Skoči na vsebino

Bolgarija - izkušnje počitnice...


BaTeMaN

Priporočene objave

S punco letos razmišljama, da bi šla malo preverit Bolgarijo pa me zanima kake izkušnje imate s tem. Videl sem nekaj potopisov motorističnih, ki pa o samem zabavno turističnem življenju niso veliko povedali. Namerava iti z letalom.. hotel ki je nekako se nama zdi ok, vena/kvaliteta/lokacija pa bi bil Vivien, ki je kilometer vstran od sončne obale oz. 2km od samega centra.

Prosim če kdo kaj napiše,.. kako je tam.

Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Lani smo bli z razredom na maturantskem v Bolgariji-Sončna obala!

Za žur super plac pa tut za kakšne počitnice za mlad par,ki ga ne motijo diskači ob plaži,in podobne zadeve je super!Nad morjem boš razočaran...pretoplo,motno od peska,peščena plaža(ki meni ne ustreza)...kaj pa vem no,mogoče sem mal prezahteven glede plaž ampak jst sm se v 8ih dneh enkrat kopal v morju pa cele dneve preležu v bazenu pred hotelom :OK:

Drugač pa je bila vsaj lani še sonča obala velik cenej kt kaka grčija al kej podobnega tko da če se mal pazi na denar se lahko zelo pocen skos pride B)

No kaj pa vem kaj bi ti še kej povedu...praši kej :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S punco letos razmišljama.....

In zakaj te pravzaprav zanima nightlife ? :devil:

Letiš torej v Burgas (?). Lani so bili beach rave partyji kar pogostni. Priporočam pa Payner diskače na plažah (TurkishBalkan). Preverita bus ali taxi ceno za obisk mesteca Primorsko - spanje preskočita.

Sicer pa se dobro je, odlično pije, punco pa prepričaj, naj te le pelje v nightclub. Saj samo na pijačko. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi smo pristal v Burgasu,ja...

Drugač pa za nitelife ne rabiš skrbet na sončni obali :devil: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js in moj privesek sma bla lani tam - hotel Iberostar, 4 zvezdice, 20 m do plaže. Boljše je bit čim bliže morju, ker je okolica bolj urjena in ni kupov smeti naokoli. Non-stop se nekaj dogaja, ljudi je polno, nočno življenje laufa sto na uro. Beda je samo to, ker je neverjentno velik nemških turistov - penzionisti so povsod in velikokje vrtijo neke bedne nemške šlagerje :angry2: . No, saj mladina tud (ponoči) prileze na plano :) Hrana je dobra, po izkušnjah je okusnejša in bolj poceni izven hotela. Tud žeje se ni treba bat - Stella Artois, Becks, Heineken in ostale poslastice v 0,5 l steklenicah za cca 2 leva (tud čiki so poceni, vsaj njihovi - Femina, Victory... ). Plaža je peščena, morska voda je zlo prijetna (parkrat me je zalilo, peklo pa nič :D ), pa še mal cirilice se naučiš :OK: Znajo pa bolgarčki bit zlo podobni kakim sitnim ciganom <_<

Popravljeno . Popravil DimmuMaid
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil sem na maturancu na Zlatnih pjasacih (Zlata obala), nisem bil kej preveč navdušen. Čeprov nismo bli veliko v hotelu sem bil nad njem totalno razočaran. Oprema nova a vse se je premikalo in nasploh narjeno po bolgarsko. Celih 8 dni smo prosil za kanto za smeti so govoril bomo prnesl, na konc je niso, zato smo vse smeti po sobi razmetal, bomo pa še mi ignorantski. Na ulicah preveč prostitutk, te kar za roko zagrab in te ne spusti dokler ne rečeš da nimaš dnarja, deluje preverjeno. Kradejo ko srake. Plaža je kar vredu, ker je mivka, najbolj mi je bil všeč bar na plaži :) Aja še pijača, od piva mi je bil najbolj všeč Kamenitza, Zagorka mi je bla zanič. Preden greš menjat denar preglej vse menjalnice ker imajo različne ponudbe in izberi najboljšo.

No mislm da sm vse povedu kar sm mislu, če vam pomaga super, če pa ne pa ne morm pomagat :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala vsem za izkušnje... nightlife me zanima ker nas gre več.... :) 3je pari... pa eni pravijo da so res težave s krajami... in da je vse zelo zelo umazano... kak je pa s kako salmonelo... ? :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala vsem za izkušnje... nightlife me zanima ker nas gre več.... :) 3je pari... pa eni pravijo da so res težave s krajami... in da je vse zelo zelo umazano... kak je pa s kako salmonelo... ? :fredy:

Jah pazit moraš kje ješ. Ampak mi smo jedl kebabe z velik stojnic pa nismo mel problemov. Je pa dol ena začimba ki se imenuje čubrica. Po njej te lahko kaj hitro prebava požene če nisi navajen, odvisno tudi od tega kako si občutljiv. Drugače pa pijača je nekak tako draga kot pri nas, edin v diskotih je pa presenetljivo poceni.

Popravljeno . Popravil bassko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala vsem za izkušnje... nightlife me zanima ker nas gre več.... :) 3je pari... pa eni pravijo da so res težave s krajami... in da je vse zelo zelo umazano... kak je pa s kako salmonelo... ? :fredy:

Od naših ni salmonele noben fasu pa smo jedlo vsega in svašta kar smo našli...nočem strašit ampak driska je skor obvezna če si boste dal duška z vsakodnevnim popivanjem in stalno njihovo hrano .)

Na svoje stvari morš sevede pazit ampak da bi kdo prišel pa te oropal se ne rabiš bat...tut v hotelih so več ali manj sefi,ki se jih za par levov najame pa imaš vse vrednosti notr :OK:

Umazano...niti ne...ulice in barčki in vsa okolica zelo lepo urejeno,plaža tudi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Evo mene nazaj...

Vsesplošen vtis, pač ni slabo..

Hotel 4**** ATLAS si zasluži vso hvalo, kar se sob in čistoče tiče medtem ko kljub ogromni izbiri hrane za zajtrk in večerjo se kljub temu, da res nisem izbirčen nisem najbolj znašel in tako jedel, res bolj običajne stvari... preveč vsiljujejo neke njihove domače jedi, na kak zrezek se pa tak čaka pol ure...

Animacija je pretežno povsod posvečena nemcem, in njihovim mladim potomčkom. Na tem področju se resnično trudijo preko vsake mere. Bazen z premalo ležalniki... ne vem kako si zamislijo met hotel z nad 240 sobami in imeti dobrih 50 ležalnikov... sicer več prostora tud ni...

Plaža je taka, da se vse mastno plača (ležalnik + ležalnik + senčnik 18 leva = nekje 9EUR), kr tak se nimaš kam dol počit, pa tud mivka je TO HOT. Morje je slano, mokro in pač tako kot povsod, nič posebnega...

Cene pijač so nekje podobne našim... majo pač akcije s koktejli ki varirajo od 2 - 4EUR ponekod plačaš 1 dobiš 2 in podobno...

Na ulici te posiljujejo čez dan z hrano in pijačo in pač vsem, tako da si kljub ogromni masi ljudi na ulicah, ki so nasičene s štanti ves čas deležen neželjene pozornosti). Seveda tudi luštne punce, veselo delijo flyjerje za premnoge diskoteke... ki niso ravno pohvale vreden, ampak promile delajo svoje in si srečen kaj hitro v vsaki luknji.

V nočnem času pa samskim fantkom težijo tudi kurbice in to resnično težijo, zagrabi za roko in dokler ne izustiš stavka NIMAM DENARJA res težko dobiš svoj mir.

Na kratko je to to... :D Pač vredu - vidl smo... vrnemo se kmalu NE. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cena aranžmaja je bila za 7dni nekje 110k pri RELAX. Vštet je prevoz iz večjih mest do Brnika, letalo + taxa, prevoz do hotela in nazaj.

Imeli smo pol penzion. Torej zajtrk 8 - 10 ure, večerja 18 - 21. Hrana je dokaj specifično njihova, sploh za večerjo, tako da smo večkrat "večerjali" zunaj. Sicer je fast food in nadlegovanje na vsakem koraku...

Nočno življenje pa seveda party street in Papaya, Bonkers, Roxy... da... želel sem iti v nek 4 nadstropni diskač varovan z resnimi varnostniki pred vrati,.. ne morem se spomnit,.. AROGANCE morda... le da mi ni uspelo priti do tja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!