Skoči na vsebino

V-Strom day


Fritz

Priporočene objave

Potem se bi midva lahko kje našla v okolici ZG ??trance_25_naughty.gif

Načeloma bi šlo:grim. Ampak bom šele v torek ali sredo vedel če bom sploh šel. Namreč v petek dobim na test en motor ki ga čakam že leto in pol in upam da mi bodo dovolili da ga zapeljem čez mejo. V kolikor ne bom smel iz EU potem grem pač drugam....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem se bi midva lahko kje našla v okolici ZG ??trance_25_naughty.gif

Z veseljem, ni problema.:kva2: Ampak v petek dobim na test en motor ki ga čakam že leto in pol. V kolikor mi ne bodo dovolili čez mejo, potem grem pač drugam. Problem je v tem, da če ga sedaj zavrnem, ne vem kdaj ga bom lahko spet dobil.:cry: So mi pa zadevo sporočili šele pred nekaj dnevi:headbang:....vse detajle bom vedel drugi teden, v torek ali sredo...

LP

Z veseljem, ni problema.:kva2: Ampak v petek dobim na test en motor ki ga čakam že leto in pol. V kolikor mi ne bodo dovolili čez mejo, potem grem pač drugam. Problem je v tem, da če ga sedaj zavrnem, ne vem kdaj ga bom lahko spet dobil.:cry: So mi pa zadevo sporočili šele pred nekaj dnevi :headbang:....vse detajle bom vedel drugi teden, v torek ali sredo...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z veseljem, ni problema.:kva2: Ampak v petek dobim na test en motor ki ga čakam že leto in pol. V kolikor mi ne bodo dovolili čez mejo, potem grem pač drugam. Problem je v tem, da če ga sedaj zavrnem, ne vem kdaj ga bom lahko spet dobil.:cry: So mi pa zadevo sporočili šele pred nekaj dnevi:headbang:....vse detajle bom vedel drugi teden, v torek ali sredo...

LP

Hojla, :naughty:

kakšna pa je to mašina ,če ni skrivnost :?:hmm:

Mora že bit nekaj hudga :yes:

Se vidimo :OK:

l.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla, :naughty:

kakšna pa je to mašina ,če ni skrivnost :?:hmm:

Mora že bit nekaj hudga :yes:

Se vidimo :OK:

l.p.

Mene tudi firbec matra !! Morda pa spet eden naših šel med BMW - jaše ????:whistle:

LP:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To spada zraven V-Stroma :D ,dobra hrana,pijača in pa lepa dekleta :wub:

l.p.

potem jaz spadam s 110kg spadam zagotovo med vas. Saj je brokoli dober, ampak če ga prašiček prej poje.

dober tek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla, :naughty:

kakšna pa je to mašina ,če ni skrivnost :?:hmm:

Tako je skrivnosten, da bi lahko šlo za Kawazukija DLV900ABS, letnik 2010 oz. V-Strom II po domače ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene tudi firbec matra !! Morda pa spet eden naših šel med BMW - jaše ????:whistle:

LP:yea1:

Res gre za BMW, ampak to zaenkrat še nič ne pomeni...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za punce velja : Prvega ne pozabiš nikoli,

vi fantje, jih pa testirate in menate ko spodne gate :slap:

po mojem spominu sodeč so bivši štromarji od

avgusta 2006 - avgusta 2009 sledeči:

Godfather prodal, kupil še nič

Nemo BG zdaj jaha BMW

Dvabatta zdaj jaha Yamaho

Gimpl jaha BMW

5-er jaha BMW

Edvard jaha Yamaho

Zanina (Dejan) jaha BMW

KLV Marjan je kupil Suzuki Bandita

Niko po novem vozi Hondo

naslednji BMWjaš bo Matjaž

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:wallbash: Katastrofa.............. :surrender:

Pred 14 dnevi se je računalnik ugasnil in ob vklopu začel bipat kot nor :headbang: ........ po posvetu z znancem sva ugotovila, da mi je shodila mater.....mu......bord (matična plošča) :evilgrin:.

Kot vidite sem mukoma odpravil težave in :krneki: I' AM BACK !!!

Srečno na poti !!!!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:wallbash: Katastrofa.............. :surrender:

Pred 14 dnevi se je računalnik ugasnil in ob vklopu začel bipat kot nor :headbang: ........ po posvetu z znancem sva ugotovila, da mi je shodila mater.....mu......bord (matična plošča) :evilgrin:.

Kot vidite sem mukoma odpravil težave in :krneki: I' AM BACK !!!

LP

@ Žrebetino: O.K. vračam te na listo živih

ažurirano :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla JANEEEETKA,

ne me še odpisat, najprem moram Štromčka prodat, pa mal zraven dat:wacko:, pol pa bo kej. Spomladi verjetno, saj sedaj ni čas za prodajo, ampak vseeno ga bom dal počasi na net. Kar bo pa bo.

Gre kdo z nami v Split?:rolleyes:

Mi štartamo ob 12.00 iz Ljubljana Sostro. Če gre kdo z nami naj me pokliče.

Zdej grem pa štromčka spucat za "fotosešn", je ful umazan:yes:.

BYBY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla JANEEEETKA,

ne me še odpisat, najprem moram Štromčka prodat, pa mal zraven dat:wacko:, pol pa bo kej. Spomladi verjetno, saj sedaj ni čas za prodajo, ampak vseeno ga bom dal počasi na net. Kar bo pa bo.

Gre kdo z nami v Split?:rolleyes:

Mi štartamo ob 12.00 iz Ljubljana Sostro. Če gre kdo z nami naj me pokliče.

Zdej grem pa štromčka spucat za "fotosešn", je ful umazan:yes:.

BYBY

A ga še s Kamenjaka nisi spucu? lp igor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za punce velja : Prvega ne pozabiš nikoli,

vi fantje, jih pa testirate in menate ko spodne gate :slap:

No bom pa še jaz sporočil, da bom menjal motor.

Ampak sreča v nesreči je ta, da bo to trajalo samo en teden.

V soboto 12. 09 grem skipirat, tako da bom svojega v stroma zamenjal za jadrnico.

Imejte se fajn na srečanju, bom z vami tam na morju, Hvar, Brač, Vis, ........

post-13958-125239620683_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No bom pa še jaz sporočil, da bom menjal motor.

Ampak sreča v nesreči je ta, da bo to trajalo samo en teden.

V soboto 12. 09 grem skipirat, tako da bom svojega v stroma zamenjal za jadrnico.

Imejte se fajn na srečanju, bom z vami tam na morju, Hvar, Brač, Vis, ........

post-13958-125239620683_thumb.jpg

@ 70Robert

sm vedla da :grrr ne misliš resno

ker lastniki malih štromov :wub: ne kupujemo BMW-jev, to delajo samo lastniki :slap: Velikih štromov... :lol1:

@ Igor-Br & Matjaž

če bi prenočila v Puli, bi vama burja spihala prah z motorjev :grim

kaj ste pa rinli domu.... jest bi vas za obtežitev šotora ponucala

seveda jaz notri vi zunaj :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za punce velja : Prvega ne pozabiš nikoli,

vi fantje, jih pa testirate in menate ko spodne gate slap.gif

po mojem spominu sodeč so bivši štromarji od

avgusta 2006 - avgusta 2009 sledeči:

Godfather prodal, kupil še nič

Nemo BG zdaj jaha BMW

Dvabatta zdaj jaha Yamaho

Gimpl jaha BMW

5-er jaha BMW

Edvard jaha Yamaho

Zanina (Dejan) jaha BMW

KLV Marjan je kupil Suzuki Bandita

Niko po novem vozi Hondo

naslednji BMWjaš bo Matjaž

Lep pozdrav vsem ŠTROMARJEM !

Janetka tebe pa moram zaradi pravilne statistike, ki jo vodiš popravit.

Ne jaham več Yamahe ampak tole mašinco . trance_41_w00t2.gif

post-12287-125240193225_thumb.jpg

Ampak tudi ta je naprodaj za pametno ceno -tudi jaz se spogledujem z BMW-Gs-om.

trance_43_wavetowel2.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No bom pa še jaz sporočil, da bom menjal motor.

Ampak sreča v nesreči je ta, da bo to trajalo samo en teden.

V soboto 12. 09 grem skipirat, tako da bom svojega v stroma zamenjal za jadrnico.

Imejte se fajn na srečanju, bom z vami tam na morju, Hvar, Brač, Vis, ........

post-13958-125239620683_thumb.jpg

Pazite ,da ne bodo Hrvati spet pisali:SLOVENCI PARKIRALI BARKU NA OSTRVO :lol1:

SREČNO

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo zarad ženetke bi mu Y-Stroma :P

ženeeeeeeeet ... maus te ma rat :004

iiiiiiiiiiiiii Mausi Robi, jest tud tebe rada mam :grim

a se neb mal od bliz pršu pokazat, tko recimo na vsake 2, 3 leta :whistle:

@ Edvard: to je pa višek :headbang:

ti si ena navadna pleh....čka. :baa:

ažuriraj :grim motocikel v profilu, saj na biljard tko več ne hodiš, da bi človek kaj u živo iz tebe zvleku

pozdravi Majdo, kupi BMW in nam kako slikco pošlji

lahko je čisto majčkena :blush:

@Robi : mirno morje :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ga še s Kamenjaka nisi spucu? lp igor

Hi,

ja res je! Mal sem ga zanemaril, pa je sedaj dobil dvodnevni tretma :D.

Robert Uživaj na barki, sem ti kar mal fouš :headbang:. No sej bo v splitu verjetno tud ok :whistle:.

Uživajte ga!

BY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla družba štromarska!worship.gif

Kot vidite sva z Jomico še živatrance_25_naughty.gifyes.gif ,samo en kup dedkovih in babičinih obveznosti,pol pa pojdi kam če morš .grim.gif

Samo,da se ta mladi uštimajo pa bo boljš yes.gif Vsem ki se te dni odpravljate lovit še zadnje sončne žarke na jadran pa srečno vožnjo,mirno morje in prijetno spanje(upam da morski psi ne bojo preveč lajali)trance_21_laughing1.gif Uživajte maksimalnotrance_40_thumbup.gif Lep pozdrav od Jome&Jomice!!!trance_43_wavetowel2.giftrance_43_wavetowel2.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla družba štromarska!worship.gif

Kot vidite sva z Jomico še živatrance_25_naughty.gifyes.gif ,samo en kup dedkovih in babičinih obveznosti,pol pa pojdi kam če morš .grim.gif

Samo,da se ta mladi uštimajo pa bo boljš yes.gif Vsem ki se te dni odpravljate lovit še zadnje sončne žarke na jadran pa srečno vožnjo,mirno morje in prijetno spanje(upam da morski psi ne bojo preveč lajali)trance_21_laughing1.gif Uživajte maksimalnotrance_40_thumbup.gif Lep pozdrav od Jome&Jomice!!!trance_43_wavetowel2.giftrance_43_wavetowel2.gif

P.s.

Vsem ki ste menjali štromeka pa samo;še žal vam bo!!!trance_19_hmm.gif

Kljub temu želim vsem veeeliko lepih,srečnih bmw-jevskih ,hondinih,yamahinih...,kilometrov!trance_40_thumbup.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav vsem,

torej tole bo malo :topic: malo pa on-topic, ampak bo že...

Torej, v tej temi sem že sodeloval - pač v slogu - iii, kako lepa slika, jaz bi šel tudi tja - kje pa je to? Ko je bila pač tema "na vrhu", sem jo odprl. To temo sem celo priporočal drugim, ker sem pač videl, da ima veliko število strani in da so v njej novejši odgovori, kot v temi, namenjeni prav V-Stromu. Nikoli je pa pravzaprav nisem prebral - ja vem, sram me bilo :blush:.

Kot nekateri med vami že veste (@ofsajd npr.), sem popoln začetnik in si kupujem svoj prvi motor. Po pripročilih ljudi, ki se na motorje spoznajo bolj kot jaz, sta bila na koncu v igri za nakup dva, mogoče trije motocikli - ves čas je bil kandiat tudi "mali" Štrom. Zanimivo je, da sem s k temu motorju ves čas najbolj nagibal, ampak ga nikakor nisem uspel videti od blizu (in sem jih občudoval samo od daleč), predvsem po zaslugi naših trgovcev - eni ga niso imeli na zalogi, ko sem ga hotel videti, eni se niso javljali na maile ali telefone... :glare: . Ko sem že hotel iti gledat Štroma v tujino in za kar kot po navadi nisem imel časa (in volje), sem se danes, ko sem se vračal iz Nemčije odločil: "pa saj, če sem že v Celovcu, jo pa lahko mahnem še do Maribora, preko Graza, se razume... Kaj pa je bencinskemu zasvojencu "malo" čez 100 km ovinka narediti?... :devil:

In pridem v MotorJet, tam malo postopam (pač gneča), ampak se ne pustim odgnati. Tam je razstavljen prelep bel Štromček, jaz pa čedalje bolj:eek: . Ko pridem na vrsto in me (po mojem mnenju) šef (za ime sem pozabil vprašati :slap:) vpraša, kaj bi želel, jaz samo: "V-Strom!" -"Ja, kaj pa od štroma"... "Hja, če lahko na njega zlezem pa do tal sploh dosežem (ker sem bolj male sorte), za začetek".

In ko sem končno sedel na sedež, je bila to ljubezen na prvi pogled :wub: , samo tega nisem hotel prehitro pokazati. Od vseh kandidatov, mi Štrom najbolj ustreza, sedež je meni in meni podobnim prijazen (čeprav je šef predlagal znižanje motorja- tako za vsak slučaj, za boljši občutek in to - ampak o tem bom še razmislil), do krmila dosežem brez problemov, drža mi ustreza.

In potem padeva v debato in mi tako mimogrede omeni neka združenja Štromarjev, pa da so na Motosvetu, pa... "Eja, zakaj pa jaz nič o tem ne vem", si mislim. Pa še od @renegade-a številko mi je hotel dati (ampak sem rekel, da ga bom sam poiskal na Motosvetu), pa... Jaz čedalje bolj navdušen, v mislih že odštevam solde za mojo novo ljubezen, ampak se nekako zadržim in obljubim, da se še vidimo.

Pridem domov, takoj na MS iskat temo. In ko jo najdem in preberem vseh 194 strani (ste pa pridni, ni kaj!) in ugotovim, da ste res vesela družba, pridni ko mravljice, da se res stalno nekaj dobivate in se fino imate :worship: . Pa @renegade-a sem tudi našel, in bi prosil, če lahko res kdaj pocukam za rokav - pa vse ostale tudi :krneki:.

Potem pa :cry:... letos slabo kaže za mojega štromčka... nepredvideni izdatki... - ueeee. Dobro, bom že preživel, družina je prva, in ko nekomu "zagusti", stopimo skupaj in ker slabe novice kar dežujejo iz vseh strani, gre pač moj fond, namenjen motroju v skupno dobro (še dobro, da sem vsaj Štroma od blizu videl ,ker drugače bi bil danbedendokoncapress :headbang:).

Ampak, imam eno prošnjo: lahko dobim vsaj status "Štromarja pripravnika", pa da se spoznamo ob priliki, tudi če sem za letos še obsojen na 4 kolesa? Prinesem trojanske krofe :naughty:... lahko tudi "štrudl", samo so verjetno policijski boljši...

Želim vam lep dan (čeprav to pišem ob polnoči - prej je bil pač "family meeting") in upam, da se kmalu srečamo!

P.S.

Moj "nick" nima zveze z motorji - še preden sem vedel, da obstaja motocikel neke japonske znamke, ki ima tako ime, sem bil že "sršen", tako da brez strahu, da bi bil kaj "razdvojen"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spoštovani Horn3t

Obveščam te, da predsedstvo kaste še vedno zaseda in odloča

o vaši prošnji glede naziva " V-Stromar-pripravnik". :naughty:

.

.

.

.

mene se da podkupit s krofom in štrudlom :whistle:

sam najprej povej, če maš "ta pravo" barvo motorja u mislih. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!