Skoči na vsebino

Eksperimentiranje pri hrani


Ganges

Priporočene objave

ampak, dragi Zdrawko, zakaj pa se ti nisi opogumil? Razočaran sem, veš ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne samo, da sem izredno zbirčna kaj jem in česa ne, tudi ne eksperimentiram prav pogsto. Največ, kar sem takega zame "čudnega" pojedla so bili žabji kraki, polži, kaka mravlja na dvorišču, potem se pa počasi že konča. Tudi pri kuhi se težko odločim za kako začimbno bombo, ker me je vedno strah, da bi potem ves okus zajebala in bi bilo zanič. Sem kar tradicionalist...... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaksne so kaj vase izkusnje ,predvidevanja recimo gres z motorjem na potovanje in kje bogu za leđima nafehtas spanje pri kaksni druzini na kmetiji.Potem ko opravis tiste nujno potrebne zadeve postavljanje sotora ketna in preostalo te pridejo iskat za na vecerjo. gres ali ne gres?????pod kaksnimi pogoji???? :( :hmm: (skepticni????)! :? :? aja pa se to to bi se vse dogajalo kje v Romuniji ali Albaniji!!! :OK: :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaksne so kaj vase izkusnje ,predvidevanja recimo gres z motorjem na potovanje in kje bogu za leđima nafehtas spanje pri kaksni druzini na kmetiji.Potem ko opravis tiste nujno potrebne zadeve postavljanje sotora ketna in preostalo te pridejo iskat za na vecerjo. gres ali ne gres?????pod kaksnimi pogoji???? :( :hmm: (skepticni????)! :? :? aja pa se to to bi se vse dogajalo kje v Romuniji ali Albaniji!!! :OK: :eek:

Hmmm, prašal bi kaj je za jest, če je dobro bi šel, če ni bi reku da nimaš cajta :lol1: :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm, prašal bi kaj je za jest, če je dobro bi šel, če ni bi reku da nimaš cajta :lol1: :grrr

Ne vela! :angry2: Vedno je veljalo, da je potrebno izkazano gostoljubje vračati tudi na način, da se ponujeno poje in pohvali. Bilokaj da je! Sicer je gostitelj užaljen. In lahko temu primerno odreagira. :devil: :P :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vedno je veljalo, da je potrebno izkazano gostoljubje vračati tudi na način, da se ponujeno poje in pohvali.

Troo :yes: Na koncu je treba podret odmeven kupček.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Troo :yes: Na koncu je treba podret odmeven kupček.

in jim spit ves pir, kar ga majo pri bajti :grim

@Sym

je blo že pirow zadosti :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cel vikend bom na ovčetini in kozletini ... menda je to za nekatere eksperimentiranje ... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Podaljšano faunovo popoldne?

BTW, slikca by véliki Boris:

Jagnje božje, ki nevemkajže grehe sveta ... usmili se nas :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jagnje božje, ki nevemkajže grehe sveta ... usmili se ME :P

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!