Skoči na vsebino

V-Strom day


Fritz

Priporočene objave

Sedaj sem dobil sporočilo od RENEGADE.

Od DADYA se bomo poslovili v petek 30,7,2010 ob 12,00h ,Pobreškem pokopališču Mariboru.

Sestali bi se ob 10,30 v Miklavžu pri Mariboru,Biljardnica Martinela mislim da jo vsi poznajo.

Za vse nadaljne informacije me pokličite na mobi :040,74,67,67

zbor 10:30, odhod 11:00 uri ali kako?

kaksne posebnosti?

crne majice? crni trakovi? crno...?

kaksna je praksa?

se nikoli nisem bil na pogrebnem sprevodu z motorjem...

Popravljeno . Popravil Strominator
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S strani Glažarja posredujem nadaljna navodila za petkov odhod na Dadyjev pogreb :

zbor gorenjcev je ob 7,20 uri pred trgovino Mercator na Kokrici (bar Minutka)

zbor ostalih je ob 9.15 na Trojanah.

lp Janetka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S strani Glažarja posredujem nadaljna navodila za petkov odhod na Dadyjev pogreb :

zbor gorenjcev je ob 7,20 uri pred trgovino Mercator na Kokrici (bar Minutka)

zbor ostalih je ob 9.15 na Trojanah.

lp Janetka

zbor z avti ali motorji?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bom ob 9.15 na Trojanah z avtom (motor je še v Nemčiji), za vsak slučaj če mi pobegnete, pa imam tudi lokacijo pokopališča v GPS-u. Če vam ta varianta ne ustreza bom ob času pogreba na pokopališču, samo povejte mi prej, da se ne ustavljam na Trojanah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bom ob 9.15 na Trojanah z avtom (motor je še v Nemčiji), za vsak slučaj če mi pobegnete, pa imam tudi lokacijo pokopališča v GPS-u. Če vam ta varianta ne ustreza bom ob času pogreba na pokopališču, samo povejte mi prej, da se ne ustavljam na Trojanah.

Na Trojanah bomo ob 9.15 do 9.45h

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zbor 10:30, odhod 11:00 uri ali kako?

kaksne posebnosti?

crne majice? crni trakovi? crno...?

kaksna je praksa?

se nikoli nisem bil na pogrebnem sprevodu z motorjem...

Smo mootoristi in bomo oblečeni tako nobene posebnosti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi prijatelji!

Z zlomljenim srcem in povešeno glavo, smo se danes predčasno vrnili iz našega načrtovanega potovanja.Žal, kot ste že izvedeli, brez našega dragega,odličnega prijatelja in motorista Dadiya,kateremu je usoda prekinila nit življenja v nedeljo 25.7.ob 16.45h 2 km iz Arabbe proti prelazu Campolongo Pass, kamor smo se potem, ko smo že odložili stvari in se 1h odpočili, namenili.Kaj je botrovalo tej tragediji,ki bo za vedno ostala naša nočna mora ne ve nihče,saj je Dady vozil zadnji v koloni in je po ravnini in blagem ovinku v desno prišlo do zdrsa po ugotovitvah policije in sledeh,ki so nastale na samem mestu tragedije.

Ne morem z besedami opisati našega šoka in vsega, kar pač človek podoživi, ko mu na cesti umre prijatelj.Tak dogodek te zaznamuje za vse življenje in nebi želel, da bi ga bilo kdo od vas kdaj doživel.

Kar se tiče carabinjerjev(policije),zdravniške pomoči in vsega kar pač v takšnem trenutku igra odločilno vlogo, pa lahko vsem,ki so se trudili za Dadiyevo življenje samo rečem in izrečem ISKRENA HVALA.Prva pomoč je prišla že po 10 min.nato je v naslednjih par minutah priletel že helikopter z zdravnikom,policija je pa tudi bila na kraju dogodka po par minutah.Vse je steklo bliskovito a našemu Dadiyu žal ni bilo več pomoči.

Po telefonskem kontaktu s svojci smo ostali v Arabbi še dva dni,jih včeraj pričakali in pomagali pri kontaktu s policijo,ter na njihovo željo pokazali mesto nesreče.Prižgali smo mu svečo v tamkajšnji cerkvi in skupaj zmolili za mir njegove duše.

DRAGI PRIJATELJ DADY NA SVIDENJE MED ZVEZDAMI!

JOMA&JOMICA

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Domačim in štromarjem izrekamo iskreno sožalje, vsem želimo poguma in trdne prijateljske pomoči, Dadyu pa R.I.P.

Zahvaljujemo se horn3t in renegadu za posredovanje. MzM se pridružuje vaši plemeniti gesti.

mzm-slo.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem bil danes na poti iz Sarajeva v Mostar in bil z vami v mislih ,ko ste pospremili prijatelja na zadno pot. :cry:

Jutri grem do Diane v Split pol pa proti domu.

VARNO VSEM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srečno pot Baracuda.O pogrebu pa... zelo me je pretreslo. Nimam besed

Popravljeno . Popravil horn3t
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi prijatelji W-strom in KLV ter vsi ostali motoristi!

Na najlepši možen način smo se danes za vedno, v velikem številu poslovili od nam dragega našega prijatelja Dadiya.Slovo je bilo zelo težko,pretresljivo,ganljivo.

Vsem,ki ste se prišli pokloniti Dadiyu na njegovi zadnji poti in na bilo kakšen način prispevali po svojih močeh, iskrena hvala.Predvsem hvala vam Renegade,Maja in Glažar,ki ste od samega začetka tragedije priskočili na pomoč in koordinirali akcijo obveščanja in zbiranja pomoči,ter vsem nam nudili moralno podporo.

Napisal bi rad le še to,da v nesreči spozaš prijatelja in vi ste res PRAVI PRIJATELJI!

ŠE ENKRAT VAM VSEM ISKRENA HVALA!

Joma&Jomica

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem bil danes na poti iz Sarajeva v Mostar in bil z vami v mislih ,ko ste pospremili prijatelja na zadno pot. :cry:

Jutri grem do Diane v Split pol pa proti domu.

VARNO VSEM

Baracuda&Jožica!

SREČNO IN VARNO POT DOMOV!!!

Joma&Jomica

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za nami je težek dan. V mislih naprosimo Danijevega angela, da ga varno pospremi na poti do njegovega doma med zvezdami. Naj bo njegov odhod radosten, čeprav v nas ostajata praznina in žalost. V naših srcih ostaja in živi dalje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem,ki ste se prišli pokloniti Dadiyu na njegovi zadnji poti in na bilo kakšen način prispevali po svojih močeh, iskrena hvala.Predvsem hvala vam Renegade,Maja in Glažar,ki ste od samega začetka tragedije priskočili na pomoč in koordinirali akcijo obveščanja in zbiranja pomoči,ter vsem nam nudili moralno podporo.

Napisal bi rad le še to,da v nesreči spozaš prijatelja in vi ste res PRAVI PRIJATELJI!

ŠE ENKRAT VAM VSEM ISKRENA HVALA!

Joma&Jomica

Res je da v nesreči spoznaš prijatelje ,tukaj nismo samo mi RENEGADE, MAJA IN MOJA MALENKOST . Brez ostalih prijateljev ki so priskočili na pomoč bi bili tudi mi nemočni .

Zato tudi z moje strani še enkrat vsem ki ste to omogočili

HVALA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šele danes sm zvedu k smo se vrnil z dopusta....tudi v Dolomitih tisto tragično nedeljo...sam par ur prej.....

"počivaj v miru"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal danes nisem mogel biti z vami, saj mi službene obveznosti niso dopuščale. Smrt ljudi, ne glede, ali jih poznamo, ali ne pusti sledi vsakemu izmed nas. Naj bo Dadyeva duša mirna kjerkoli že je.

Se pa jutri zgodaj zjutraj podajam na pot do Sarajeva. Škoda, da si Barči že danes nadaljeval naprej, lahko bi kašne čevape skupaj snedli. Bomo pa skupina kakšnih 5-6motorjev in večina jih bo nadaljevala pot naprej do Dubrovnika in potem počasi do konca tedna nazaj. Jaz jo mahnem že v nedeljo proti domu, saj moram še malo počakati na drugi del dopusta.

Vsem, ki se jutri odpravljate na pot, želim srečno vožnjo in čim manj gužve na cesti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi prijatelji W-strom in KLV ter vsi ostali motoristi!

Na najlepši možen način smo se danes za vedno, v velikem številu poslovili od nam dragega našega prijatelja Dadiya.Slovo je bilo zelo težko,pretresljivo,ganljivo.

Vsem,ki ste se prišli pokloniti Dadiyu na njegovi zadnji poti in na bilo kakšen način prispevali po svojih močeh, iskrena hvala.Predvsem hvala vam Renegade,Maja in Glažar,ki ste od samega začetka tragedije priskočili na pomoč in koordinirali akcijo obveščanja in zbiranja pomoči,ter vsem nam nudili moralno podporo.

Napisal bi rad le še to,da v nesreči spozaš prijatelja in vi ste res PRAVI PRIJATELJI!

ŠE ENKRAT VAM VSEM ISKRENA HVALA!

Joma&Jomica

se opravicujem, da sem po skupni vrnitvi po pogrebu proti biljardnici kar odsel... ampak imel sem se 3 opravke za opraviti do 15 ure.

bil sem zadnji v skupini za gs-om... pohupal in pomahal sem vozniku in sopotnici, da sta vedela za mojo locitev od skupine ter zavil iz ptujske na AC za smer LJ.

upam, da se drugic vidimo v prijetnejših okoliščinah

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali je kdo s tega foruma včeraj popoldne zakurblal svojega literskega Štroma s KR registracijo v marini Bunarina pri Puli?

A.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!