Skoči na vsebino

Blokade motorjev - razne


Stric Burek

Priporočene objave

Danes bil in NI 31€ kot praviš, teveč 65€. Tko da jaz vam predlagam peljite na LPP, je ceneje pa še lažje se ga najde :D.

Mesec nazaj sem uredil homologacijo samo za 35 kw in plačal 31€. Si zraven homologiral še kaj drugega?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mesec nazaj sem uredil homologacijo samo za 35 kw in plačal 31€. Si zraven homologiral še kaj drugega?

Jaz vem kako je s tem ker sem vprašal.. 31€ stane samo če ti vpišejo v homologacijski kartonček blokado, pač da je motor blokiran.. če pa nimaš oz. ti morajo narediti nov homologacijski kartonček pa stane nekaj okoli 60€

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz vem kako je s tem ker sem vprašal.. 31€ stane samo če ti vpišejo v homologacijski kartonček blokado, pač da je motor blokiran.. če pa nimaš oz. ti morajo narediti nov homologacijski kartonček pa stane nekaj okoli 60€

lp

Kaj ni tako da ti morajo za blokado v vsakem primeru naredit nov kartonček? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mesec nazaj sem uredil homologacijo samo za 35 kw in plačal 31€. Si zraven homologiral še kaj drugega?

Ne samo blokado. Prinesel sem jim vso potrebno papirologijo, gospa je izpolnila obrazec (da je blokada v motorju) potem pa je nek gospod še poslikal tisto nalepko za 25 kW pogledal če je gas zablokiran, poslikal neki v notranjsoti motorja (čeprav se itak nič ne vidi :slap:) in to je to.

Drgač ve kdo kok se čaka, da ti pošljejo ta novi kartonček, da grem po novo prometno? Sem jih pozabil vprašat, imam pa zato namen jutri poklicat.

Popravljeno . Popravil macak333
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne samo blokado. Prinesel sem jim vso potrebno papirologijo, gospa je izpolnila obrazec (da je blokada v motorju) potem pa je nek gospod še poslikal tisto nalepko za 25 kW pogledal če je gas zablokiran, poslikal neki v notranjsoti motorja (čeprav se itak nič ne vidi :slap:) in to je to.

Drgač ve kdo kok se čaka, da ti pošljejo ta novi kartonček, da grem po novo prometno? Sem jih pozabil vprašat, imam pa zato namen jutri poklicat.

Evo danes dobil preko priporočene pošte homoligacijo (vpisana blokada) in račun. Torej stvar sem urejal v ponedeljek, dobil pa danes. Tako da kar se tiče časovnega obdobja med potekom homoligiranja oz. plačila in dobave homoligacijskega kartončka je minilo točno pet delovnih dni.

Lahka bi bli malo hitrejši, ampak ajde. Važn da dobm še od zavarovalnice denar :D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozz.!

Eno vprašanje fantje..Namrec ko so mi ukradlo prometno, sem imel notri tudi homologacijski kartoncek..:closedeyes: Par dni nazaj sem dobil novo prometno..Sedaj nameravam dati notri blokado, zaradi kilovatov..Zanima me ali moram imeti jaz original homologacijski kartoncek, ali to oni novega izdelajo..:wacko: V primeru da ga rabim imeti, kje sedaj to dobiti??

Lp,S.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozz.!

Eno vprašanje fantje..Namrec ko so mi ukradlo prometno, sem imel notri tudi homologacijski kartoncek..:closedeyes: Par dni nazaj sem dobil novo prometno..Sedaj nameravam dati notri blokado, zaradi kilovatov..Zanima me ali moram imeti jaz original homologacijski kartoncek, ali to oni novega izdelajo..:wacko: V primeru da ga rabim imeti, kje sedaj to dobiti??

Lp,S.

Jaz sem moral originalnega dati, da ti not napišejo blokado. Kje se pa ta stvar dobi pa ne vem. Vrjetno spet na kakšnem LPP-ju, tej Avto Krki, ali kje drugje.

Drgač pa imaš res smolo :BUA:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozz.!

Eno vprašanje fantje..Namrec ko so mi ukradlo prometno, sem imel notri tudi homologacijski kartoncek..:closedeyes: Par dni nazaj sem dobil novo prometno..Sedaj nameravam dati notri blokado, zaradi kilovatov..Zanima me ali moram imeti jaz original homologacijski kartoncek, ali to oni novega izdelajo..:wacko: V primeru da ga rabim imeti, kje sedaj to dobiti??

Lp,S.

na LPP moraš it in zaprosit za duplikat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:wacko: :wacko: ..Kdo ve koliko stane tale duplikat bu**sti..:BUA:

Lp,S.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

385 evrov.

:D ...mislim da je na LPP ceneje kot pri Justinu, tam okoli 30€, če se prav spomnim...pa zdi se mi da je tudi na LPP strani cenik

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozz.!

Dobil sem informacijo, da lahko nov duplikat homologacijskega kartoncka dobim samo tam, kjer je bil prvotno izdan..Jaz pa sedaj ne vem, kje je bil, ker nisem bil pozoren na to..Baje da se da iz prometnega dovoljenje videti kje je bilo izdano..Iz sifer, itd..Mi lahko kdo kaj vec o tem pove, iz kje se to razbere, da bom vedel kam se obrniti..Hvala! :krneki:

Lp,S.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če je motor slovenski je bila narejena v avtoplus koper

Kako pa to ves? Je za vse motorje enako?..Ker sem slisal, da imajo nekateri prvo homologacijo narejeno v Krškem npr..Ne vem ali je to res, slisal pa sem tako..

Lp,S.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer ne vem kje je bil tvoj sestavljen, predvidevam da na japonskem ker je yamaha, tako ko mopedi pridejo v kontejnerju z ladjo v koper jih tam homologirajo, kar je namenjenih za naš trg..pa če je malo starejši je skoraj ziher v kopru, ker včasih so edino tam delali homologacije iz uvoza, zdaj pa ima to že skoraj vsaka izpostava tehničnih pregledov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozz.!

Pravkar govoril z prodajalcem motorja, ki mi ga je prodal, pravi da je najverjetneje odgovorna oseba Delta team Krško..Tako da bom moral poklicati na primorsko, kot tudi na dolenjsko, da se pozanimam kako je z tem..:blink:

lp,S.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Delta team je generalni uvoznik yamahe v slovenijo, bi ti pa sigurno znali povedati kdo za njih dela homologacije novih mopedov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozz.!

Pravkar govoril z prodajalcem motorja, ki mi ga je prodal, pravi da je najverjetneje odgovorna oseba Delta team Krško..Tako da bom moral poklicati na primorsko, kot tudi na dolenjsko, da se pozanimam kako je z tem..:blink:

Pozz!

Super STOP Nadaljuj po planu STOP sej ni tolk težko zavrtet telefon STOP Lep pozdrav STOP

:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

a bi mi lohk ker posredovau mail kam tocno na ministrstvu da jih lahko kontaktiram glede teh blokad in izpitov....verjetno je ze kje blo napisano pa ne najdem zdej :S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj se že dobi 35kw blokada za fzs 600 ??

seveda...jst sm jo ze lansko spomlad dal vgradit tk da so ze lep cas dobavljive...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sama blokada 180€+ delo prb40€+homologacija prb60€

nekaj me še samo zanima keri letnik fazerke pa maš ti pa kolko kw ti je pisalo prej v prometni?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a bi mi lohk ker posredovau mail kam tocno na ministrstvu da jih lahko kontaktiram glede teh blokad in izpitov....verjetno je ze kje blo napisano pa ne najdem zdej :S

Lep pozdrav!

Helena WECHTERSBACH

Javna agencija Republike Slovenije

za varnost prometa

Sektor za voznike

Mail ti bo pa stric google dal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!