Skoči na vsebino

V-Strom day


Fritz

Priporočene objave

Luci, kje si ? si še živ ??? :unsure:

letos nis nč z nami bil :grrr

a maš štroma u garaži ? :hmm:

al si z njim zdej kje ob plaži? B)

javi nam, da si o.k. :grim

in čim lepše se imej :yea1:

Vse najboljšeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

post-9535-1249900939.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: LUC :worship:

Še enkrat ....

Janetka - LUC je na Štajerskem

.....na žalost dela kot zamorc ...saj vete , da se bo ta vikend odprt še zadnji del Mariborske obvoznice - kjer pa ima Luc zelo velike zasluge - nepogrešljivi člen te zadeve... torej :whistle:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:headbang: . Sva pa na parkirni ploščadi pod ledenikom morala dati košarico dvema Slovenkama na motorjih, ki sta nama veselo ponudili borovničke. :cry: .

Storila sta res VELIKO napako :headbang: !!!!!!!!!!

So ble žene preveč hude :naughty:

post-21612-1249911531_thumb.jpg

post-21612-1249911634_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Vinjetka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Storila sta res VELIKO napako :headbang: !!!!!!!!!!

So ble žene preveč hude :naughty:

Žena sploh ni bilo v bližini, šle v "šoping"...lahko bi še ostale nekaj časa...bi izmenjali mnenja :whistle: .

Lep pozdrav obema...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:headbang: . Sva pa na parkirni ploščadi pod ledenikom morala dati košarico dvema Slovenkama na motorjih, ki sta nama veselo ponudili borovničke. :cry: .

Storila sta res VELIKO napako :headbang: !!!!!!!!!!

So ble žene preveč hude :naughty:

Res je bila napaka :headbang: ,ampak imava karakter ko se voziva z motorjem in imava zadaj zeničke se odpovedujeva alkoholu ,

Da bi bila brez motorjev in se ne bi še tisti dan treba vrniti domov bi bila tista flaška premalo da bi pogasila najino žejo,

upam pa da se kdaj vidimo in nadoknadimo tisto kar smo začeli na Grossglokneru

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

helouuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :yea1:

30.06. davnega leta 2006 je Fritz odprl temo V-Strom day in takrat smo se začeli dogovarjati o našem prvem srečanju.

O srečanju lastnikov Suzuki V-Strom in Kawasaki KLV.

15.08.2006 smo izvedli prvo skupno vožnjo in v njej je sodelovalo čez 20 motorjev, dobili smo se v Miklavžu na Dravskem polju.

15.08 2007 smo izvedli 2. vožnjo , zopet smo jo začeli pod Renegadovim balkonom.

Leta 2008 smo se isti termin 3 dni družili v Dolini Vrat......

Kaj pa letos ???

15.8. je pred vrati....... vreme nam bo naklonjeno....problem je v naših liderjih.... :unsure:

Glažar gre na dopust, Žrebec je menda še na dopustu, Tiger ma delovne sobote, Renegade ne sme na motor,

je kje kdo, ki nas popelje naokol......... drgač greva z Lucijem kar v Brežice na motozbor , da ga zvlečem mal stran od Štajercev :whistle:

bye bye Janetka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

15.8. je pred vrati....... vreme nam bo naklonjeno....problem je v naših liderjih.... :unsure:

Glažar gre na dopust, Žrebec je menda še na dopustu, Tiger ma delovne sobote, Renegade ne sme na motor,

je kje kdo, ki nas popelje naokol......... drgač greva z Lucijem kar v Brežice na motozbor , da ga zvlečem mal stran od Štajercev :whistle:

bye bye Janetka

________________________________________________________________________________

______________________

Bi bil jaz enmal vodiča po dolenjskih gričih, ampak štartam 15.08 - zjutraj na Balkan. Lahko greš do Banje luke z mano, poješ nekaj iz spodnje slike, potem pa na moto zbor v Brežice.

post-13958-1249976814_thumb.jpg post-13958-1249976844_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil 70robert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi bil jaz enmal vodiča po dolenjskih gričih, ampak štartam 15.08 - zjutraj na Balkan. Lahko greš do Banje luke z mano, poješ nekaj iz spodnje slike, potem pa na moto zbor v Brežice.

Robiiiiiiiiiiiiii a misliš Banjoloko nad Kostelom

al čist tapravo Banjo Luko

kdaj boš pa štartal ???

po kteri trasi se boš pa pelou ???

mal nam zaupej no :whistle:

Popravljeno . Popravil janetka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko bi pospremili Roberta& co do Banja Luke....je kdo za? :naughty:

Popravljeno . Popravil Ofsajd
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se opravičujem ker me ni 15,08 v Sloveniji ,grem malo po Jugi ,do Makedonije ,Albanije,Črne Gore ,pogledat Nikota in Gashota,tak mali krogec za štiri dni .

Štartam v četrtek vračam se v nedeljo,se slišim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se opravičujem ker me ni 15,08 v Sloveniji ,grem malo po Jugi ,do Makedonije ,Albanije,Črne Gore ,pogledat Nikota in Gashota,tak mali krogec za štiri dni .

Štartam v četrtek vračam se v nedeljo,se slišim

a greš z avionom :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Robiiiiiiiiiiiiii a misliš Banjoloko nad Kostelom

al čist tapravo Banjo Luko

kdaj boš pa štartal ???

po kteri trasi se boš pa pelou ???

mal nam zaupej no :whistle:

Mislim, kar tisto tapravo Banja luko.

1. dan: Mokronog - Zagreb - Velika gorica - Petrinja - Prijedor - Banja Luka - Travnik - Sarajevo - ( spanje pri Bračah Mujič ) - 470 km

2.dan: Sarajevo - Foča - ogled Sutjeske - Durmitor - Žabljak, v Budvo, Cetinje, k morju ne gremo ker smo tam že bili pred dvemi leti

3.dan: vožnja in ogled Durmiturja, Tare - počasi po črnogorsko

4.dan: Žabljak - Nikšič - Ostrog - Dubrovnik - Makarska

5.dan: morje

6.dan: Makarska - Knin - Drvar - Bihač - Velika kladuša - Mokronog

15.08 imamo zbor pri meni ob 06.00, mejni prehod Obrežje - Slovenska vas ob cca 07.00, če gre kdo zraven za Banja luko, ga počakamo, ampak ne dolgo :naughty: , potem pa proti Sarajevu, kjer se popoldne dobimo z našo drugo ekipo , ki gre že na pot v petek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko bi pospremili Roberta& co do Banja Luke....je kdo za? :naughty:

jel to poziv na chevape :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glažar gre na dopust, Žrebec je menda še na dopustu, Tiger ma delovne sobote, Renegade ne sme na motor,

je kje kdo, ki nas popelje naokol......... drgač greva z Lucijem kar v Brežice na motozbor , da ga zvlečem mal stran od Štajercev :whistle:

Jaz sem tle v bližini :grim zelo blizu,če si za turo mi javi,da doma odpovem delovno soboto in jo prestavim za kasneje :D ,sicer iz petka na soboto delam ponoči ampa zate........................ :OK::worship:

l.p.

Popravljeno . Popravil Baracuda
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

Banja Luka je malce daleč za en dan, na poziv Janetke ni kaj dosti odziva, bi se pa spodobilo da se na 15. avg kam peljemo. Upam, da bo pe kaka dobra ideja do konca tedna. Naju malce mika, da bi se zapeljala do morja malce kopat - če podelam vse službene dolžnosti, ko sem si tri tedne dopusta privoščil.

Zanima me tudi ali kdo pozna koga, ki kupuje čelado (se oproščam, ker ta rubrika ni namenjena prodaji, ampak na koga naj se obrnem če ne na vas). Na žalost mi nova Schubertka S1 PRO Red Vectrum ne pade na glavo in ostajam pri tastari čeladi. Velikost XL 60/61, pinlock šipca, integrirana sončna očala, prevoženih par 100 km-torej nova. Plačal 485 eur s popustom, prodam za cca 350 eur, za stromarje pa še kak eur manj.

In na koncu še želje Renegadeju, da se čimpreje vrne na motor.

lp igor in darja

post-12758-1250024106_thumb.jpg

post-12758-1250024118_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko bi pospremili Roberta& co do Banja Luke....je kdo za? :naughty:

Jaz bi šel. Tako daleč pa spet ni.

(vsezabanjaluškećevape press)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jel to poziv na chevape :naughty:

Može samo vidiš da se ne moremo nič zmenit...eni bi šli v Banja luko, eni na morje, drugi ne vem kam..... dejte se no zmenit :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem tle v bližini :grim zelo blizu,če si za turo mi javi,da doma odpovem delovno soboto in jo prestavim za kasneje :D ,sicer iz petka na soboto delam ponoči ampa zate........................ :OK::worship:

l.p.

ojla Baracuda

hvala za požrtvovalnost :rolleyes:

lepo prosim ..... opiši nam približno traso za sobotno turo, ogni se makedama in zidanic :whistle:

predlagaj uro in zbirno mesto..... :grim

tako bomo imeli na voljo izbiro "Baracuda way" al pa "BL čevapi"

P.S.

za LUC-a vem, da je kandidat za izlet, kamorkoli že

CRNI še čaka, če mu bojo v službi dal frej

Jest sm pa tud za akcijo B)

ostali naj se pa sami javijo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DALMACIJA 2009

IB-jeva prošnja za objavo na našem forumu:

*************************************

Oj ekipa,

hoce netko od vas poslat zadnje podatke na motosvet forum za nas susret u Dalmaciji?

Sad znamo cijene i trebalo bi se javit Goranu za potvrdu dolaska u slijedecih nekoliko dana

***************************************************************************

***************************************************************************

Goranov post o dokončnih cenah

*********************************************

ekipa, stvari stoje ovako:

- petak: vecera

- subota: dorucak + vecera

- nedilja: dorucak

+ nije uracunato u cijenu: u subotu dalmatinci caste ruckom one koji budu u kampu(buzara od skoljki, srdele na gredele, salata i crno vino)

meniji za dorucak (sir, salama, jaja, hrenovke, bila kava, caj, namazi...) i veceru (meni sa gradela, salata) su standardni + sta smo za subotu za veceru dogovorili i dalmatinski meni za one koji zele (rizoto od sipe i rizoto od skampi i kozica, srdele, školjke)

cijena za ovo gore navedeno bi bila 200 kuna po danu, znaci za one koji dolaze u petak 400 kuna po osobi a za one koji dodu u subotu 200 kuna po osobi.

spavanje je u 11 kamp prikolica sa po dva dupla lezaja koji su u odvojenim prostorijama a ostatak u šatorima.

ostale cijene su slijedeće:

- pivo 0,5 l - 12 kuna

- vrhunsko vino plančić bijelo i crno - 50 kuna litra

- sva zestoka pica - 10 kuna

- svi sokovi - 10 kuna

ako sta nije jasno pitajte

EDIT: kome se cijene cine visoke mora shvatit da je kamp doslovno mali raj na zemlji koji se pogoni na agregate. struje i telefona nema. tople vode za tusiranje ce uvik bit isko ka i ladne pive, ladnih sokova, leda, spiza je sa gradela na drva...

također, u kamp mozete donit sve sta ocete, pice, hranu, sta vas je god volja...

i jos mogu samo dodat da onaj ko ne dode ce stvarno zalit kad sve to zavrsi

******************************************************************************

******************************************************************************

V-norin post o tem, kje se prijavite do najkasneje 04.09.2009

*******************************************************

Odg: Forumski susret: DALMACIJA 12.-13.09.2009. KONACNRNE PRIJAVE

« Odgovor #5 : Danas u 02:27:54 »

--------------------------------------------------------------------------------

Dragi moji ljudi,

da ne nastane zbrka u prijavama i potvrdama dolazaka meni i/ili Goranu ostaviti cu otvoren ovaj topic da

KONACNO DEFINIRATE I POTVRDITE DAN KAD DOLAZITE NA SUSRET, TE KOLIKO NOCENJA OSTAJETE.

Napishite to u postu u OVOM TOPICU od cetiri tocke ovako, moooolim Vas:

1. NICK NAME +/- IME PRATNJE

2. dan dolaska

3. broj nocenja

4. aranzman spavanja (kamp kucica, svoj sator)

http://v-strom.com.hr/index.php?topic=7368.msg78972#msg78972

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ojla Baracuda

hvala za požrtvovalnost :rolleyes:

lepo prosim ..... opiši nam približno traso za sobotno turo, ogni se makedama in zidanic :whistle:

predlagaj uro in zbirno mesto..... :grim

tako bomo imeli na voljo izbiro "Baracuda way" al pa "BL čevapi"

P.S.

za LUC-a vem, da je kandidat za izlet, kamorkoli že

CRNI še čaka, če mu bojo v službi dal frej

Jest sm pa tud za akcijo B)

ostali naj se pa sami javijo

Ni panike,ne vem kako dolga bi vam odgovarjala ? Če pridete do Novega mesta ob 10h gremo čez Gorjance proti Belikrajini Metlika- Črnomelj -Semič-Dol.Toplice-Šentjernej-Kostanjevica-Podbočje -Malence moto zbor! :yea1:

To je to,če pa ima gdo drugačno željo lahko predlaga pa se dogovorimo.Toliko iz moje strani,če ste za javite ,če ne pa drugič :yes:

l.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aki sama sva ostala za BL. Kaj praviš da greva tut midva malo po Dolenjski. Igor Br. bi se rad šel kopat. Lahko se gremo lahko ohladit na kako našo reko Krko ali Kolpo :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni panike,ne vem kako dolga bi vam odgovarjala ? Če pridete do Novega mesta ob 10h gremo čez Gorjance proti Belikrajini Metlika- Črnomelj -Semič-Dol.Toplice-Šentjernej-Kostanjevica-Podbočje -Malence moto zbor! :yea1:

To je to,če pa ima gdo drugačno željo lahko predlaga pa se dogovorimo.Toliko iz moje strani,če ste za javite ,če ne pa drugič :yes:

l.p.

Ofsajd bo priletu do Sevnice (če je še gdo iz tega konca v Sevnici ob 9h pri Hoferju) in se tam dobiva ostali pa se priključite v Trebnjem na počivališču ob 10h kot za žegnanje od tam pa se bomo zapodili na turo kot sem jo opisal.Če ste za roke gor in se vidimo :worship:

l.p.

Popravljeno . Popravil Baracuda
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ofsajd bo priletu do Sevnice (če je še gdo iz tega konca v Sevnici ob 9h pri Hoferju) in se tam dobiva ostali pa se priključite v Trebnjem na počivališču ob 10h kot za žegnanje od tam pa se bomo zapodili na turo kot sem jo opisal.Če ste za roke gor in se vidimo :worship:

l.p.

Če bo zdravje greva na turo Baracude. Bi pa šla ob Savi, kar pomeni, da se srečava z Ofsajdom in gremo skupaj v Sevnico. Če gre še kdo preko Ljublajne se lahko srečamo in gremo skupaj dalje.

lp i+d

ps

Baracuda a gremo čez tiste dolgočasne ravnine s krožnimi križišči, ki jih je ko toče tam okoli? Ali je možno mal do Kolpe skočit in potipat vodo če je še mokra?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!