Skoči na vsebino

V-Strom day


Fritz

Priporočene objave

Super fotografije, glažar. Ali lahko vprašam, katero mesto v Črni Gori je na drugi sliki?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za odgovor. Me je zanimalo, katero mesto kažejo v reklamah na CNN-u:). Vidim, da bo treba iti pogledat tudi po Balkanu malo - so sami lepi kraji.

Lep dan še naprej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo pa je konec dopusta in namakanja v slani vodi :unsure: ma bo že :naughty: vidim da kar dogaja.bo treba tale vikend štroma mal ven pelat :kva2:

post-15438-125135499948_thumb.jpg

post-15438-125135506927_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

kljub slabi vremenski napovedi za soboto sva se zjutraj odločila in se odpravila v Pulo. Celo pot naju je lovila močna fronta, na Vrhniki kaplje dežja, na srečo se je fronta pred morjem ustavila. Tako je bil čudovit dan, super voda, na Kamenjaku sva našla Matjaža in Brigito in njuno družbo, oglasila sva se še na moto zboru v Puli (če ne bi šla vsaj pozdravit Janetko in company bi blo po moje hudo). 19.00 pa pot pod noge in po desni strani Istre v Opatijo in domov. Vožnja ob morju je bila napaka, saj je veter nabijal ko nor, sunki sem in tja, na Knežaku pa še nevihta, dež, veter, tema,... Ampak vseeno se je splačalo.

No v nedeljo pa štemanje motorja iz belega prahu namočenega z vodo, ki se je čez noč zasušil na motorju. Metzeler Tourance EXP pa je proti BW501/502 za makadam zakon.

lp Igor in Darja

post-12758-125174877138_thumb.jpg

post-12758-125174881699_thumb.jpg

post-12758-125174885828_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo,lepo dobra sta,da sta se zapodila kljub taki napovedi :worship:

še malo pa bomo 10.09. pa me zanima od tistih,ki greste v DALMACIJO gre gdo v četrtek,da vem javiti možakarju,če bom sam al bo še gdo.Če pa ne bo nobenga :hmm: se bom pa v petek zjutrej zapodu čez Plitvice :yes:.

l.p.

Popravljeno . Popravil Baracuda
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo,

no kot vidite smo se meli finoooo:OK:, sam v soboto nas je mal zmotil veter in dež, ampak ni panike za štromarje.

Hja, sam moral vas bom verjetno mal razočarat, saj verjetno odhajam med BMW jevce, sam upam, da frendi še vedno lahko ostanemo ? :?

Za Dalmacijo, pa še nevem, kako bo stanje na službenem področju. Se beremo.

AJA, če kerga od tamalih :P štromčkov zanima taprav motor:D, s prvim oktobrom prodajam mojega črnega Štromčka 1000DL letnik 2007, prva reg 2008, takrat bo verjetn mel 30.000 km, vse komplet s kufri, akrapoviči, MRA turing šipca, givi bok štange, motech "alu smetišnica spodaj", original prednja šipa dam zraven + original nerabljeni izpuhi....aja pa sedež je znižan za slaba dva cm in vdelana gel penica.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heloooooooooooooooooou

Djume, Crni, Melita in Janetka pridemo v petek na srečanje. :blush:

Na Twin Hornih v Puli je bilo :grim krasno, če ne štejem orkanskega vetra v sobotni noči,

šotore je metalo v morje , naši klini so bli obteženi s težkimi kamni, :wacko:

Crni in Melita sta plavala v šotoru.....

Matjaž ..... a tega na tvoji parceli ni blo???? :hmm:

Matjaž , ti prvoščm BMW , vso srečo :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla,

Janetka, če nisi opazila nas ni blo v šotoru :lol1:, kaj pa nisi preverla, haha.

Kolega ma v barbarigi apartma, pa smo zvečer pred nevihto zbrisal tja, šotore, pa smo pobrali v nedeljo.

Tko da, nam ni blo hudega, res pa je da je bil moj šotor full na udaru in mi je strgal nekaj cm cerade, ampak nič hudega.

Uživajte, verjetno (99%) se vidimo v Splitu, v petek ob 13 uri štartamo.

Do takrat, by

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

worship.gif Štromarji Pozdravljeni !!worship.gif

Mi lahko poveste kdo vse gre dol v Čiovo - pa še predviden štart , da vidim , če se lahko komu pridružim !!

Še gre morda lateri iz Štajerskega konca ??

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

worship.gif Štromarji Pozdravljeni !!worship.gif

Mi lahko poveste kdo vse gre dol v Čiovo - pa še predviden štart , da vidim , če se lahko komu pridružim !!

Še gre morda lateri iz Štajerskega konca ??

LP

Kot sem reku grem jaz že v četrtek 10.09. in kot kaže se mi bo pridružu Fritz :yea1: tako,da v četrtek ostaneva na Ugljanu v petek pa potegneva naprej.Če ne prej se vidimo v petek.

Lepo potujte :yes:

SREČNO :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!