Skoči na vsebino

Proti Bohinju s polnim gasom


eMBe

Priporočene objave

Pa se ti zavedaš, da sedaj že nekaj časa obstaja zakon, da četudi jaz nisem iz LJ, pa kupim motor od enega, ki je iz LJ, tablice meni ostanejo? pa sem lahko iz spodnjega dupleka.........

Ja, izi k pasulj...zamenaš tablco! :devil: Pa se ja človek ne bo vozu z žabarsko :wacko: :grim :devil:

Ok moja izkušnja, verjetn je čist slučajno ampak vseeno, lani sem šel 4x proti Bohinju na treh furah so hotl dirkat z mano(zmer sm jih pustu naprej) motoristi z tablico Lj, 1x KR.

Khhm, mal za pravokacijo - kako pa veš, da so hotl dirkat ravno s tabo? :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupa definiraj tvoje sportsko-lagano do Bohinja.

če je omejitev recimo 90, je zame sportsko lagano maksimalno do nekje 120 na uro (seveda odvisno od odseka, ceste, stanja na cesti, prometa.... itd)...

pa ni to do Bohinja... to je kar povsod.....

Ja, izi k pasulj...zamenaš tablco! :devil: Pa se ja človek ne bo vozu z žabarsko :wacko: :grim :devil:

ja seveda... vidim, da si že veliko motorjev in avtov kupoval od drugih ljudi ja.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz tele debate bo ratal pomoje hmal podobno kokr una debata o Trenti pred časom...

In padale bojo ideje o omejitvi na 40km/h :SS

Popravljeno . Popravil Lowrenc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz tele debate bo ratal pomoje hmal podobno kokr una debata o Trenti pred časom...

In padale bojo ideje o omejitvi na 40km/h :SS

sej je že zdej za

:SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, izi k pasulj...zamenaš tablco! :devil: Pa se ja človek ne bo vozu z žabarsko :wacko: :grim :devil:

Khhm, mal za pravokacijo - kako pa veš, da so hotl dirkat ravno s tabo? :grim

Vem kako folk iziva, te prehiti, pobremza da te mal počaka, ga nažge, te mal počaka itd itd., druga varjanta; se ti nalima v rit v ovinku ti začne mal vzporedno vozit, nabija gas.......

Ti je jasno zdej?

@Pupa: napisal sem lani, lani se tablce še niso prenašale. Preden pametuješ PREBERI post, ok?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bla, bla...

ja seveda... vidim, da si že veliko motorjev in avtov kupoval od drugih ljudi ja.....

3 in 3. Obvezna menjava tablice. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem kako folk iziva, te prehiti, pobremza da te mal počaka, ga nažge, te mal počaka itd itd., druga varjanta; se ti nalima v rit v ovinku ti začne mal vzporedno vozit, nabija gas.......

Zakaj meni večinoma to počnejo avtomobilisti :? . Sicer vštric z mano se ravno ne vozijo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomojem je pa prot bohinju po tisti cesti kar mal težko vozt pod 120 .) k se tolk vleče da drugač zaspiš vmes...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem kako folk iziva, te prehiti, pobremza da te mal počaka, ga nažge, te mal počaka itd itd., druga varjanta; se ti nalima v rit v ovinku ti začne mal vzporedno vozit, nabija gas.......

Ti je jasno zdej?

@Pupa: napisal sem lani, lani se tablce še niso prenašale. Preden pametuješ PREBERI post, ok?

Tega pa v zadnjih 80.000km z motorjem še nisem doživel. Razen kakšno 'limanje na rit' od avtov, ampak to ponavadi ne traja dolgo, čeprav vozim počasi... O:-)

Je pa ogromno takih, ki se na ravninah zaganjajo tako, da jih nihče ne more normalno prehitet, pred ovinkom pa vržejo sidro in se do konca ovinka bolj plazijo. :whistle: In seveda za nobeno ceno ne uporabljajo vzvratnih ogledal ali pa preprosto nočejo nikogar spustit naprej. Take pa potem včasih res prehitim kar v ovinku. Pa ne zato, ker bi hotel dirkat z njimi...

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nč bat zame, ne bremzam tolko pred ovinkom, prot Bohinju pa sploh en, ker so večinoma hitri in se da lepo konstanto peljat kakih 130 (nisi prehiter in ne preočasen IMO) konstanto do Nomnja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj meni večinoma to počnejo avtomobilisti :? . Sicer vštric z mano se ravno ne vozijo...

Ker si prijatelj motoristov in vedo, da te ne smejo preveč hecat.

pomojem je pa prot bohinju po tisti cesti kar mal težko vozt pod 120 .) k se tolk vleče da drugač zaspiš vmes...

Uuu, še en donator denarja, ko bodo tam radarji. Super!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa z MB tablicami?

jaz sem v bistvu še vedno na nek način ljubljančanka, preseljena v MB, pa vozim avto, ki ima MB tablice. A potem je meni bolj oproščeno, če vozim dizelaša in te izzivam??

ma kaki predsodki so to hudiča?

Močvirnik ostane močvirnik! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali pa s prepovedjo prodaje motorjev.

Za naše dirkače bi morala biti pista v vsaki vasi,pa gostilne okoli piste tudi......... halooo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Langus, jebote, kaj maš proti TDIjem? 140KM ni malo... S tem da dizla ni treba gonit v višave :D

Zato k jih je vecina provokatorjev pa misljo kaksne avte majo, v resnic so pa ene jajca k grejo dobr v prvi, drugi pa tretji :) ... sicer je pa to ze mal offtopic

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa z MB tablicami?

jaz sem v bistvu še vedno na nek način ljubljančanka, preseljena v MB, pa vozim avto, ki ima MB tablice. A potem je meni bolj oproščeno, če vozim dizelaša in te izzivam??

ma kaki predsodki so to hudiča?

Napisal sem da je vse odvisno od posameznika in da ni vazno kaksna je tablica, se enkrat preberi zgornji post .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker si prijatelj motoristov in vedo, da te ne smejo preveč hecat.

Ali pa sem samo tako grd :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za mano je 20let na težkih motorjih z eno lažjo in ena hujšo nesrečo. Obe sta se dogodili v prvih 3 letih. Policijsko gledano nisem bil nikoli kriv. Osebno pa vem, da bi se lahko napaki drugega voznika izognil, če bi vozil "razmeram" primerno. Hočem povedat, da niste preveč odkriti do sebe, ko berem te "brezveznosti".

In na "bohinjki" ni nič drugače, kot da je potreno upoštevati razmere: na primeren dan in ob primernem času je vožnja do Bohinja lahko ekstremno hitra. Težava je, da možgani ne razumejo, zakaj se ne da podreti "rekorda" npr. v nedeljo popoldan?

Zato ker imam tam:

- "dedca" v avtu, ki ga je žena naterala z otroki v Bohinj, on bi pa gledal fuzbal po TV

- "veselo druščino" ki se z avtom vrača s Komne in imajo v sebi "rum za pogum"

- "franceljna", ki sicer vozi škodo favorit, za nedeljo pa je dobil v roke testni avto z 200KM in več

- "ata v letih", ki mamo z avtom brez klime "varno" pelje na nedeljski izlet

- "zaljubljeno frajlo", ki je zaradi prijateljice na mobitelu pozabila, da nima avtopilota

- "privatnika" ki v nedeljo fuša in se mu s kombijem mudi domov, ker ga bo žena čaka s kosilom

- "nedeljski avtobus", ki v Bohinju išče znamenitosti, kjer jih ni

- "traktorista", ki ima edini pravico zapeljat na cesto in čez cesto kjerkoli, pa še v ponedeljek bo deževalo

- "mamico v elementu", ko je najprimernejše meso, da gre sine lulat za ovinkom

- "cestarja", ki se mu ne da postaviti signalizacije, ko krpa luknje z lopato

- "kolesarja", ki ne vesta da debatirata vzporedno sredi ceste

- "staro mamo", ki je pozabila, da se vnuk ne sme igrati na cesti

... ampak vse to delamo vsi. Le, ko se spravimo na motor smo "bolj pametni". Hec pa tak.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:naughty: To kar je možno danes legalno voziti po cestah normalen človek ne obvlada več. :nono:

GP-dirkač Kevin Schwantz, zvezda dirkanja v devetdesetih letih: »1000-kubični superbike ima zame preveč moči, glava in telo preprosto ne zmoreta izkoristiti celotnega motocikla. Na novih šeststotakih se lahko odlično zabavam, medtem ko moram na litrskih motociklih zelo paziti, kaj delam.«

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

švanc je pussy, do bohinja ga naščije vsak pravi slovenski motorist :grim :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato ker imam tam:

- "dedca" v avtu, ki ga je žena naterala z otroki v Bohinj, on bi pa gledal fuzbal po TV

- "veselo druščino" ki se z avtom vrača s Komne in imajo v sebi "rum za pogum"

- "franceljna", ki sicer vozi škodo favorit, za nedeljo pa je dobil v roke testni avto z 200KM in več

- "ata v letih", ki mamo z avtom brez klime "varno" pelje na nedeljski izlet

- "zaljubljeno frajlo", ki je zaradi prijateljice na mobitelu pozabila, da nima avtopilota

- "privatnika" ki v nedeljo fuša in se mu s kombijem mudi domov, ker ga bo žena čaka s kosilom

- "nedeljski avtobus", ki v Bohinju išče znamenitosti, kjer jih ni

- "traktorista", ki ima edini pravico zapeljat na cesto in čez cesto kjerkoli, pa še v ponedeljek bo deževalo

- "mamico v elementu", ko je najprimernejše meso, da gre sine lulat za ovinkom

- "cestarja", ki se mu ne da postaviti signalizacije, ko krpa luknje z lopato

- "kolesarja", ki ne vesta da debatirata vzporedno sredi ceste

- "staro mamo", ki je pozabila, da se vnuk ne sme igrati na cesti

Dobra! :) zakon pa se res je

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!