Skoči na vsebino

blokade pri zhongyu ena kitajska jajca


Mrtn

Priporočene objave

Mene zanima kje so tu še use blakade? :hmm: Na variomatu sm jo že uzev ven! je pa 4 taktni motor!!

Če je že kdo to šraufou mi naj powe!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima kje so tu še use blakade? :hmm: Na variomatu sm jo že uzev ven! je pa 4 taktni motor!!

Če je že kdo to šraufou mi naj powe!!

Kakšno hitrost pa zdaj doseže? Če je 4-taktni motor pa 50ccm, potem bi bila ena blokada na variomatu čist zadost za zabrokirat. Najbrž več kot 60 km/h ne gre. Ali pač? Če blokade ni še na izpuhu, potem je najbrž ni sploh nikjer več.

Popravljeno . Popravil EuroBiker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma če je ravnina gre okol 75 do 80kmh! weč ne ko se pa klanec prikaže gre pa okol 40 do 50 kmh!!

Moti me pa ker nima bene moči zelo slabo gre!! res nawem kaj naj naredim!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa pričakuješ od 50ccm 4-taktnega motorčka :slap: :slap: :slap:

A da bo šel 130 km/h v klanec al kaj?????

Jao mularija :wacko: :wacko:

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ne to! leti že dost za ta kitajska jajca sam moči pa bene nima! še stara mama gre hitrejše u klanc :D sreč je pa od fotra skuter jest mu ga hočem sam mal napilt :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...

Glede na to, da je prejšnji topic zaklenjen (http://www.motosvet.com/tabla/index.php?showtopic=23063) bom tuki neki povedal...

Spoštovani Flatron,

malce kulture ti pa res ne bi škodilo... če te je moj post toliko zmotil ga lahko komot zbrišeš, sam tolk pa ni treba bit primitiven...

Sem si prebral pravila foruma in v iskalnik vpisal ZhongYu, pa na topicu Skuterji in mopedi - vzdrževanje, popravila in okvare o tem ni bilo nič napisanega... Ne zdi se mi logično, da ima servis kakšno vezo s predelavo in da bi moral vpisati to v topic Skuterji in mopedi - predelave... :?

Sicer boš pa ti že vedu, si že celih 12 dni član tega foruma...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ne to! leti že dost za ta kitajska jajca sam moči pa bene nima! še stara mama gre hitrejše u klanc :D sreč je pa od fotra skuter jest mu ga hočem sam mal napilt :D

ce je 4-takter kaj ti ni jasno tu? nemores pricakovat neke hude moci, to je pac za do trgovine pa nazaj..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce je 4-takter kaj ti ni jasno tu? nemores pricakovat neke hude moci, to je pac za do trgovine pa nazaj..

To je čist res tista blokada mislm da je edina ne več pričakvt!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!