Skoči na vsebino

Ne morem gledat tekme na HTVju?


dašenka

Priporočene objave

Zanima me nekaj. Če bi plačal HTVju naročnino ali bi lahko od njih zahteval, da mi omogočijo gledanje futbala? Ali bi se zgovorili kot SLO, da so pač trenutne težave, ki jih bodo v kratkih parih letih rešili?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ajde Sym,

navali :P ,

LP, El Barto

Če bi vedel, v kaj bo to razraslo, bi napisal poleg Syma, ki me je vsaj malo razočaral, še navali Pupa, pa navali Brihta.

Jao..

:slap:

El Barto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja še to... a je z mano kej hudo narobe, ker imam končano VIII. stopnjo in igram fuzbal :hmm:

He he he...očitno si še preveč zelena, da bi vedela, da fakulteta še nobenemu

ni dala naravne inteligence.....če maš končan faks, še ne pomeni da si brihten..... :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res moraš biti inteligenten, da razumeš, da večina fuzbalerjev tega ne bi počela, če ne bi bili tako dobro plačani ja...... :OK:

:slap: :slap:

Ja itak! Sicer ne maram nogometa, ampak pri takih butastih izjavah se moram pa vseeno postaviti v bran nogometašem. Pupa, a je tako težko sprejet, da je nekdo ful dobro plačan in slaven ker počne stvar, ki mu je pri srcu? Prav za fuzbalerje ne moreš reči, da počnejo to samo zaradi denarja. A se ti zavedaš koliko so ti fantje prebrcali žogo v prostem času že od otroštva dalje. A so to počeli zato, ker jim je jasnovidka povedala da bodo čez 20 let slavni in bogati? Halo! To so počeli, ker jim je bilo v veselje, ker jim je bil nogomet igra, ker so v njem uživali. In pot do profesionalnega nogometaša je dolga in boleča! Polna dolgih treningov, odpovedovanja, požrtvovalnosti in še česa, da prideš do tja. In verjemi, da do tja pridejo samo tisti, ki živijo za nogomet, ker možnosti za uspet v samem svetovnem vrhu so tako majhne, da ni noben tako neumen da bi šel igrat nogomet samo zato ker je mogoče možnost 1:1000000 da bo enkrat res uspel in obogatel .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je pa res ,da je fuzbal tolk popularen, da lahko gre zadeva samo še navzdol :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He he he...očitno si še preveč zelena, da bi vedela, da fakulteta še nobenemu

ni dala naravne inteligence.....če maš končan faks, še ne pomeni da si brihten..... :closedeyes:

Ne vem kdo je zelen, ampak očitno nisi kapiral kaj sem hotela povedat ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri nas pa čisto normalno preko EVJ kabla dela HTV 2 fuzbal. Samo, sem prav gledal, če je res boljši komentar pa ni ravno vredno jokat za njim :hmm: , Sem že boljše slišal, je pa tudi res da paše, da lahko med reklamam spremeniš kanal. :OK:

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ptuj in okolica ne delata ARD in ZDF.

Baje na zahtevo teh dveh postaj.

HTV in ORF pa sta normalna.

Sicer pa mislim, da imajo tako RTVSLO in Akanal pravico zahtevati, da se drugi programi zatemnijo, saj sta ti dve postaji EDINI kupili pravice za predvajanje na območju Slovenije......

Podoben primer je bil ORF/RTL, ko je RTL od ORF zahteval, da zmanjšajo moč oddajnikov v bližini državne meje z Nemčijo med prenosi Lige prvakov in Formule ena.

Tak da ni to samo slovenski fenomen.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ni to mogoče na kakršen koli način omejevanje svobode medijev? Ne vem, samo vprašam :hmm: Pa kaj, če so eni zakupili pravice. Pa jih drugič naj ne kupijo, če jih kaj moti!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če vas res zanima zakaj ne morte nekateri gledat fusbala na HTV, berite:

http://www.rtvslo.si/sp2006/modload.php?&c...menu=1&c_id=423

A bi ti malo tmo prečital a?

BTW, RTVSLo in @-kanalizacija imata pravico edina ODDAJAT svet. prvenstvo v sloveniji in nič drugega.. če razumete.. HRT , ZDF in ARD pa ODDAJAJO program zunaj meja Slovenije.. pač prileti preko..

In kaj ima Bergant prav, da smo se za to borili ( tržni kapitalizem)? Ja PA TO JE TRŽNI KAPITALIZEM, kjer se moraš potrudit, da te bodo gledali. S kvaliteto slike( najslabši od vseh), zvoka ( sploh se ne čuje vzdušja na stadionu) in seveda komentatorja ( o tem nebom pisal, ker ne vem, slišim pa, da so malo nerodni.. )

Da "cajt lupe " ne omenjam.. ko je na ORFu že bila žoga v mreži, sem imel čas vzeti pilota, prestavit na SLO2 in takrat je Beckham šele podajo naredil.. Mogoče pa še vedno uporabljajo "šlingo" če bi priletel kaki nagli Slovenc na igrišče z napisom na hrbtu "Bergant tule noter lahko greš" in puščico proti riti?

Da pa rečejo kablarom, hej dragi moji, kršite kajvemkake naše pravice, dajte prižgat temo "or else... " pa mi zgleda na monopolizem, totalitaristični režim ( volitve enega predsedniškega kandidata) in podobno..

LP, El Barto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na zahtevo HTV, ARD in ZDF je prenos te oddaje zatemnjen

zahteva je podana s strani TV Slo in Pro plus ki sta kupila pravice za Slovenijo ! Napis zavaja ! Pravica je včasih tudi prasica !

Še na temo gledanosti fuzbala nas je Balkance nogomet najbolj očaral ! Tako moške kot ženske vsaj na Hrvaškem in Srbiji in Črni gori in Vojvodini mi pa tudi nismo zelo daleč kjer je razmerje 59% moških in 41% žensk, za razliko od bratov Čehov in Slovakov kjer moški prevladujejo z 78% oz. 75%

Pa še teorija zarote: Telemach ne bo zatemnil nobenega kanala, saj predvideva v času prvenstva pridobiti še dodatne naročnike, ravno z predvajanjem fuzbala na vseh tv kanalih !

SAZAS= Synthetic Artificial Zombie Assembled for the Sabotage :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na lastovki-brezžična kabelska od Kabel Ljubljana se HTV da gledat brez problemov.

:OK:

Najbolj luštno jih je poslušat ko Hrvati igrajo. Če ne drugega najdejo to, da so lepše počesani od nasprotnikov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na radiu City delijo sobne antene :OK: , da lahko folk gleda še kaj drugega kot @kanalizacijo in RTVSLO

:lol1:

:lol1:

:lol1:

El Barto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Elbarto tut ti bi lahko bil pozornejši in prebral, da HTV nima pravice predvajat v SLO. Drugac je pa baje en radiski kanal s hrvaskim komentatorjem.... http://www.slo-tech.com/script/forum/izpis...3819#neprebrano ...

Pa se to:

Kaj se zgodi ko Hrvaška zmaga na SP?

Pol je pa že čas da uganeš Playstation in greš mal vn pogledat. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor je meni znano, HTV ne sme ODDAJAT na slovenskih tleh.

In ker pač signal uleti preko meje iz lepe njihove, ali pa iz vesolja, ga naši kablarji ulovijo, ga zapakirajo in stlačijo v kabel.

In kaj je tu takega?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še teorija zarote: Telemach ne bo zatemnil nobenega kanala, saj predvideva v času prvenstva pridobiti še dodatne naročnike, ravno z predvajanjem fuzbala na vseh tv kanalih !

Zato pa jaz zdaj gledam lepo na HTV2 tekmo, na kateri naenkrat špilajo kar tri države - Srbija, Črna gora in Argentina. Če se v Srbiji odcepi še Vojvodina, je pa to itak prvi špil v štiri :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj se sploh razburjate??

Pravice za prenos nogometa na območju Slovenije imata samo RTVSLO in A-kanal.

In pika.

Tisti, ki pa imate raje hrvaški komentar, pa pojdite na Hrvaško in tam glejte TV.

In še ena pika.

Sicer pa je prenos na TV zato, da nogomet GLEDAŠ, ne pa poslušaš.

In še tretja pika.

pa LP

Popravljeno . Popravil poln presenečenj
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!