Skoči na vsebino

Na snidenje na Lentu


YZFgeorge

Priporočene objave

Kmalu se bo zopet pričel festival lent. Natančneje, potekal bo od 21.6. - 7.7.2002. Če še kdo od vas na prireditvi ni bil, mu jo toplo priporočam. Je pa to tudi dober razlog, da spet enkrat pridemo malo skupaj. Program in ostale informacije najdete na http://lent.slovenija.net/

Ah ja, preden pozabim....prošnje za štajerske vize prosim na moj mail.

Accelerate 'till you see God ....then brake.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ah ja, preden pozabim....prošnje za štajerske vize prosim na moj mail.

Hja, bom kar vse dni tam. Itaq nimam mofe, da bi se okoli fijakal. Bo malo "poležavanja" na Lentu zelo dobro delo.

Pridite v trumah, da bo še večja gužva.

Vize izdajam tudi jaz.

Sex is not the answer. Sex is the question. "YES" is the answer!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

he he jaz pa med CE in MB cestnino pobiram pa cigle prodajam!

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

George...super ideja!!

Lahko imamo spet eno mini FS...

Ha ha....pa še vizuma ne rabim!!!

lp alena

Better blond than bold!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz ze tako ali tako razmisljam, da zamenjam ljubljanski potni list za mariborskega... .. saj sem ze skoraj vsak teden gori... te se malo zagucam po stajersko, pa sn fredi....

Jasno, da pridem!!!

----------------------------------

Kuhanje je kot zenske: malo odvrnes pozornost stran, pa imas ogenj v strehi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Jaz ze tako ali tako razmisljam, da zamenjam ljubljanski potni list za mariborskega... .. saj sem ze skoraj vsak teden gori... te se malo zagucam po stajersko, pa sn fredi....

Jasno, da pridem!!!

----------------------------------

Kuhanje je kot zenske: malo odvrnes pozornost stran, pa imas ogenj v strehi.

Gregs... če boš rihtal štajerski pasport.... daj obvezno tudi meni enega zrihtaj.... jaz sicer nisem več vsak vikend gor, ampak vedno bližje sem.... trenutku.. ko bom vse tu pustila in zaživela gor na novo. Me sprejmete???

Kar se lenta tiče.. jst bi si ga enkrat z veseljem udeležila, le kar se prevoza tiče je vprašanje....

Upam da!!

I want some more!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Kar se lenta tiče.. jst bi si ga enkrat z veseljem udeležila, le kar se prevoza tiče je vprašanje....

Slovenske železnice vabijo...

Sex is not the answer. Sex is the question. "YES" is the answer!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Kar se lenta tiče.. jst bi si ga enkrat z veseljem udeležila, le kar se prevoza tiče je vprašanje....

Slovenske železnice vabijo...

Sex is not the answer. Sex is the question. "YES" is the answer!

Pa veš kak so udobne... sploh ICS!!

I want some more!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In ne pozabite - cez dva tedna (od dones) je v Ljubljani ana desetnica, ki je na isto temo. Doticni motosvetovec je sokriv za eno od predstav na ani10 in na Lentu.

----

Brez konzervansov,

Dave

http://www.sinistersystems.com

Popravil/a - dave dne 12/06/2002 ob 09:19:57

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Pa veš kak so udobne... sploh ICS!!

Vem. Zame bi lahko pri SŽ na ICS namontirali eno maketico motorja, pa bi šel v polni "power rangers" opremi...

A misliš, da bi me folk čudno gledal, ko bi se metal in kolena na koleno???

Sex is not the answer. Sex is the question. "YES" is the answer!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heh, George, GOOD Ideja, ... en močvirnik več ki se bo prikotalil!

Na Magnifica ziher, ... za ostalo moram preveriti program.

Hmm, passport, ne hvala mam Ljubljanskega prevec rad, Vize?! Heh, ... no ja če jo rabim za v ZRJ zakaj pa ne za v MB?!

P.S.: Zoolotova Klavzula: Vsi dogovori v primeru neustreznega vremena odpadejo. Vsi dogovori v primeru primernega vetra odpadejo. Vsi dogovori v primeru ne izdaje vize odpadejo.

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Medo, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj tako jamrate za te viza, jaz lahko porabim samo 200 m pes do Lenta, tako da ni blema za viso kard.

Ker sem pa se vedno stajerc, lahko grem kamot v naso stajersko prestolnico.

Upam, da bom imel kaj casa, da bom lahko sel z motorjem na Lent, ce pa ze glih to ne bo ratalo, bom pa vsaj med tedni poskusal obiskati vse najboljse koncerte.

SE VIDIMO NA LENTU!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od passportov imam jaz itak nartabulšega ampak to ni to.

Zanima me, kako se da parkirati motocikle med feštiranjem na Lentu? In koliko je to varno?

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Zanima me, kako se da parkirati motocikle med feštiranjem na Lentu? In koliko je to varno?

... parkirati se da čisto enostavno ... motorcikel postaviš na tovarniško vgrajeno stransko tačko ali pa ga dvigneš na centralno stojalo ... glede varnosti je pa tako ... nič ni 100% varno ... tudi spaceshutle je razpadel v fazi poleta ...

... ups ... da ni morda tebe zanimala možnost parkiranja na ustreznih parkirnih mestih ter nadzor pred nelegalnim odtujevanjem privatne lastnine??? ...

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Easy, saj vem, da ti nimaš nobenih skrbi. Če greva na Lent in ti parkiraš svojega Guzzettija in ga pustiš kar odklenjenega, jaz pa poleg s sedmimi ključavnicami zaklenem in priklenem 15 let star zdrajsan Rogov biciklin, bo biciklin izginil, Guzl pa obstal (nekurantnaroba press)

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pismo, folk, meni vikendov zmanjkuje za obisk Lenta...

Pa poglejmo: 22.-25. sem v Dolomitih... potem je Biker's Week v Lendavi, kjer vas bo kar veliko, mene pa ne bo, tako da lahko pridem na Lent.. a ce ne bo nobenega, kaj sem s tem dosegel?! Potem pride pa zakljucek 6. julija, ko imamo Forumsko na Soci... Pismo, KDAJ naj pridem?! Ma med tednom, jasno!!! Zdaj pa, moji dragi stajerci, izberite mi datum, kdaj naj pridem, da bo najbolj fletno?! Mogoce v petek, 5. julija, pa gremo potem vsi skupaj na Soco drugi dan?! Evo, resite me dileme...

----------------------------------

Kuhanje je kot zenske: malo odvrnes pozornost stran, pa imas ogenj v strehi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote: Zanima me, kako se da parkirati motocikle med feštiranjem na Lentu? In koliko je to varno?Pri rampah stojijo "protektovci", da avtomobili ne morejo naprej. Pri njih parkiraš, ter se zmeniš, da malo pogledajo.

Accelerate 'till you see God ....then brake.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, potem bi kak čoporativni obisk motorciklistov in medsebojno vezanje motorjev s ključavnicami zadostovalo.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Easy, saj vem, da ti nimaš nobenih skrbi. Če greva na Lent in ti parkiraš svojega Guzzettija in ga pustiš kar odklenjenega, jaz pa poleg s sedmimi ključavnicami zaklenem in priklenem 15 let star zdrajsan Rogov biciklin, bo biciklin izginil, Guzl pa obstal (nekurantnaroba press)

Brrrm

Dej objavi to na MG forumu če si upaš.

http://www.motoguzzi-si.com/forum/list.php?f=1

lp RAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Zdaj pa, moji dragi stajerci, izberite mi datum, kdaj naj pridem, da bo najbolj fletno?! Mogoce v petek, 5. julija, pa gremo potem vsi skupaj na Soco drugi dan?! Evo, resite me dileme...

----------------------------------

Kuhanje je kot zenske: malo odvrnes pozornost stran, pa imas ogenj v strehi.

Gregs, v petek 5. julija je na glavnem odru Balašević...zdaj pa se moraš sam odločiti....!

How's your day? Ready to play?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Gregs, v petek 5. julija je na glavnem odru Balašević...zdaj pa se moraš sam odločiti....!

Hmmm... in kje je problem?!

No, ce bi kaksne Power Dancerke spilale, al pa kaksna Natalija Verboten, bi bil bolj zadovoljen.. bi vsaj imel kaj videti... Ampak saj ne grem zaradi muzike na Lent... temvec zaradi ljudi...

----------------------------------

Kuhanje je kot zenske: malo odvrnes pozornost stran, pa imas ogenj v strehi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!