Skoči na vsebino

so slavni res tako butasti, kot se zdi, ali se samo delajo, da so??


Provokator

  

52 članov je glasovalo

  1. 1.

    • da
      11
    • so ?e bolj, kot je videti
      41


Priporočene objave

Tom Cruise se hvali, da je pojedel posteljico svojega novorojenca, David Beckham pove, da mu računske naloge njegovega petletnega sina delajo preglavice, Paris Hilton - brez besed........

So res tako butasti, ali je vse skupaj samo reklama ???

Katera je za vas najbolj butasta "akcija" katerega od slavnih???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi bli tko butasti, potlej ne bi uspeli - z izjemo Paris Hilton, no, ker ona je pa itak vse dobila že s tem da je sploh pršla na svet :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi bli tko butasti, potlej ne bi uspeli

Torej se ti zdi normalno, da nekdo poje posteljico svojega novorojenca?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi bli tko butasti, potlej ne bi uspeli - z izjemo Paris Hilton, no, ker ona je pa itak vse dobila že s tem da je sploh pršla na svet :BUA:

Paris Hilston se odlično prodaja in sama služi gore denarja...kako prefinjeni so njeni "produkti" je seveda stvar debate....a meni se predvsem predstalvje vprašanje, če je javnost tako butastain imbecilna ali se samo dela tako debilno, medtem ko kupuje vse te njene "nastope" in "artikle"

Če nikogar ne bi zanimalo kaj se dogaja s Cruisom in tisto posteljico on tega brez dvoma niti ne bi prodajal kot nekaj prodaje vrednega.....

kdo je tu butast? :naughty:

Torej se ti zdi normalno, da nekdo poje posteljico svojega novorojenca?

v določenih kulturah in religijah je to nekaj popolnoma normalnega in sprejemljivega ...glede na to da s tem nikomur ne škoduje ( razen morda svoji podobi v očeh javnosti) te sprašujem kdo si ti da boš presojal kaj je normalnoin sprejemljivo in kaj ne?

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... te sprašujem kdo si ti da boš presojal kaj je normalno in sprejemljivo in kaj ne?

Sem Poln presenečenj in kolikor vem, je forum zato tu, da vanj pišemo svoja mnenja.

In kdo si ti, da presojaš, kdo lahko presoja in piše svoja mnenja in kdo ne???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

te samo sprašujem.. si sam pri sebo začutil krivdo, ko sem ti postavila vprašanje?

očitno si nekaj ali nekoga presojal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

te samo sprašujem.. si sam pri sebo začutil krivdo, ko sem ti postavila vprašanje?

očitno si nekaj ali nekoga presojal

Sem ti odgovoril kdo sem in ti postavil še eno vprašanje, na katerega nisi odgovorila.

Ali se mogoče malo izmikaš odgovoru???

Kdo si ti, da lahko presojaš, kdo lahko presoja in kdo ne???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz ti lahko zaupam javno skrivnost ,da je spodbujanje h nestrpnosti na forumu prepovedano...

lahko tu tudi zaupam, da z ponujenimi odgovori v anketi diskriminiraš in presojaš...manjka ti namreč možnost odgovora NE...

z njegovo neobjavo si sodil...

in če me sprašuješ kdo sem... imam pra tako pravico sodit kot ti, ker se tako kot ti uporabnik foruma..ali zate veljajo neki drugi normativi?

se vidimo ko boš imel boljši dan...papa :photo:

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej se ti zdi normalno, da nekdo poje posteljico svojega novorojenca?

Na čem pa mali zdaj, ko mu je foter posteljo pojedel, spi? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni tudi manjka NE, ker niso vedno tako butasti ko se delajo.... delajo po principu 'tudi slaba (butasta) reklama je dobra reklama'..... :P

a misliš da bi tom cruise izjavil to s poslteljico, če ne bi (slučajno) tisti vikend začel s premiero MI:3??? :hmm: :lol1:

lp alena

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in če me sprašuješ kdo sem... imam pra tako pravico sodit kot ti, ker se tako kot ti uporabnik foruma..ali zate veljajo neki drugi normativi?

Torej Ngaya, sedaj pa nekaj ne razumem:

najprej si me vprašala, kdo sem, da imam pravico soditi.

sedaj pa mi poveš, da imaš ti pravico soditi, tako, kot mi vsi ostali.

Ti dve izjavi sta popolno nasprotje. S taprvo (vsaj jaz tako razumem), mi oporekaš pravico do sojenja, s tadrugo pa trdiš, da imamo vsi (torej tudi jaz) pravico soditi in tako v času ene ure popolnoma spremeniš svoje izjave.

Kdo torej ima slab dan???

Ti ali jaz?

Sicer pa nikjer nisem trdil, da so vsi butasti.

Kot je nekje napisala moja dobra prijateljica Nagaya, pa butastih izjav in akcij ne bi bilo, če ljudi to ne bi zanimalo.

Kar pa se tiče odgovora NE, pa je tadrugi odgovor NE.

Ne, niso tako, kot zgleda, so malo bolj..... :grim :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poln presenečenj: s tem,ko na veliko pišeš o njih,je njihov cilj dosežen .)

jst se ne sekiram preveč,nej počno kar hočjo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz nisem sodila..sem te pa opozorila da imam do tega prav tako pravico kot ti..če mi ze oporekš da sodim..čerpav sem samo vprašala :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tom Cruise se hvali, da je pojedel posteljico svojega novorojenca, David Beckham pove, da mu računske naloge njegovega petletnega sina delajo preglavice, Paris Hilton - brez besed........

So res tako butasti, ali je vse skupaj samo reklama ???

Katera je za vas najbolj butasta "akcija" katerega od slavnih???

In zaradi teh treh so vsi slavni butasti :? :hmm:

Ti si tudi odprl butasto temo, pa zato ne pomeni, da so vsi motoristi butasti :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti si tudi odprl butasto temo, pa zato ne pomeni, da so vsi motoristi butasti :grrr

ta stavek si zasluži svojo temo ! :naughty: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej se ti zdi normalno, da nekdo poje posteljico svojega novorojenca?

odvisno, kter vin je zraven postrežen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odvisno, kter vin je zraven postrežen

Mrliška črnina B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s tem ko se je odprla ta tema, so "slavni" dosegli svoj namen :fredy:

pa še mene je povleklo zraven.... :P :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja nekateri slavni so res cvetke svetovne intelektualne smetane :slap: :slap: :slap:

Nikol ne bom pozabu na veleslavne cimerotičeve izjave...rad bi pozdravil starša,še posebej mami in očeta :kva2: :lol1: :lol1: :lol1: ...al pa ko je čestitu oblaku za rojstni dan---srečnga pa zdravga :lol1: :lol1: :lol1:

Joj ta tip je res cvetka fuzbalerske pameti :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!