Skoči na vsebino

Blokade motorjev - razne


Stric Burek

Priporočene objave

Mene zanima kok pridejo blokade za naslednje motorje, in sicer 25kw, ker 35kw mislim da še ni.

Honda cbr 600rr

Kawasaki ninja zx-6r

Yamaha yzf-r6

Suzuki Gsx-r 600

Za hondo je baje treba menjat celo elektroniko( 500-700€)?

Hvala za odgovore :D

ti našteti motorji presegajo original moč 70kw kar je po novem zakonu maximum kar lahko vozis z a2 25kw lahk blokiras motorje z original mocjo do 50 kw kar je od 50 do 70kw more bit 35 kw..zakaj?? nwm kaj si izmisljujejo...tko da te motorje po zakonu ne smes furat..je pa tak ne predvidevam da gledas za novejsimi motorji in so ze vsi ajnspric?? tko da nwm ce imajo za ajnspric tudi mehanske blokade..za mojo fejzerko k je se na frgazarje je prsla mehanska blokada+vgradnja 220€... so pa tiste elektronske blokade obcutno drazje...najboljse da poklices na servis ki se ukvarjajo z vgradnjo blokad in malo povprasas o cenah in kaksne vrste blokad lahk dobis mehansko/elektronsko.aia pa 35kw blokado mislim da bi mogo zdej ze dobit brez problema vsaj za yamaho..drugi pa tud mislim da bi ze mogl met...

Popravljeno . Popravil payback
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti našteti motorji presegajo original moč 70kw kar je po novem zakonu maximum kar lahko vozis z a2 25kw lahk blokiras motorje z original mocjo do 50 kw kar je od 50 do 70kw more bit 35 kw..zakaj?? nwm kaj si izmisljujejo...tko da te motorje po zakonu ne smes furat..je pa tak ne predvidevam da gledas za novejsimi motorji in so ze vsi ajnspric?? tko da nwm ce imajo za ajnspric tudi mehanske blokade..za mojo fejzerko k je se na frgazarje je prsla mehanska blokada+vgradnja 220€... so pa tiste elektronske blokade obcutno drazje...najboljse da poklices na servis ki se ukvarjajo z vgradnjo blokad in malo povprasas o cenah in kaksne vrste blokad lahk dobis mehansko/elektronsko.aia pa 35kw blokado mislim da bi mogo zdej ze dobit brez problema vsaj za yamaho..drugi pa tud mislim da bi ze mogl met...

hvala za odgovor, vse stvari katere si povedal sem že vedel :) zanimajo me samo cene blokad različnih znamk, da mal primerjam, se pravi pri yamahi okrog 200€, hvala :D aja tist z izvorno močjo pa ne jebem spljoh ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kawasaki ima najcenejšo blokado, je bilo že rečeno, kompeltno z vgradnjo me je prišlo 130€

Verjemi, da je Yamaha prav gotovo krepko čez 200€.

Prijatelj, ki si lasti Hondo Hornet 2008, je dal za elektronsko blokado nekaj čez 400€

lp

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi na motorje z el. vbrizgom se daje mehanske blokade, pač mu omejijo hod gasa in je to to, za kawasaki pride 130€ ja, to je cena z vgradnjo vred, za vse ostale pa je pri šternu blokada 200€, potem pa še delo plačaš posebej, torej okoli 250€-300€ vse skupaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi na motorje z el. vbrizgom se daje mehanske blokade, pač mu omejijo hod gasa in je to to, za kawasaki pride 130€ ja, to je cena z vgradnjo vred, za vse ostale pa je pri šternu blokada 200€, potem pa še delo plačaš posebej, torej okoli 250€-300€ vse skupaj

400-500€ po mojih izkušnjah tam :whistle: no dobr, pol se mi ninjo cenovno najbol splača kupit :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kok približno pride blokada motorja na 35kw za kawasaki z750 ?

Mislim da je ni in je nebo, ker ima motor v originalu več kot 70kw.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kok približno pride blokada motorja na 35kw za kawasaki z750 ?

Za hondo hornet pride 300€ material + 2,5h delo(okrog 85€)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kok približno pride blokada motorja na 35kw za kawasaki z750 ?

25kw bloakda te pride 130€, 35kw blokade pa mislm da še ni :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne kupuj alphatechink blokad za kawasakija ker so predrage, pridejo te 200€ material, pa še delo posebej.....za kawasaki je najcenejša blokada kar originalna tovarniška, kawasakijeva, pride te 130€ z delom vred, za to ima kawasaki enotno tarifo, ni važno kater model imaš in koliko je dela za vgradnjo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

glede blokad:

originalne so tam nekje 400 eur (yamaha, kawi, ...), 400+ plus delo za hondo (as domžale)

so pa tudi navadne (neoriginalne), recimo pri č*rmanu za yamaho cca 150 eur.

razlika je da originalnih ne rabši na valarje pelat ampak samo homologiraš ker že imajo test narjen. glede "neoriginalnih" se pa čaka za valarje več kot mesec dni + cca 100 eur homologacija...

tako sem zvedel od različnih ljudi, lahko da se motim/motijo. :)

na koncu prideš do zaključka da je useskup isti d*ek :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala za odgovor, vse stvari katere si povedal sem že vedel :) zanimajo me samo cene blokad različnih znamk, da mal primerjam, se pravi pri yamahi okrog 200€, hvala :D aja tist z izvorno močjo pa ne jebem spljoh ;)

zakaj pa blokado pol sploh če ne jebeš spljoh zakonov? sj tud tega ne rabš, škoda cajta in denarja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede blokad:

originalne so tam nekje 400 eur (yamaha, kawi, ...), 400+ plus delo za hondo (as domžale)

so pa tudi navadne (neoriginalne), recimo pri č*rmanu za yamaho cca 150 eur.

razlika je da originalnih ne rabši na valarje pelat ampak samo homologiraš ker že imajo test narjen. glede "neoriginalnih" se pa čaka za valarje več kot mesec dni + cca 100 eur homologacija...

tako sem zvedel od različnih ljudi, lahko da se motim/motijo. :)

na koncu prideš do zaključka da je useskup isti d*ek :)

kot sem že napisal, kawasaki ima originalno blokado za katerikoli model po ceni 130€, v to ceno je že všteto delo ki ga serviser porabi pri vgradnji, za druge mopede so veliko dražje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal sm na youtube cekiral rakete blokirane 25/35kw pa na vseh posnetkih se motorji ne vrtijo v visoke obrate pa me zanima vi tisti k mate blokirane motorinote a vam gre do blokade al so na unih posnetkih sami izi ryderji :D??..ker men gre tud z blokado obrati do blokade med voznjo.. xD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal sm na youtube cekiral rakete blokirane 25/35kw pa na vseh posnetkih se motorji ne vrtijo v visoke obrate pa me zanima vi tisti k mate blokirane motorinote a vam gre do blokade al so na unih posnetkih sami izi ryderji :D??..ker men gre tud z blokado obrati do blokade med voznjo.. xD

Meni se vrti več kot je predpisano pa tud končna naj bi bla max 140 gre pa 160 (po števcu).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

ne kupuj alphatechink blokad za kawasakija ker so predrage, pridejo te 200€ material, pa še delo posebej.....za kawasaki je najcenejša blokada kar originalna tovarniška, kawasakijeva, pride te 130€ z delom vred, za to ima kawasaki enotno tarifo, ni važno kater model imaš in koliko je dela za vgradnjo

In kje jih vgrajujejo? Na uradnih Kawasakijevih servisih?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, na pooblaščenih servisih...če pa misliš nov motor kupit pa lahko kar naročiš takega iz tovarne z vgrajeno blokado, ne rabiš potem nič homologacije delat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal sm na youtube cekiral rakete blokirane 25/35kw pa na vseh posnetkih se motorji ne vrtijo v visoke obrate pa me zanima vi tisti k mate blokirane motorinote a vam gre do blokade al so na unih posnetkih sami izi ryderji :D??..ker men gre tud z blokado obrati do blokade med voznjo.. xD

meni motor z blokado je šel do enih 9000 obratu, od 15.000 obratov, pa tudi motor je šel 160 km/h, sedaj pa gre čez 200 km/h, tako da je potem blokada po enem tednu letela ven iz motorja... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

zanima me kašna je blokada 35kw za FZ6 oziroma če je elektronska, se bi morda dal naštimat kšno stikalo (z malce ustvarjalne žilce :whistle:) da ti v momentu odblokira/zablokira? :naughty: tako kot so (bili?) včasih pri skuterjih omejevalci obratov

pri zablokirani ninji naj bi blo treba dve žički skup zvezat (adapter) pa naj bi bila odblokirana, razen hodá na gasu, če se ne motim?:blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz imam kawasaki zx6r letnik 95. Blokirali so mo v Servis Štern na 25kW blokada in delo me je pa stalo 240€ na LPP Ljubljana pa še okrog 80€ vse skupaj + 15€ nova prometna. Blokiral pa sem lani nekje maj in sem komaj dobil blokado 25kW. V krškem pri pooblaščene servisu za kawasaki so mi rekli da so klicali uvoznika in je reku da za ta letnik ni več mogoče dobiti blokade. Obrati se zavrtijo enako hotrost je pa 160-170km/h naj bi pa bia 150km/h. sedaj pa motor prodajam in mislim da sem naredil samo zgubo s tem da sem ga blokiral je pa dobr za tiste ki kupujejo blokiran motor :)

pa še slikce motorja.. http://www.(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)/_MOTO/ad.asp?ID=4539621 če slučajno koga zanima

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!