Skoči na vsebino

V-Strom day


Fritz

Priporočene objave

Sem jih vsreču prejšnjo soboto pod prelazom Falzzarego so se pelal k penzionisti ne vem če loh kj prtisneš k un inštruktor vozi spredaj .Nism vedu da so testni sem mmislu da majo kakšen zbor Yamah!

Da inštruktor se vozi spredaj :winkiss: sam če se mu prilimaš na zadnjo plat :whistle: tudi on mal prtisen na plin ker se mu za mal zdi da ga en amater zlahkoto sledi.

Glede utisov smo si bili enotni :worship: zavore nekratne ,lahkotno za upravljat sploh za dolomite,manjalnik v kombinaciji kardan v primerjavi z BMW ni tistega klik v prvo.Elektronsko nastavitev podvozja za nas edina opcija športno nastavitev vse ostalo premehko.veterna zaščita zadovoljiva.

Smo pa bili edini kar nam je povedal tudi inštruktor :eek: da smo ugotovili da na tej višini ima lukno med 2300 obreti in 4000 obrati in da zaradi tega tudi testirajo na tej višini,ko se tito zgodi moraš prestaviti v nižjo prestavo da prideš na 4000 obratov :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Štromarji

žal vam moram sporočiti , da se je danes smrtno ponesrečil član naše skupine KLVStromarjev DADY !!

RIP !!

Popravljeno . Popravil renegade
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Štromarji

žal vam moram sporočiti , da se je danes smrtno ponesrečil član naše skupine KLVStromarjev DADY !!

RIP !!

RIP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Huda novica. Sicer sva se komaj enkrat srečala, pa se me je tako dotaknilo. Prepričan sem, da vsi mislimo nanj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Teta Matilda pride po vsakega od nas. Tako ali drugače. Prej ali slej. Počivaj v miru, Dady.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!