Skoči na vsebino

Na snidenje na Lentu


YZFgeorge

Priporočene objave

  • 3 tedne pozneje...
V petek popoldne greva z Misho na Lent. Bo kdo od Motosveta tudi tam?

Tadej

Gremo, veš da...ampak šele zvečer!

Pozdravček, Uti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst tudi pridem... upam, da najdem žrtev, da me pripelje do MB... v najslabšem primeru grem z vlakom.... naslednji dan pa via Soča.

Dajte mariborčani in pa na splošno štajerci povedat, kdaj greste, da se vam lahko tudi drugi priklopijo. Pa Dave the wave je že napisal topic... kdaj, kje!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma sej vem nooo........ :roll: :roll: :roll: pa če sem čist že nestrpna.... :roll: :roll: :oops: :wink:

se bom pomirila.... upam da :roll: :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridrvim v petek še jast, nato nekako odbluzim tisto noc, in zviz na Soco.

Ce se ne vidmo na Lentu, se pa pol na Soci.

8) 8) 8)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridrvim v petek še jast, nato nekako odbluzim tisto noc, in zviz na Soco.

Ej, s kom pa mislis drvet na Lent?! Ehehehehehehehehe..... :wink:

Ma ne seri, Bladzo! Mas, da gres na Lent! Ce ne, te privezem na strik in bos lepo sufral za mojo mofo do MBja.... eheheeeheh.... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridrvim v petek še jast, nato nekako odbluzim tisto noc, in zviz na Soco.

Ej, s kom pa mislis drvet na Lent?! Ehehehehehehehehe..... :wink:

Al z motorjem, al pa z Ancko, al pa kr z obema :?: :roll: :lol: :!:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni pa se zdi, da ljubljančani nebodo prišli......Še noben namreč ni zaprosil za vizo. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povejte kdaj predvidevate prihod v Maribor, kje se dobimo, pa vas počakam ... pa mislim, da ne bom edini.

Torej ... kje ... kdaj ... zmenjeno !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

IKE, pred 17:00 ne bo starta iz LJ. Vsaj zame pa za Bladza ne. Torej: ob kaksne 19:00 naj bi bili recimo v MB... pa direkt na ovinek, Pupo dol z zica, kufer dol s stojala, pa drsnike na kolena, pa hopa skozi Pesnico! :D:D:D

Ma ne, nimam se obcutka za polaganje... kar lepo pocasi pa z andrhtjo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz bi jo v petek popoldne mahnil proti Mariboru na Lent. A gre kdo zraven?

Pahotini, ti posljem mail s telefonsko cifro, pa ce zelis, poklici. Pred 17:00 ne bo odhoda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes s težavo dobil vizo (sem premalo napihal, pol pa niso hotl dat), za štajerski konc. :lol: :lol: :roll: :lol:

Se vidmo tko k je Gregs napisu.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povejte kdaj predvidevate prihod v Maribor, kje se dobimo, pa vas počakam ... pa mislim, da ne bom edini.

Torej ... kje ... kdaj ... zmenjeno !

Midva z Misho nekje okoli 19. ure. Pahorini pa pol ure kasneje.

Parkiral bom na začetku Lenta ob Dravi (zgoraj).

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povejte kdaj predvidevate prihod v Maribor, kje se dobimo, pa vas počakam ... pa mislim, da ne bom edini.

Torej ... kje ... kdaj ... zmenjeno !

Midva z Misho nekje okoli 19. ure. Pahorini pa pol ure kasneje.

Parkiral bom na začetku Lenta ob Dravi (zgoraj).

Tadej

Narobe ... začetek prireditev je ... kot je napovedal GREGS ... na našem štajerskem rondoju, pol pa malo po Pesniških ovinkih do Šentilja, tam bo mini zbor ... nato pa na Lent.

Držite se samo smer Šentilj - Avstrija, od rondoja po stari cesti in nas ne morete zgrešit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Toti Lent je pa res prava stvar. :lol: :lol:

Ko bi le v Ljubljani meli kaj.takega v poletnih mesecih :wink: .

Pa še gostolubje štajerskih motosvetovcev je bilo neizmerljivo.

Največja zahvala pa gre UTI in LINDAVU, saj sta nam že spet (v Lendavi tudi) nesebično ponudila streho nad glavo in toplo posteljo :lol: , pa še cel večer sta me prenašala :oops: :roll: :wink:

:D Hvala vsem :!: Nekako se vam bomo, ko pridete v Ljubljano, odolžili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skoda IKE, ker sem sele sedaj videl tvoj post.

No, da se jaz napisem, kako je bilo na Lentu. Ob 18 uri z Misho startava proti Mariboru. Po izogibanju trem cestninskim postajam ob 19:30 uri prispeva v Maribor. Ko se peljeva proti Dravskemu mostu, me zacne Misha tolci po rami in sem moral zaviti v City park. Ogled City parka je trajal priblizno urico in pol. Sem moral hoditi po butikih, kar pa sploh ni bilo tako slabo, glede na to kake dobre bejbe delajo v njih.

Ob 21. uri koncno parkirava na parkiriscu na zacetku Lenta pri bifeju Venecija. Guzva taka, da sem se motor komaj nekam stlacil. Zacne se ogled Lenta. Po nekaj minutah srecava Pervija. Izmenjamo par besed in ze me klice Pahorini, da sta kolegico v Mariboru. OK ju pocakava na parkiriscu in zacne se ogledovanje prireditve. Hodimo opazujemo, nama s Pahorinijem se smeji (le zakaj?). Po eni uri sprehajanja ze cisto na koncu Lenta naletimo na kralja zivali, ki je plesal svoj zadnji ples v plehnati hisici. Vsi se spogledamo in smo si enotni, da smo ze zelo lacni in da je potrebno kralja probati. Ko smo se na terasi neke gostilnice mastili s prebrancem in kraljem zivali, se je zacelo hladiti. Sledilo je vracanje do glavnega odra, na katerem je prepeval Balasevic. Po nekaj komadih ugotovimo, da so sami pocasni in nepoznani in jo krenemo dalje do naslednjega odra, kjer sta v ritmu bobnov plesali dve cisto pravi Brazilki. To je tisto ta pravo: Brazilki sta bili taki, kot tiste, ki jih gledamo na TV iz karnevala v Riju (velike joske, tankice, miganje z ritko,...JAO!.). Na naso veliko zalost, se je njun ples koncal opolnoci. Pojemo se malo sladkarij in se ob pol enih zjutraj odpravimo proti Ljubljani. Ob 00:45 smo bili na cestninski postaji Tepanje, kjer je termometer kazal samo 14 stopin = BRRRRR ZEBE!!! Domov prispemo ob 02:00!

Zakljucek:

Lent ful dober festival. Bo morala nasa zupanja na kako ekskurzijo v Maribor, da se kaj nauci.

Hvala organizatorjem Lenta, da so glavni oder naredili iz mreze, spodaj pa je prehod in ce v podhou clovek pogleda v nebo vidi nebesa.

Djevojke u ljetni haljama so bile 1a!

Kje ste bili vsi Stajerci (z izjemo Pervija)? S seboj sem imel drug GSM, v katerem pa nisem imel Gregsove stevilke, da bi ga poklical.

Lent = SUPER DOBRO!!!! Drugo leto spet.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tadej nič hudega, da si videl moj post šele sedaj ... se je marsikaj zalomlo a smo vseeno končali na Lentu okrog pol enih zjutraj ... pa tistih ritk in jošk tud nismo vidli :cry: .

Zakaj neli ti je šlo na Lentu na smeh :wink: ... in da se da na podhodu pod glavnim odrom vidijo nebasa ... polno nebes tud nisem vedel. Moram bit drugo leto bolj pozorn :wink: .

Se bomo pa kje drugje dobili na pijači.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!