Skoči na vsebino

V-Strom day


Fritz

Priporočene objave

Halo čveka! :yea1:

Si se pa res razpisal! Hja, mal mi je dal mislit, tale tvoj pisanje! JANEEEEETKAAAA :kva2: jst sem pa še neznanec, al kaj!!!??? :kva2:

Mal heca, dobroooodooošel!

Pridi v Split na srečanje ta vikend :D, če maš čas seveda.

Ej, se ga srečamo, še dva dni, pa na štromčka in v SPLIT :OK:. Komi čakaaam!

Lep dan vsem in srečno furico!

BY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Halo čveka! :yea1:

Si se pa res razpisal! Hja, mal mi je dal mislit, tale tvoj pisanje! JANEEEEETKAAAA :kva2: jst sem pa še neznanec, al kaj!!!??? :kva2:

Mal heca, dobroooodooošel!

Pridi v Split na srečanje ta vikend :D, če maš čas seveda.

Ej, se ga srečamo, še dva dni, pa na štromčka in v SPLIT :OK:. Komi čakaaam!

Lep dan vsem in srečno furico!

BY

Eni pa že jutri pičimo.Sploh ne vem kako bom še nočno zdržal :blink: ,bi se najraj kr danes že spustu s Štomom proti morju.

Upam,da bo kej dela ponoč pol bo hitro minilo :kva2:

Zjutrej pa malo :zzz::yawn: pol pa :kava: in vetr v lase.

Tale možak misli resno,tako,da bo menda dobro fural,Matjaž ti mu lahko ponudiš tapravo zadevo za med noge :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo pozdravljeni vsi!

Torej, najprej hvala vsem za dobrodošlico :kva1:

@janetka: Katera pa je prava barva za Štroma? Jaz sem sicer gledal belega, ampak načeloma mi je za barvo vseeno (edino dobro bi bilo, da bi se mene in motor čim bolje videlo... glede opreme že delam na tem, za motor bomo pa videli, tale beli mi bo verjetno "ušel"). Lepo, da je moja prošnja v obdelavi (podkupnino v obliki krofov in štrudla dostavim ob prvi priliki - pa ne okol' govort!). Za Split žal ne bo šlo, ker imam zaradi dogodkov v mojem prejšnjem postu neodložljive družinske obveznosti, bom pa sigurno "pribremzal" na kak bilijard (tudi če še ne dobim statusa Štromarja-pripravnika :devil: , bom pa "padalc"), če se ne boste dobili že kaj prej.

@MatjazinBrigita ter @Baracuda: če sem prav prebral, Matjaž razmišlja o prodaji "tavelikega" Štroma, kar pa trenutno zame še ne pride v poštev, tako da se moram zaenkrat zahvaliti za ponudbo.

Vsem želim varno pot, veselo druženje in veliko lepih vtisov!

Lep dan!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot prvo horn3t ti sam šparaj soldeza stromčka ti ne bo žal kar se pripravnika tiče ti dam en nasvet kupi predsedenici ŠTRUDL pa si sprejet :whistle:

Kot drugo Baracuda tudi jes romam jutri v tople kraje grem direkt na srečanje ,klapa ki pridete v petek pa vas pričakam dol z MEDVEDOVO KRVJO :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot prvo horn3t ti sam šparaj soldeza stromčka ti ne bo žal kar se pripravnika tiče ti dam en nasvet kupi predsedenici ŠTRUDL pa si sprejet :whistle:

Kot drugo Baracuda tudi jes romam jutri v tople kraje grem direkt na srečanje ,klapa ki pridete v petek pa vas pričakam dol z MEDVEDOVO KRVJO :naughty:

Jaz in Fritz bova štartala okoli 12h iz Krškega proti Metliki-Karlovac-Plitvice-Zadar -trajekt Ugljan.Če boš kje na tej ruti se javi al pa poklič na moj mobi 031677942.

Če ne pa v petek ko bo glava čista,če bova kakšen špricarček spila zvečer.Mam nekaj bibitk v kufru :naughty: ,tako,da bo tud za v petek kakšna.

Srečno :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@MatjazinBrigita ter @Baracuda: če sem prav prebral, Matjaž razmišlja o prodaji "tavelikega" Štroma, kar pa trenutno zame še ne pride v poštev, tako da se moram zaenkrat zahvaliti za ponudbo.

Jaz pa ne mislim tako-ti bo tamočen zelo prav pršu.Saj ga ni treba navijat do konca.Jaz sem šel kr na tavelzga pa moram rečt,da mi ni žal :kva2: Sicer sem vozu Horneto 600 dve sezone samo to se ne more primerjat tako,da bi se :headbang: ,če bi vzel tamalga,pa ne ,da bi slabo mislil o tistih,ki ga imajo :worship: ,kar razmisli :hmm:

l.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jes štartam tudi ob 12h iz Mojstrane ,pot me pelje proti Vinici ,Bosiljevu .Gospič.Knin ,Sibenik ,in v Trogir.

Lahko se dobimo v Črnomlju pa gremo do Gospiča skupaj,če ne greš po avtocest.

l.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@janetka: Katera pa je prava barva za Štroma? Jaz sem sicer gledal belega, ampak načeloma mi je za barvo vseeno (edino dobro bi bilo, da bi se mene in motor čim bolje videlo...

@Horny: prava barva ???

belga ti bojo muhe posrale

sicer pa sploh ni bel, ampak mal na rmen potegne , prbližn tko k Jupol po 3 letih :blink:

rumen je strašno lep :rolleyes:

oranžnih žal ne delajo :BUA:

rdečga pleha je že tko preveč :slap:

modra mu sploh ne paše :grrr

siv je dolgočasen :yawn:

najlepši je pa mat - črn :wub:

sicer je pa vsako leto kaka nova barva... pusti se presenetit :kva2:

Popravljeno . Popravil janetka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Horny: prava barva ???

modra mu sploh ne paše :grrr

najlepši je pa mat - črn :wub:

HAAAALLLLLLLOOOOOO......

kaj se je pa tebi zgodilo, da take ........ kvasiš? Na kateri barvi se prah nabira? a.... ? Tvoj "BATMOTOR" ne bom

žalil, kot ti pošeš grdo o mojem žrebcu! A veš, kako lepo odseva modra v noči, pri polni luni!?!

Lepo se imejte v Dalmaciji, pa izogibajte se "školjkam"! Kakor kdo razume!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kva že pomeni "mat":krneki: ........da jim je v fabriki zmanjkalo laka, al kaj:xx:

No si ji mal vrnu. Čist prav, k je napisala, da je rdečga pleha že tko preveč. Rdečih stromov je hudičevo mal.

Sicer pa je lepo, da sta se Joma in Jomica javila. Smo se že bal, da sta motor prodala.

i&d

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

worship.gif Štromarji worship.gif

Najprej , da izrečem dobrodošlico HORN3T trance_40_thumbup.gif (samo še kupi štroma pa bo )

V drugo pa vsem , ki odjadramo v Dalmacijo ..... SE VIDIMO ....!! Pa srečno in po desni ali levi ...kjerkoli že !trance_32_shutup.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še enkrat hvala vsem za dobrodošlico. Štromček pade takoj, ko si moj proračun rahlo opomore od kritja popravila dveh razbitih avtomobilov (oba v razmaku nekaj dni, pa nobeden ni moj, pa tudi nobenega nisem jaz "razsul" :headbang: - in pač čakamo, da bo zavarovalnica povrnila - če bo :unsure: ), izgleda pa da res ne prej, kot drugo leto - kakšne barve bodo takrat pa... no jaz se bom verjetno odločil za "svetlo". Če se bo pa preveč nesnage na njemu nabiralo, ga moral pač bolj čistiti...

Vidim, da ste vsi za hece in da se odlično razumete med seboj in že komaj čakam poročilo iz prihajajočega srečanja, še enkrat pa vsem želim srečno pot!

Se bom kdaj pa kdaj še oglasil tule, da malo počvekamo, pa upam, da se tudi srečamo ob priliki.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No si ji mal vrnu. Čist prav, k je napisala, da je rdečga pleha že tko preveč. Rdečih stromov je hudičevo mal.

Sicer pa je lepo, da sta se Joma in Jomica javila. Smo se že bal, da sta motor prodala.

i&d

Igor&Darjatrance_43_wavetowel2.giftrance_43_wavetowel2.gif

Nč bat, prej gre avto od hiše kot pa štrom!

Vsi štromi so unikatni in hudičevo lepitrance_40_thumbup.gif (najlepši je pa itak srebrn ha,ha,hatrance_21_laughing1.gif )

Fajn bodita in upam, da se kmalu vidimo,bay,bay!Lp.Joma&Jomicaworship.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, človek ne more kar pozvoniti pri nekom in začeti: Jaz bi pa rad pogledal Vaš/tvoj/ghun' motor :yea1:! Pa kolikor vem, nihče ne vidi rad, da kdo pleza po motorju... pa kaj, če bi ga opraskal... pa... motorje, (motoriste - če so že ravno delali "gužvo" ob motorju) in motoristke :ninja: sem raje bolj od daleč gledal..., Ehh, bedarije kvasim. :whistle:

Saj sedaj sem pa Štromčka že v trgovini (krepko od blizu) videl, pa res ni več potrebe po tem, da se še komu "uvalim," sploh domov ne, za :kava: na "nevtralnem terenu" se pa lahko kadarkoli zmenimo, pa da slišim kako izkušnjo s V-Stromom iz prve roke - velja za vse!

Drugače pa hvala za povabilo :OK:

Lep dan še naprej!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo jaz sem verjetno tapru doma-sem že nedeljsko kosilo pohrustal je teknilo.

Takole se je pa v petek začelo pol je bla pa veselica :whistle:

Eni ste še okrok SV.Roka na makadamu ko jaz tole pišem.Je pa burja tako pihala ko sem se peljal proti domu :headbang: pa ne pihala - pihala je v 3PM :lol1: ,da sem samo čakal,da bo tunel pol je blo pa OK.

Nekaj slikc za predjed :kva2:

post-22424-125284262747_thumb.jpg

post-22424-125284270615_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Baracuda
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izgleda, da ste se imeli lepo, verjetno lahko bolj pdorobno poročilo pričakujem v prihodnjih dneh, drugače pa dobrodošli vsi doma (tistim, ki se pa še vračajo, pa želim srečno pot).

Lep dan (ali večer, če to berete takrat) :) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

upam, da ste vsi srečno prispeli domov. Z Darjo sva si malce ogledala Trogir, pijeva kavico na obali in mimo se pripelje luksuzna jahta z napisom "FOLLOW ME". Glažar a nisi imel ti isti napis na majici !? - če je to tvoja jahta bi nas pa res lahko malce popeljal naokoli.

lp i+d

post-12758-125286505349_thumb.jpg

post-12758-125286515138_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: Lep pozdrav stromarjem :worship:

Dobrodošlica novemu kandidatu in smo veseli da se nam kdo pridruži. Še malce se bom tudi jaz popeljal na kakšno furco. Najlepša barva je seveda ORANŽA. :kva2::kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim da sem jest prišel spet zadnji domov :whistle: ,prvi odšel zadnji prišel :naughty: pa naj še kdo reče da nisem DOMA nekje bogu za hrbtom kjer večno dežuje :headbang: saj nas je spet zadnjih 15 km opralo za vse tri dni skupaj.Kot vam je že Barakuda pojasnil smo si privošili 40 km težkega offrovda ,pa saj me poznate da pri meni ni poti brez MAKADAMA,da ste vidili ,nasmešek na licu Ofsajda.

Moram pa pohvalit našega novega pripravnika ki si je danes zaslužil članstvo ,SEBO ,kot veste tisti ki ste bili v DALMACIJI je zelo dober za žururati se je popolno vživel in zlil z nami danes pa sva ga z Ofsajdom vzela pod drobnogled glede vožnje in vam moram reč FANT obvlada motor, in makadam se ne pritožuje če naredim kakšen majhen uvinkec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heh, sva že dva Sebota pripravnika (ok, zame še ni čisto 100% :whistle: )- s tem, da je eden že dobil polnopravno članstvo - čestitke :OK:. Lepo, da ste vsi varno prišli domov in da ste imeli lepo, predvsem pa je zelo zanimivo gledati fotke s takim številom Štromov na kupu, pa na gasilski fotki vas je tudi kar nekaj za videt. Drugače pa mora biti po burji kar zanimivo vozit - po drugi strani pa, dokler je burja, vsaj dežuje ne...

Lep dan in uspešen začetek delovnega tedna želim!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!