ogledala počasne posnetke :devil:

IPB Slika

Žal, nisi zadel niti 1x.

Tako bom rekla: VEČINA športnikov ima kljub temu, da so profiji tudi srednjo šolo narejeni, veliko od njih tudi faks. Ali pa ga naredijo takoj, ko končajo s svojo kariero. Za razliko od fuzbalerjev, ki jih ima zelo veliko priznano le osnovno šolo, ali pa neko poklicno 3. letno srednjo šolo, le malo je tistih, ki ima končan faks.

Odkrivanje večine talentov se mi zdi da gre iz pouličnega igranja nogometa - to pa predvsem tistih mladih osebkov, katerim do šole ni bilo kaj dosti in so raje nabijali fuzbal v nedogled kot pa se učili..... ne pravim, da vsi (obstajajo svetle izjeme), večina pa se je raje zanimala za fuzbal kot za šolo. Res je tudi tu šolski sistem delno kriv, ampak to je že druga zgodba......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fuzbal ma pa ful veze s tem, kako si formalno izobražen..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej, za te podatke in to meni čisto dol visi... še vedno imam vso pravico reč, da so zame bedaki, da se za žogo podijo ne vem koliko časa.........

Kje si pa ti po uspehih? Pa menda nisi Zahovič - zanj čisto preveč slovnično pravilno pišeš :lol1:

Ja Pupa, kje je pa sedaj tvoja strpnost :blink: ... Kar tko nogometaše za bedake označit ... zdej si pa v istem košu ko Tadej, ko kr tko homiče označi za kaj kar se njemu zdi ... :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fuzbal ma pa ful veze s tem, kako si formalno izobražen..

ne... gre za mentaliteto.... formalna izobrazba je v tem primeru le odraz mentalitete......

Ja Pupa, kje je pa sedaj tvoja strpnost :blink: ... Kar tko nogometaše za bedake označit ... zdej si pa v istem košu ko Tadej, ko kr tko homiče označi za kaj kar se njemu zdi ... :huh:

sem zelo strpna.... pa vseeno se mi lahko nekdo zdi bedak nekdo pa ne.......

če si strpen, še ne pomeni, da se moraš z vsemi strinjat in vse imeti rad. Meni se zdi, da je bistvo strpnosti, da ne grem na fuzbal tekmo pa vržem bombo na igrišče, ali ne zberem skupek ljudi, ki se spravijo na navijače samo zato, ker imajo radi fuzbal in ga radi gledajo. Dočim nestrpneži (predvsem verski in kar se spolne usmerjetnosti tiče) bi pa na njim nevšečne ljudi zmetali bombe, jih pretepli, dali pred zid itd.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne... gre za mentaliteto.... formalna izobrazba je v tem primeru le odraz mentalitete......

sem zelo strpna.... pa vseeno se mi lahko nekdo zdi bedak nekdo pa ne.......

če si strpen, še ne pomeni, da se moraš z vsemi strinjat in vse imeti rad. Meni se zdi, da je bistvo strpnosti, da ne grem na fuzbal tekmo pa vržem bombo na igrišče, ali ne zberem skupek ljudi, ki se spravijo na navijače samo zato, ker imajo radi fuzbal in ga radi gledajo. Dočim nestrpneži (predvsem verski in kar se spolne usmerjetnosti tiče) bi pa na njim nevšečne ljudi zmetali bombe, jih pretepli, dali pred zid itd.......

Aha, hvala za pojasnilo. Sem blond ... no pa sej že veš to, a ne?

Zdej mi je jasno.

Pupa, ker se ne strinjam s tabo, niti te nimam rada ti lahko potem kamot rečem, da se mi zdi, da si bedak ...

Popravljeno . Popravil Vale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, hvala za pojasnilo. Sem blond ... no pa sej že veš to, a ne?

Zdej mi je jasno.

Pupa, ker se ne strinjam s tabo, niti te nimam rada ti lahko potem kamot rečem, da si bedak ...

z največjo lahkoto.......... in imaš vse pravice do tega mišljenja......... bolje imeti slabo mišljenje, kot nobenega ;)

kaj zaj.. .se ti zdi, ali veš? :devil:

Popravljeno . Popravil pupa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj zaj.. .se ti zdi, ali veš? :devil:

Čakam, da me razsvetliš ...

BTW da naum off topic ... pri nas HRT normalno vleče ... drugač me pa Bergant ne moti kaj pretirano

Aja še to... a je z mano kej hudo narobe, ker imam končano VIII. stopnjo in igram fuzbal :hmm:

Popravljeno . Popravil Vale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupek ga blago seklja. Športniki niso bedaki. Pač pa so tisti, ki jih obožujejo in ob gledanju tekem počno vse sorte kozlarije, malce vprašljivi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja še to... a je z mano kej hudo narobe, ker imam končano VIII. stopnjo in igram fuzbal :hmm:

zaradi tega ne ... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz fuzbala ne maram in se vedno sprašujem kva je keč v tem, da se 22 bedakov podi za žogo, pa mi vsi pravijo KEŠ!!

To je najbolj zlajnana kretenska izjava. Ce si tolk neinteligentno bitje, da ne stekas fuzbala bodi vsaj tiho.

Pa stekam da eni ne marate fuzbala, sam ne mi pa s takimi izjavami. Enako potem lahko recemo za kosarko, rokomet, vaterpolo.....

Ne stekam sporta kjer 42 kilometrov samo tecejo. Nekje kot eni kreteni skacejo v visino, eni celo plavajo :eek:

Nogomet je sport pri katerem sta pomembna tako atlesko telo in intiligenca. Tako kot vecina mostvenih sportov je vrhunec sporta sploh, saj ne mores uspeti sam z darom narave (mocno atletsko telo).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja še to... a je z mano kej hudo narobe, ker imam končano VIII. stopnjo in igram fuzbal :hmm:

ne zaradi tega........ .)

pepek - sekljam ali nesekljam.... pač to je moje mnenje...... povsod se pa tut ne moremo strinjati, anede?? Pa čeprav se mamo radi (no, vsaj jaz tebe) .) :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne športniki špil - ne obračaj besed - NOGOMETAŠI!

Udovic-magister, Zlogar-magister..... A si ti magister :?

yep .)

Koliko vrhunskih nogometasov pa osebno poznas???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je najbolj zlajnana kretenska izjava. Ce si tolk neinteligentno bitje, da ne stekas fuzbala bodi vsaj tiho.

Pa stekam da eni ne marate fuzbala, sam ne mi pa s takimi izjavami. Enako potem lahko recemo za kosarko, rokomet, vaterpolo.....

Ne stekam sporta kjer 42 kilometrov samo tecejo. Nekje kot eni kreteni skacejo v visino, eni celo plavajo :eek:

Nogomet je sport pri katerem sta pomembna tako atlesko telo in intiligenca. Tako kot vecina mostvenih sportov je vrhunec sporta sploh, saj ne mores uspeti sam z darom narave (mocno atletsko telo).

res moraš biti inteligenten, da razumeš, da večina fuzbalerjev tega ne bi počela, če ne bi bili tako dobro plačani ja...... :OK:

ej never mind.... zakaj se tolk obremenjujete s tem... pač povedala sem, da je to zame glup šport in če je vam ok, tudi prav....... Raje uživajte v gledanju, kot pa da se predinfarktno razburjate zaradi tega, kaj si jaz mislim...... res vas ne štekam :doze:

Udovic-magister, Zlogar-magister..... A si ti magister :?

Koliko vrhunskih nogometasov pa osebno poznas???

a samo dva si najdel?

sorry, mal sem zlobna .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupek ga blago seklja. Športniki niso bedaki. Pač pa so tisti, ki jih obožujejo in ob gledanju tekem počno vse sorte kozlarije, malce vprašljivi.

Veliko boljsa izjava. Sportniki so samo ljudje, ki zaradi naivcev vlecejo denar.

men so bolj smesni tisti, ki so vsi razburjeni pred TVji, ker se njihova reprezentanca ni uvrstila kamorkoli bi ze oni pricakovali, da se uvrsti.

Le-ti pa so po mojem mislenju najvecji bedaki... Se posebej s komentarji: " pa pizda po levi je blo cist prazno, sej se je full vidlo." - debil pejt probat, pa da te vidimo... Jaz sem tudi na tekmah vedno videl vse napake, ko sem se pa sam boril pa nasprotnik ni delal nobenih napak (razen tistih, ki so jih vsi opazili).

V glavnem - jebes sport... Jebes fane sporta... Sportniki naj pa to pocnejo za hobi in raje hodijo v sluzbo, da bojo kaj koristni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal, nisi zadel niti 1x.

Tako bom rekla: VEČINA športnikov ima kljub temu, da so profiji tudi srednjo šolo narejeni, veliko od njih tudi faks. Ali pa ga naredijo takoj, ko končajo s svojo kariero. Za razliko od fuzbalerjev, ki jih ima zelo veliko priznano le osnovno šolo, ali pa neko poklicno 3. letno srednjo šolo, le malo je tistih, ki ima končan faks.

Odkrivanje večine talentov se mi zdi da gre iz pouličnega igranja nogometa - to pa predvsem tistih mladih osebkov, katerim do šole ni bilo kaj dosti in so raje nabijali fuzbal v nedogled kot pa se učili..... ne pravim, da vsi (obstajajo svetle izjeme), večina pa se je raje zanimala za fuzbal kot za šolo. Res je tudi tu šolski sistem delno kriv, ampak to je že druga zgodba......

Lej Pupa kot prvo obstajajo razlicni tipi inteligence. Kot drugo, nek vrhunski sportnik trenira 6 dni na teden. Mogoce mu celo zmanjka casa za oslarijo kot je studij .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej Pupa kot prvo obstajajo razlicni tipi inteligence. Kot drugo, nek vrhunski sportnik trenira 6 dni na teden. Mogoce mu celo zmanjka casa za oslarijo kot je studij .)

v Ameriki se s to izjavo ne bi ravno strinjali .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res moraš biti inteligenten, da razumeš, da večina fuzbalerjev tega ne bi počela, če ne bi bili tako dobro plačani ja...... :OK:

Ja Henry pa Ronaldhinio sta ze pri 5-ih letih vedla da bosta milijone vlekla :slap:

Fovsija kr gori iz tebe, k povsod denar vidis :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!