Skoči na vsebino

Ne morem gledat tekme na HTVju?


dašenka

Priporočene objave

Ja Henry pa Ronaldhinio sta ze pri 5-ih letih vedla da bosta milijone vlekla :slap:

Fovsija kr gori iz tebe, k povsod denar vidis :wacko:

če bi bilo to res, potem ne bi dragocenega časa zapravljala na MS-ju, kajne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veliko boljsa izjava. Sportniki so samo ljudje, ki zaradi naivcev vlecejo denar.

Kaksnih naivcev. Za nekatere je vrhunec priganjanje Honde, za druge pa obisk fuzbal tekme. Oboji neizmerno uzivajo. A sem naiven, ker uzivam, ko popoldan prezivim na tribuni.

V glavnem - jebes sport... Jebes fane sporta... Sportniki naj pa to pocnejo za hobi in raje hodijo v sluzbo, da bojo kaj koristni.

Jebes film in igralce. Predvsem pa po tvoje jebes Glasbenike. Naj gre Mick Jager raj delat, da bo koristen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaksnih naivcev. Za nekatere je vrhunec priganjanje Honde, za druge pa obisk fuzbal tekme. Oboji neizmerno uzivajo. A sem naiven, ker uzivam, ko popoldan prezivim na tribuni.

Jebes film in igralce. Predvsem pa po tvoje jebes Glasbenike. Naj gre Mick Jager raj delat, da bo koristen.

Jup... Si. Se kako vprasanje? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi bilo to res, potem ne bi dragocenega časa zapravljala na MS-ju, kajne?

Sej je zastojn.

Jup... Si. Se kako vprasanje? :)

Se pravi-Uzivam sem naiven in obratno sem naiven ker uzivam. Ti nisi naiven se pravi ne uzivas :hmm:

Sem kar rad naiven :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebes film in igralce. Predvsem pa po tvoje jebes Glasbenike. Naj gre Mick Jager raj delat, da bo koristen.

Vsekakor... Jaz se z musko ukvarjam za hobi... Kar pa se Jaeggerja tice, bi pa lahko popolnoma opustil musko... then again... za bruhat je pa vseeno dobra... Ah jaz sem tako neodlocen.... al pa tudi ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsekakor... Jaz se z musko ukvarjam za hobi... Kar pa se Jaeggerja tice, bi pa lahko popolnoma opustil musko... then again... za bruhat je pa vseeno dobra... Ah jaz sem tako neodlocen.... al pa tudi ne.

Se pravi sport ukinemo, glasbo ukinemo, filme ukinemo.... Da best na TV-ju ostane samo se dnevnik. Bomo kr naenkrat vsi nenaivni :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupa ... si povedala in napisala, da ti je fuzbal blesav ... zdej pa:

Ali odpri temo "Fuzbal je blesav" in sekaj tam naprej svoje kozle

Ali pa nehaj dopovedovat celemu vesoljnemu Motomarsu kako ti je fuzbal blesav

BTW Tema je o tem kako se ne dajo tekme na HTVju gledat, ne "Kakšno je Pupino mnenje do fuzbala in zakaj?"

kdo ali kaj?

če kaj ni zastonj v življenju je čas.. še posebej, če je dragocen .)

Pol pa že začni delat kaj bolj produktivnega kot sekat po tej temi ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej pupa si pa res mim usekala. Tvoja izjava je primerljiva z: vsi motoristi so norci.... Predvidevam, da si bila zaradi fusbala zapostavljena in imas prej fusbalkompleks k pa da res tko mislis...

Kakorkoli, men tut fusbal ne disi prevec, mi je pa fascinantno kaksen spektakel je SP in ce ne drucga me zanima kva vse se doga okol.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi bilo to res, potem ne bi dragocenega časa zapravljala na MS-ju, kajne?

Pupa ti ni neprecenljiva :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol pa že začni delat kaj bolj produktivnega kot sekat po tej temi ...

Vale, ne bodi blesava.. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupa ... si povedala in napisala, da ti je fuzbal blesav ... zdej pa:

Ali odpri temo "Fuzbal je blesav" in sekaj tam naprej svoje kozle

Ali pa nehaj dopovedovat celemu vesoljnemu Motomarsu kako ti je fuzbal blesav

BTW Tema je o tem kako se ne dajo tekme na HTVju gledat, ne "Kakšno je Pupino mnenje do fuzbala in zakaj?"

Pol pa že začni delat kaj bolj produktivnega kot sekat po tej temi ...

Sem kr mal popizdiv. Sam na zivce mi gre, da si ne more folk ze spoment kake nove, namesto "22 kretenov se podi za 1 zogo, hahahahhaah". Beavis and Butyhead style.

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej pupa si pa res mim usekala. Tvoja izjava je primerljiva z: vsi motoristi so norci.... Predvidevam, da si bila zaradi fusbala zapostavljena in imas prej fusbalkompleks k pa da res tko mislis...

Kakorkoli, men tut fusbal ne disi prevec, mi je pa fascinantno kaksen spektakel je SP in ce ne drucga me zanima kva vse se doga okol.

pri nas doma nihče nikoli ni gledal pretirano fuzbala... zato nisem zapostavljena.......

Vale..... da draga :lol1: samo zate......... seveda draga

:whistle: svašta....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri nas doma nihče nikoli ni gledal pretirano fuzbala... zato nisem zapostavljena.......

A ma kdo veze na Mladini, da tole izjavo not damo :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ma kdo veze na Mladini, da tole izjavo not damo :lol1:

heheeheheheheeee :lol1:

Pa zraven karikaturo 5 letne bajskike k ma peceno peruticko v ustih :lol1:

V ozadju p fotr, k za uhe vlece sina, k je zogo domov prnesu....

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupa vas bo pomrla. S kopačko. Raje ne pomislim kam jo bo zapodila.

Pa saj...mogoče bi komu če celo ugajalo. Čudakom Nogometnim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ma kdo veze na Mladini, da tole izjavo not damo :lol1:

ja kaj še vedno nisi nehala svinjati po tako zelo pomembni temi s stvarmi, ki nimajo veze....

ti ti vale :nono: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zadnji normalni in omembe vredni post v tej temi, čeprav mi je ideja z Pupino izjavo in Mladino tudi prirasla k srcu ! :wub:

Bergant nam sedaj prodaja fore da smo se za kapitalizem borili ! A konkurenco kapitalistično pa hoče kar zatemnjevat !

Demokracija: če imam doma anteno in lahko gledam hrvate ali špance ali slovence !

Enoumje: če sem pri Telemachu ali T2 ali Siolu ! :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A sem naiven, ker uzivam, ko popoldan prezivim na tribuni.

Saj nisi tako zelo naiven, da bi pričakoval, da ti kdo odgovori, da nisi naiven?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj nisi tako zelo naiven, da bi pričakoval, da ti kdo odgovori, da nisi naiven?

Ja kokr sem dojel sem zelo naiven, sej poskusam uzivat kokr se da :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pravi sport ukinemo, glasbo ukinemo, filme ukinemo.... Da best na TV-ju ostane samo se dnevnik. Bomo kr naenkrat vsi nenaivni :yes:

Mimo sekaš. Predstavljaj si utopični svet brez profesionalnega komercialnega športa... Kjer se s športom res ukvarjajo tisti, ki jim je všeč in ki se ob tem zabavajo... V takem svetu so tudi vstopnice neobstoječe, ker lahko prideš pač pogledat tekmo na igrišče, ki tudi ni sponzorirano s strani nekega bogatega kapitalističnega pizduna...

V takem svetu je tudi muzika nekomercialna - ni vstopnic, so samo špili, na kater eprideš pogledat, če ti je všeč ...

da o filmih ne govorim :)

Pol pa že začni delat kaj bolj produktivnega kot sekat po tej temi ...

Vale, si se danes že kaj pogledala v forumsko zrcalo? Si videla kakšno temo, kjer debata čisto skrene po tvoji zaslugi :P :P :P ;)

Ok - grem naprej fuzbal gledat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tak svet bi bil super. Vse umetnine bi bile zastojn, saj bi slikarji risali ker jim pase. Knjige bi bile zastojn....

Noro bi blo.

Sam ce ne bi blo denarja v fuzbalu ne bi blo carov prestopov. Tko je pa pestro k se ekipe skos mal menjajo :)

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem kr mal popizdiv. Sam na zivce mi gre, da si ne more folk ze spoment kake nove, namesto "22 kretenov se podi za 1 zogo, hahahahhaah". Beavis and Butyhead style.

Pride avstralski aboridžinski vrač iz potovanja po Evropi ... in začne razlagat: Sem bil tam priča strašne magije!!! Na travniku sta se zbrali dve vojski, v vsaki po enajst bojevnikov v barvah svojega kralja... na vsaki strani so bila ena božanska bela vrata.... prišel je čuden možakar v črnem, ki je imel nekakšno majhno vreščeče orodje ... vojski sta se postrojili za napad in obrambo ... možakar pa je v roki držal tudi neko okroglo stvar .... in potem je zapiskal na ves glas....

In potem ...!!!! se je ulil dež!!!!

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vale, si se danes že kaj pogledala v forumsko zrcalo? Si videla kakšno temo, kjer debata čisto skrene po tvoji zaslugi :P :P :P ;)

Sem Sym. In če bi tudi ti dobro pogledal, bi videl, da se tega popolnoma zavedam, priznam in v redkih izjemah tudi opravičim ... Zdej pa pejt iskat dlake v žogicah ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!