Skoči na vsebino

V-Strom day


Fritz

Priporočene objave

Ajdi spat :evilgrin:

da boste jutri čili in spočiti, :kva2: vreme upam :rolleyes: bo primerno,

seboj mejte drobiž za cestino, kak fotoaparat , pa žakel potrplenja in dobre volje....

nočka ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ajdi spat :evilgrin:

da boste jutri čili in spočiti, :kva2: vreme upam :rolleyes: bo primerno,

seboj mejte drobiž za cestino, kak fotoaparat , pa žakel potrplenja in dobre volje....

nočka ...

:kva2: js sem bil danes na zboru v Beli krajini DIVJA JAGA :worship: pa me je mau pralo drugač OK,lepo nedeljo želim vsem na turi in seveda vreme :OK:

l.p.

Popravljeno . Popravil Baracuda
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo ravnokar izpod tuša :naughty: ja kaj naj rečem bilo je lepo druženje upam na čimveč takih,žejni nismo bili saj je bilo vode za izvoz,družba v redu-sploh ženski del-tako da...v glavnem...ja nič super je bilo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

upam, da ste vsi srečno prispeli domov, predvsem štajerci, ki jih je čakala še dolga pot do doma. Sicer pa ste imeli malco s seboj http://www.motosvet.com/tabla/style_emotic..._25_naughty.gif

Hvala vsem za družbo, Žrebcu za vodenje karavane, bilo je super, čeprav nas je malce pralo. Sem imel občutek, da smo kje v tropih, visoka vlaga, dež, pa en kanarček je skoz okoli skakal.

lp Igor in Darja

post-12758-1246825125_thumb.jpg

post-12758-1246825160_thumb.jpg

post-12758-1246825192_thumb.jpg

post-12758-1246825216_thumb.jpg

post-12758-1246825251_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:photo:

Vem,da ni v kontekstu nujno me zanima ali se splača nakup novega

GPS GARMIN ZUMO 500 DELUXE kom 1,00 22 3.699,00 3.699,00

UKUPNO: 3.699,00

Za platiti: 3.699,00

Slovima: tritisućešeststotinadevedesetdevet kn

cena v kunah in 22% dobiš nazaj,to se pravi neto ob vrnitvi davka cca 2885 kn se pravi slabih 400eur.Kaj pravite tisti,ki ga imate.

Hvala

:worship:

l.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo kot nekateri veste sva z TIGROM bila na dopustu v raju za motoriste na KORZIKI -Bilo je enkratno družba fenomenalna ,vreme kot naročeno SONCE,na poti smo srečali zelo znane obraze in motoriste kot boste videli na sliki ,evo malo za pokušino da se vam malo sline pocedijo

post-2458-1246897487_thumb.jpg

post-2458-1246897577_thumb.jpg

post-2458-1246897625_thumb.jpg

post-2458-1246897664_thumb.jpg

post-2458-1246897728_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem,da ni v kontekstu nujno me zanima ali se splača nakup novega

GPS GARMIN ZUMO 500 DELUXE kom 1,00 22 3.699,00 3.699,00

UKUPNO: 3.699,00

Za platiti: 3.699,00

Slovima: tritisućešeststotinadevedesetdevet kn

cena v kunah in 22% dobiš nazaj,to se pravi neto ob vrnitvi davka cca 2885 kn se pravi slabih 400eur.Kaj pravite tisti,ki ga imate.

Hvala

:worship:

l.p.

dobis jedno 16 ili 18% nazaj

imam 550 i zadovoljan sam sa onim sto meni treba

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem,da ni v kontekstu nujno me zanima ali se splača nakup novega

GPS GARMIN ZUMO 500 DELUXE kom 1,00 22 3.699,00 3.699,00

UKUPNO: 3.699,00

Za platiti: 3.699,00

Slovima: tritisućešeststotinadevedesetdevet kn

cena v kunah in 22% dobiš nazaj,to se pravi neto ob vrnitvi davka cca 2885 kn se pravi slabih 400eur.Kaj pravite tisti,ki ga imate.

Hvala

:worship:

l.p.

sam sem zumota 550 dobil za slabih 500ojrov(z kartami) :naughty: .Pokliči EMC-ja na 041 376 029, dobavlja vse kar se tiče Garminov :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot sem reku so ceste fenomenalne ,edino malo preveč domačih živali je na cestah ki se za voznike sploh ne zmenijo,so pa parkirane zmeraj za najlepšim ovinkom.

post-2458-1246899179_thumb.jpg

post-2458-1246899200_thumb.jpg

post-2458-1246899221_thumb.jpg

post-2458-1246899277_thumb.jpg

post-2458-1246899314_thumb.jpg

post-2458-1246899373_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh pa če hočeš svoj motor ovekovečit za namizje ,kaj mislite katera slika krasi moj računalnik

post-2458-1246900510_thumb.jpg

post-2458-1246900579_thumb.jpg

post-2458-1246900624_thumb.jpg

post-2458-1246900664_thumb.jpg

post-2458-1246900698_thumb.jpg

post-2458-1246900727_thumb.jpg

post-2458-1246900753_thumb.jpg

post-2458-1246900789_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot veste smo to imeli kot dopust,ker se na dopustu tudi malo poležava in rekreira sprehaja po plaži ,hasploh počiva in ne samo vozi okoli smo počeli tudi to.

post-2458-1246901501_thumb.jpg

post-2458-1246901549_thumb.jpg

post-2458-1246901602_thumb.jpg

post-2458-1246901664_thumb.jpg

post-2458-1246901710_thumb.jpg

post-2458-1246901738_thumb.jpg

post-2458-1246901763_thumb.jpg

post-2458-1246901824_thumb.jpg

post-2458-1246901889_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glažar & Co.

me :grim veseli, da vam je dopust uspel v pravem pomenu besede,

sploh, da ste imeli vreme kot se šika, ker v rodni domovini, že tretji teden ponavljajo "plohe in nevihte".. :headbang:

ko bom jest velika, bom tud na dopustu na Korziki :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Helouuuuuuuuuuu :yea1:

tud mi smo se mel fajn a ne :naughty:

torej:

V nedeljo zjutraj še enkrat prečekiram vremensko napoved, :unsure: pogoltnem 2 žlici trpotčevga sirupa in sm 100 % nared za ………… akcijo

Ker sem najbližja domenjeni lokaciji zbora, se mi zjutraj nikamor ne mudi. Pogledam na uro in si mislim »ha ! štajerci so že v akciji« in si mirno v pižami skuham kavo :kava: . Ura je bila 8, ko na dvorišču nekaj zarohni. Pogledam skozi okno in zagledam sveže zaljublenga Crnija z Melito . Še enkat pristavim za kavo …… podebatiramo, zlezem v opremo in že štromamo proti Lescam. Nekaj pa me je vseeno motilo …. pa nisem vedela kaj … dokler nisem po topcasu iskala fotkiča …. ki je ostal doma.

V Lescah je bilo parkiranih 12 motorjev …. no ja 8 pravih :whistle: motorjev, pa ena zelena Ninja, pa Yamaha, pa PanEuropean in Varaderka, … vsi lastniki so bli toti štojerci, veseljaki. Njihov veseli karakter je močno vn udaru ob poznem kosilu okol 19 ure pod Ljubeljem.

Od štromov so bili 3 mali in 4 veliki ter Dadyjev KLV.

Mala flaška - velik strup so bili štromi: :devil:

rdeč od Ofsajda LJ

črn od Crnija LJ

in najlepši od ….. Janetke KR

Veliki štromi – veliki stroški: :xx:

moder od Žrebca KR

moder od Bobija LJ

rdeč od Igor-BRja LJ

srebrn od Jome SG

Ob 9:48 smo štartal iz Lesc …. vožnja je gladko tekla …. vsaj spredaj ….. zadaj pa itak vozijo sami B) profesionalci, na koncu kolone pa je vedno »živozeleni« Crni . Navigator je bil Garmin Žrebec …. za njim pomaranča, potem pa moja malenkost …. Vreme super, levo in desno sonce …. pred nami lepi hribi, …. prvi postanek v kraju Gmund. Zlezli smo z motorjev, veliki štromi so šli na »tankštele« lastniki malih štromov pa »scat«. Čas je bil tudi za kak sendvič, samo če si se držal Jome … potem si dobil čokolado …. pr Žrebcu si dobil piškot, pr Crniju sezamov prepečenec itd.

Malo smo počvekali, pretegnili noge in nadaljevali skozi kraj Malta v hrib ….. plačali cestnino 5€ po motorju kar ni fer do soloraiderjev a ne ….

Čakali so nas semaforji, tuneli , suha cesta in nepregledna četa motoristov z nasmeški do ušes. Na jez smo prispeli ob 12:46. Ravno sem parkirala in zlezla z motorja, ko se je mimo na zadnjem sedežu neke Honde pelou župnik in žegnal levo in desno. Potem smo se prijeli za jakne in v kolonci ob pesmici »naša četica koraka« odšli na ogled jezu. V jezu je 2 miljona :eek: kubičnih metrov vode, nahaja pa se na višini 1902 m n.višine. Pogled je bil veličasten … na 3 strani neba, … tam kamor smo bli namenjeni pa se je začelo oblačiti, zato se nismo ogreli za brezplačen ogled elektrarne ….. Vrnili smo se k motorjem in ker je začelo rositi, moje zdravje pa je bilo bolj šibko, sem se oblekla dežjak za enkratno uporabo, a ga nosim že 4. sezono ( gorenka sem jaaaaaa :rolleyes: ).

Hitro so začeli vpiti naj ga slečem , češ da prinaša nesrečo itd. pa ni trajalo dolgo, mi je bilo res žal, da sem ga oblekla …. Ko smo se vrnili v dolino in se spet ustavili v Gmundu sem ga slekla. Tu smo se odločili, da gremo kljub črnim oblakom čez Nocklamštrase. Vsi brez dežjakov, pa z optimizmom v žepu nadaljujemo pot … a čez nekaj kilometrov nas je gospod obdaril s ploho …. In Žrebec nas je prijazno zapeljal v blatni travnik, kjer smo lezli v dežjake. Pozabila sem, da imam denar za cestnino v hlačah zato sem pri plačilu cestnine zaostala …. se opravičujem :winkiss: , da ste me čakali …. me bo že izučlo ….

Skratka bilo je čist o.k. …. pričakovala sem naliv …. pa kak smotan veter, a smo se lepo peljali … vsaj jaz …

Na momente je bila cesta čisto suha …. ovinki lepo krivi kot se zanje spodobi … najvišja točka, ki smo jo prevozili je bila 2.024 m n.v ….. serpertine pa sem nehala šteti pr št. 40 kjer me je prehitel en lep BMW.

Žrebec nam je parkat pobegnil … pa smo ga ujeli, ko se mu je na cesti nastavila krava ….. videli smo simentalke in frizijke, vse lepo rejene in z vimeni do tal ….. najbrž košarica »Ž«.

Narava prekrasna, pritlikavim vrtnicam podobne rože … še ob robu asfalta so rasle vijolične rože …. ker pa so me učili, da se med vožnjo gleda na cesto ….. se ostalih lepot sploh ne spomnim …

Ko smo zapustili prelepe kraje in se začeli približevati naseljem, sem si prou zaželela rdeč semafor …. Ne vem zakaj ampak …. desna noga me je začela bolet …. pa moja ritka tud malo …..

A kot nalašč je bila veriga zelenih semaforjev in ko je dež ponehal smo le doživeli rdeč interval …

»Ninja Boštjan« je imel priložnost, da zlije iz vsake rokavice 2 litra vode :lol1: ….. sej veste »cestaki« so nagnjeni naprej pa vse steče v rokavico. Štromarji sedimo ko u fotelju ….

Žrebec je vodil kolono …… in nekak smo racali za njim …… začel se je vzpon na Ljubelj ……. super fajn ….. moj Zuki je požiral ovinke kot gorske koze travo ……

Na vrhu Ljubelja se je Žrebec le spomnil da ima še 11 ovčk za seboj in nas je prijazno počakal ….. a ko je na cilj prispela še madam Pan European je že zajahal … nekaj zavpil, da je pod hribom gostilna …. pa smo se zapodili :kva2: za njim. Lačni ko volkovi … no ja … vsaj jest sm dvojno vidla od lakote … za vas pa ne vem ….

Pridemo do gostilne … »Koren« in tu sem spoznala, da ni :grrr pravice na svetu. Se pripeljemo , parkiramo in se posedemo za 3 mize. Prva miza je gostila štajerce, kamor sta se prislinila še Igor-BR in Ofsajd z gospema.

Druga miza je gostila lastnika Yamahe in Ninje , zadnja miza pa se je šibila pod ljublančani, gorenko in Dadyjem z Vando. Žrebec je imel obveznosti do tašče in je šel na kosilo domu.

Ker smo bili zelo lačni je Dady vprašal, če imajo kaj »na žlico«, da bomo ja hitro nasitili naše želodčke. Seveda so imeli pasulj, vampe, divjačinski golaž itd. Odločimo se za »na žlico« in začnemo čakat …. Vmes dobimo pijačo in v tistem momentu se nam zaleti …. ker kelnarca k prvi mizi že nese solato …..

Uff pišuka … le kuga bodo jedli ….??

Pa grem v izvidnico ….. kao u kufer po robčke ….. oni navalijo na solato ….. men se vrti :wacko: od lakote …

Grem od kufra proti moji mizi … kelnarca jim nese pomfri …… haloooooooooo !!!! kaj pa moj pasulj :(

Pridem nazaj do svoje mize in povem sotrpinom da majo prvomizaši že pomfri na mizi ….

Začnemo vpit, naj že zakolejo tisto kravo, da bo Bobi dubu vampe, za moj pasulj pa itak rabjo samo fižol … Crni je bil pa tulk lačen, da je kar meditiral ….. Dadyju se je pa kadilo iz ušes. Da bi bla mera polna :xx: so prvomizaši dobili čevape in meso na žaru …. jest pa kisu ksiht. Napademo kelnarco, ki nas potolaži, da bomo kmalu na vrsti ….. no ja pa smo bli res ….

Skratka, ko smo se najedli … spili turško kavo, ki smo jo pa božji sreči dobili toktar prvi mi … smo še naredli skupinsko sliko vseh sodelujočih, žal brez Žrebca.

Evo … tolko bi blo za danes …. z moje strani …..

Hvala :OK: vsem telebajskom , ki so vozili za menoj in pred menoj …. pa vsem, ki so nam zaželeli lep dan in rihtali vreme.

Bye bye

by Janetka press :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot običajno prekrasno poročilo naše Janetke mogoče malce dolgovezno-ma ne se hecam- :grrr ni kaj kva zdaj pa še malo počakamo na Štajerce da povejo kaj in pripopajo kako slikco :OK:

post-15438-1246904556_thumb.jpg

post-15438-1246904651_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil bobiboss
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: Ojla banda :worship:

Najprej vsem hvala za prijetno družbo,bilo je suupeerrr!!!Janetka press ful kul kot vedno do potankosti napisala kaj,kdo s kom in čemu.Tak, da zdaj veste vse in je kaj dodajat itak brez veze. :lol1::kva2:

Žrebec vsaka čast za organizacijo in odlično vodenje, se priporočamo za še kdaj! :OK: :yes:

Toliko za danes,slikice takoj ko z Jomico napravima dotorsko disertacijo okoli navodil novega pralnega stroja. :slap: Mater je težek :slap::headbang:

Vsem še enkrat lp. od Jome&Jomice!!! :yea1::yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam sem zumota 550 dobil za slabih 500ojrov(z kartami) :naughty: .Pokliči EMC-ja na 041 376 029, dobavlja vse kar se tiče Garminov :OK:

Hvala,ga bom kontaktiral :yes:

l.p.

Popravljeno . Popravil Baracuda
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj pozno popoldne prispel iz Dalamcije. Bil na Pagu, Pašmanu, Ugljanu - kampiral in lenaril, vsako jutro kolesaril v mesto.

Bil v prijetni družbi bajkerov in bajkeric, vreme je blo :OK:

Včeraj zadnjih deset kilometrov pred domom moker kot prasec, ampak ostalih 950 km :yes: :yes:

post-13958-1247088894_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: En lep motoristični pozdrav :worship:

Malce z zamudo se oglašam a ko je toliko vsega da človek enostavno ne pride s časom skupaj. :headbang::headbang:

Najprej bi se tudi jaz zahvalil Žrebcu za vodenje naše skupine in vsem ostalim, ki smo skupaj vandrali po Avstriji in naši prelepi deželi. :naughty:

Naši statističarki se zahvaljujem za tako obširni referat in se sprašujem, kaj bi mi brez nje. :worship::worship: Naslednjič ne bomo si naročili na žlico, obljubim :010:010

Kavica je bila hitro dobljena in dobra :kava:

Še enkrat hvala za prijetno družbo in upam da ni bilo zadnjikrat.

Lep dan vam želim :whistle::whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!