Skoči na vsebino

TOČA


Špilferderber

Priporočene objave

..............koruzo je sesekljalo, sadno drevje oklestilo, adijo zaslužek kmetov.

Če ne pomaga presmec :blink: , pa bo zavarovalnica.... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam. Ni smešno. Prikrajšani smo za konkretno točo.

Pa vsi kmetje so že računali koliko odškodnine bo in se ne bo treba ukvarjat s pridelki do konca...

Kaj pa je tebi oklestilo?

Preveč se družiš z Brazilci in si se navlekel njihovih navad.

Ja vsi kmetje ... (pa vsi motoristi norijo po cestah).

Meni ni oklestilo nič življensko pomembnega. Enim se smilijo Cigani, enim Darfurci, ..., meni sosedje (ki jim je toča stolkla pridelek), eni pa privoščijo točo vsem.

Mega metal???

:D

Nekovine.

Mega metal je druga firma. Drugi OZD.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj si ti ja nor! Ne morem verjet ko gledam te slike od tinchi! Pri nas je kasneje še 2 krat vdarila toča, ampak v dostiiii milejši obliki. Kak centimeter, kakšno minuto in konec...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stoklo je vse. Zame sicer nič življensko pomembnega. Edino tiste češnje, do katerih nisem mogel, so me lepo pričakale na tleh..... :OK: So pa kmetja pri nas spet nasrkali. In to propisno (koruza šla v franže, sadno drevje rzcefralo). Že drugo neurje v dveh letih. K....čevi kraji, kar se neurij tiče :wacko: Me zanima, kaj bo Sa(bolek) ukrenil........ :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

menda 'Pri letalski obrambi pred točo niso mogli ukrepati, ker so pogodbo, ki jim omogoča delovanje, prejeli šele v sredo'....

:angry2: hudo, banda

mojemu stricu je odneslo streho iz gospodarskega poslopja....en tram se je zabil v sosedovo hišo, en pa v njegovo....res hudo...me zanima, če bi se jih dal kaj stožit.... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi pri nas v Litiji je bila toča, najprej sem malo slikaril, ko je ratala toča debelejša od 5 cm sem se raje pobral v hišo in nastavljal vedra pod luknje v strehi. No potem je bila še večja in večja toča in na koncu sem zmeril luknje tam čez 10 cm. :eek:

Uničilo je cca 100 betonskih strešnikov na hiši, komplet celo streho nad nadstreškom za avto (gutta plošče mamico jim protitočno :kva2: ), naredilo nekaj lukenj v mojemu avtu, okolica je pa tko al tko šla vsa v p.m., ni vrta, ni rastlinjaka, ni skalnjaka, sam se bo obrastlo, ni krize. Po toči sem še kar nekaj ur menjal strešnike, tako da bomo nekaj dni morali počivati doma, ker sem bil majstr :whistle: , in jih nisem menjaval z rokavicam, tako da imam sedaj roke hujše kot kak rudar, sam ni krize, važno je da je streha pokrita. :OK:

Še slike:

jaz na vrhu dimnika takoj po koncu nevihte.

[attachmentid=74165]

streha nadstreška

[attachmentid=74175]

lp

Rudi

p.s.

Če kdo pozna kako res poceni varianto za kovinsko kritino nadstreška za avto bi bilo kul, če bi to objavil.

post-482-1151648626_thumb.jpg

post-482-1151649169_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

c)največkrat pa čepijo (čepenje je posebna panoga bivanjskosti, katero so razvili do perfekcije. bolje čepi samo Chuck Norris)

po čepenju je bil znan tudi Tarzan, opičji človek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glavno da imamo 130 bojnih oklepnih vozil za obrambo!! :headbang:

A ji mogoče kupuje ministrstvo za kmetijstvo? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glavno da imamo 130 bojnih oklepnih vozil za obrambo!! :headbang:

tistih vsaj toča ne stolče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolj važno je da imamo gasilce, pri nas so takoj čez 1 uro že pomagali in mi skrajšali pokrivanje za vsaj par ur, še danes so iz cele občine pomagal strehe popravljat.

Spomnite(mo) se na to, ko bomo naslenje leto prispevek za njih plačevali. :OK:

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!