Skoči na vsebino

V-Strom day


Fritz

Priporočene objave

Jaz se mogoče pridružim samo na panoramski, če mi bo čas dopuščal, ker kaj več ne bom utegnil, zato se tudi nisem prijavil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se mogoče pridružim samo na panoramski, če mi bo čas dopuščal, ker kaj več ne bom utegnil, zato se tudi nisem prijavil.

:OK:  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se mogoče pridružim samo na panoramski, če mi bo čas dopuščal, ker kaj več ne bom utegnil, zato se tudi nisem prijavil.

Tudi jaz ... mogoče še slikanje ulovim ... majčke se bo dalo kupiti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz ... mogoče še slikanje ulovim ... majčke se bo dalo kupiti?

 

Ekipa,
 zaradi dogovora s TC Motoshopom in tiskarjem smo določiti rok za prijave z majicami  do vkl. 05.06.2015.
 
Imeli smo veliko vprašaj in želja glede majic, želeli pa smo zadovoljiti vse, vendar se ni izšlo.  Iz tega razloga se je SLO ekipa sponzorskim majicam odpovedala in si bo izdelavo majic plačala sama.
Zadnje dni je bilo s srečanja nekaj odjav, pa smo se odločili, da bomo ponudili vse " presežke " teh majic po 7€ za majico.
 
lp Organizatorji
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za jutri zjutraj je napoved o.k. popoldne pa dež mislm da ne bo sile

Midva štartava zutrej ob 6. z jesenic če res nabo prov fejst scav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dans se ni blo dezja in imamo jasno vreme. trenutno je karavana na panoramski voznji.

Ob 14;00 je kosilo potem pa........ akcija II. del

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poklon slovenski ekipi, da zmore narediti najboljše in najbolj številčno srečanje, slabemu vremenu navkljub.

 

Skupinska vožnja je bila organizirana tako, da bi jo lahko posneli in dajali za primer na šolah varne vožnje.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se popolnoma strinjam z tabo !!

 

Ekipa ...kapo dol !

 

Ćestitke    :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Čeprav ne pašem v vašo "jato"

 

Sej je blo malo mešano:)

Popravljeno . Popravil SEBA33
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej je blo malo mešano:)

Da sedaj je že malo mešano saj smo nekateri po enem ali dveh motorjih v-strom  presedlali na druge znamke ,vendar prijatelji ostajamo in se družimo naprej ,to druženje je že preraslo v veliko več ,vendar prva ljubezen ostaja :kva1::kva2::OK:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zahvaljujem se vsem, ki ste prisli na srecanje, ker ste s svojo udelezbo in energijo naredili srecanje tako kot je bilo. Ze dolgo, pri nas, motorji niso vec pomembni, ampak tokrat se je pa zares videlo, da so bistvo vsega ljudje....in ta velika druzina je krasna in vsako leto vecja.

Velika zahvala gre tudi Rimskih termam ki so nas zares presenetili, sprva sploh nisem, tudi sam mogel verjet, da je kaj takega mogoce na domacem pragu....neverjetni so. Vsi ki ste kakorkoli pripomogli k organizaciji tega srecanja pa imate mojo vecno hvaleznost.

Lep pozdrav vsem in vidimo se drugo leto v Dalmaciji.

Popravljeno . Popravil OFI
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Miran v soboto sem poslusal ze tretjic tvojo Sibirijo in vsakic je bila fantasticna. Hvala ti da si nas "peljal" na se eno tvojo avanturo. Belezim celo naso ekipo za se kdaj.

Lep pozdrav Igor

Popravljeno . Popravil OFI
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Net škrat nagaja ......

 

Letos grem tudi, kdor gre z menoj zbor v nedeljo 5.7.2015 ob 08.00 na kavici OMV Radovljica smer sever. Pa še ena od strani za INFO in upam, da ne bo net škrat nagajal ... :alien1:

 

http://www.verbund.com/tm/de/malta-hochalmstrasse/motorradsegnung-staumauer-koelnbreinsperre-bike-segnung

 

LP Ž

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čeprav ne pašem v vašo "jato" mogoče vseeno pridem poslušat Miranovo predavanje.

Vsak clovek dobre volje pase k nam ;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moram povedat ko smo to panoramsko vožnjo odvozili na probni vožnji  z 4 motorji smo porabili 45 minut .Ko je potekala ta panoramska vožnja z 55 motorji so potrebovali  55 minut ,to pove vse :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moram povedat ko smo to panoramsko vožnjo odvozili na probni vožnji  z 4 motorji smo porabili 45 minut .Ko je potekala ta panoramska vožnja z 55 motorji so potrebovali  55 minut ,to pove vse :OK:

 

Moram se popraviti - za posnetke bravo Glažar, Zori in Katja. Nisem bil veliko časa na srečanju in tako nisem vedel, da ti pomaga Glažarjeva tamlada :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala vsem za pohvale, a v bistvu pohvale zasluzujete vsi ki ste bili v skupini.... ker ste se peljali varno i pazili drug na drugega, kar je predpogoj da smo se lahko odpeljali tako kot smo se in da sta policista lahko opravila svojo nalogo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!