Skoči na vsebino

Štarter na aeroxu


_jezus_

Priporočene objave

No tko, ze od nakupa motorja mi na elektro sploh motor ne vziga.. Notr je 70 in pa ostale stvari.. Sem vedno mislu da je aku presvoh, pa sem zamenjal jih ene par, in z drugimi probal pa ne gre.. Ce se dolgo vozim, pa da je masina dobro zagreta bla.. bo kako uro, dve vžigal na elektro.. Potem pa sploh ne..

In tud zdi se mi da štarterja sploh ne zavrti fajn.. Cist mal - ko gledam kako je pri drugih aeroxih..

Skratka, ve kdo za kako resitev, kar lahko doma nardim, ali bom moral peljat na servis štarter?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No tko, ze od nakupa motorja mi na elektro sploh motor ne vziga.. Notr je 70 in pa ostale stvari.. Sem vedno mislu da je aku presvoh, pa sem zamenjal jih ene par, in z drugimi probal pa ne gre.. Ce se dolgo vozim, pa da je masina dobro zagreta bla.. bo kako uro, dve vžigal na elektro.. Potem pa sploh ne..

In tud zdi se mi da štarterja sploh ne zavrti fajn.. Cist mal - ko gledam kako je pri drugih aeroxih..

Skratka, ve kdo za kako resitev, kar lahko doma nardim, ali bom moral peljat na servis štarter?

lp

Vidim da si iz Novega mesta prinesi ga k meni v delavnico in ti ga bom popravil na Vandotovo 8 (Novoteksovo naselje) tel 07/3323024 alp gsm 040-702370 :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pr men tut to dela.Ce je mrzu noce pol k se pa segreje pa uzge ???? :? pa tko kr tak cudn kovinski zvok ma pa sm ze uzeu startr dol pa se lepo vrti pol ga dam pa nazaj gor pa use zobnike namazm pa se usen nc!!!! a kdo ve kaj je narobe??? mam pa arilio sr 1998

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pr men je tut to delalo, ampak zdej sploh nimam več mehanizma štarterja not, ker sem ga vn pobral zaradi mhr variota, ker je preširok :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pr men tut to dela.Ce je mrzu noce pol k se pa segreje pa uzge ???? :? pa tko kr tak cudn kovinski zvok ma pa sm ze uzeu startr dol pa se lepo vrti pol ga dam pa nazaj gor pa use zobnike namazm pa se usen nc!!!! a kdo ve kaj je narobe??? mam pa arilio sr 1998

Če se štarter lepo vrti (odzunaj)in ko ga montiraš ima kovinski zvok je defekten mehanizem v mašini in je potrebno vse razdret in ta mehanzem-prosti tek (frei-lauf)popravit ali zamenjat. :OK:

Hvala! Jutri bom pogledal, ce je kaj ocitnega, ce ne te kontaktiram!

LP

Ti ta štarter kar k meni prinesi ,gledaš ga lahko zelo dolgo samo nebo nič pomagalo,namreč tudi Jeršinu (Jamaha servis) jaz popravljam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej sm to ze naredu use razdru pa pogledu pa sm vidu da mam zobce pa tiste prenose ze tko zjebane joooj kr zobci mankajo to nimam pojma kako je to ratal sam to je ze unmu pred mano k je meu ta motor ratala narest. sej bom jst to najbrs use zamenu sam to stane k svina :S:S:S :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!