Skoči na vsebino

V-Strom day


Fritz

Priporočene objave

Bi pa šla ob Savi, kar pomeni, da se srečava z Ofsajdom in gremo skupaj v Sevnico. Če gre še kdo preko Ljublajne se lahko srečamo in gremo skupaj dalje.

l

Kavica ob 7.30 na Trojanah? :kava:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo zdravje greva na turo Baracude. Bi pa šla ob Savi, kar pomeni, da se srečava z Ofsajdom in gremo skupaj v Sevnico. Če gre še kdo preko Ljublajne se lahko srečamo in gremo skupaj dalje.

lp i+d

ps

Baracuda a gremo čez tiste dolgočasne ravnine s krožnimi križišči, ki jih je ko toče tam okoli? Ali je možno mal do Kolpe skočit in potipat vodo če je še mokra?

Gorjance proti Belikrajini Metlika- Črnomelj -Semič-Dol.Toplice-Šentjernej-Kostanjevica-Podbočje -Malence moto zbor! Kot vidiš gremo mimo kolpe in se lahko ustavimo in okopamo.Aki na poti je pa tudi oštarija,kjer se bomo ustavili in se da dobit tudi čevape :kva2: .Jaz bom ob 9h pri Hoferju Sevnica ob 10h počivališče Trebje-Petrol za avtocesto.

l.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

helouuuuuuuuuuuuuuu

superca ste :worship: , predn sm jest pršla do računalnika ste se že vse zmenil :OK:

jest pridem 7,30 na Trojane, brez krofa na tak jubilejni datum ne :grrr grem nikamor

pa brez kave :kava: tud ne, drgač bom tečna :evilgrin:

torej bomo 4. jubilejno B) vožnjo le speljali pod streho

prima :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kavica ob 7.30 na Trojanah? :kava:

Lahko, ampak mi ni jasno zakaj preko Trojan? Končno zbirno mesto je Sevnica, Jaz štartam iz Ljubljane, ti si v Hrastniku, če grem ob Savi proti Sevnici grem mimo tebe. Kako pot si si ti zamislil?

lp igor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gorjance proti Belikrajini Metlika- Črnomelj -Semič-Dol.Toplice-Šentjernej-Kostanjevica-Podbočje -Malence moto zbor! Kot vidiš gremo mimo kolpe in se lahko ustavimo in okopamo.Aki na poti je pa tudi oštarija,kjer se bomo ustavili in se da dobit tudi čevape :kva2: .Jaz bom ob 9h pri Hoferju Sevnica ob 10h počivališče Trebje-Petrol za avtocesto.

l.p.

Barakuda, smo hujši ko kake "..." eni bi vodo, drugi čevape, tretji ...

lp igor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko, ampak mi ni jasno zakaj preko Trojan? Končno zbirno mesto je Sevnica, Jaz štartam iz Ljubljane, ti si v Hrastniku, če grem ob Savi proti Sevnici grem mimo tebe. Kako pot si si ti zamislil?

lp igor

Igorček, jest te bom tunkala :evilgrin: v Kolpi, če ne nehaš z vprašanji.

pridi na Trojane pa konc debate. :winkiss:

@ Baracuda : boš krof z marelično mermoljad al z borovničevo mermoljad :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, da ste se zmenili za SLO varijanto. OK -ej. :wacko:

Da se ne čakamo.

Mi gremo, če pridem kje do interneta se oglasim !

Fajn se imejte po dolenjskih in belokranjskih gričih :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko, ampak mi ni jasno zakaj preko Trojan? Končno zbirno mesto je Sevnica, Jaz štartam iz Ljubljane, ti si v Hrastniku, če grem ob Savi proti Sevnici grem mimo tebe. Kako pot si si ti zamislil?

lp igor

Ej ni panike, lahko vas počakam tut v Hrastniku. Ponavadi smo se dobivali na Trojanah, zato sem tko napisal, poleg tega pa nihče ni, nikoli planiral pot skozi Hrastnik.

Popravljeno . Popravil Ofsajd
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po najlepšem delu Slovenije si vozila, pa brez glasu,.....................................

@ Robert: zdej gremo pa na skupinskega veeeeeeeeš :grim

da bojo še drugi vidl najlepši del Slovenije

SREČNO POT tebi & Co.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Igorček, jest te bom tunkala :evilgrin: v Kolpi, če ne nehaš z vprašanji.

pridi na Trojane pa konc debate. :winkiss:

@ Baracuda : boš krof z marelično mermoljad al z borovničevo mermoljad :hmm:

Borovničeva je zakon :kva2:

l.p.

Popravljeno . Popravil Baracuda
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a greš z avionom :hmm:

a me ne poznaš :naughty: veš da grem jest če je le možno i izvedljivo z enoslednim ali dvoslednim vozilom tokrat ker nas je preveč za enosledno grem tokrat z dvoslednim

cao se slišimo ko se vrnem

imejte se lepo na baracuda vožnji

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Borovničeva je zakon :kva2:

l.p.

To je pa tko, če v službi gledaš forum in hitiš. Tako sem spregledal Janetkin email in njen prihod na Trojane. Se vidimo na Trojanah ob 7.30.

lp igor

PS Se že veselim tunkanja, slišim, da ima Kolpa 28 stopinj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a me ne poznaš :naughty: veš da grem jest če je le možno i izvedljivo z enoslednim ali dvoslednim vozilom tokrat ker nas je preveč za enosledno grem tokrat z dvoslednim

cao se slišimo ko se vrnem

imejte se lepo na baracuda vožnji

Jaz grem pa na Baracuda vožnjo z Glažar gumami. Glažar hvala, k si jih odstopu, da mi jih jutri zmontirajo. Pivo pade ko se srečamo.

lp igor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz grem pa na Baracuda vožnjo z Glažar gumami. Glažar hvala, k si jih odstopu, da mi jih jutri zmontirajo. Pivo pade ko se srečamo.

lp igor

Seveda ker jih zaenkrat ne rabim :naughty: saj moj zuki rabi malo počitka :whistle: v makedonijo grem z avtom :headbang: v torek pa že dobi nove :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda ker jih zaenkrat ne rabim :naughty: saj moj zuki rabi malo počitka :whistle: v makedonijo grem z avtom :headbang: v torek pa že dobi nove :worship:

Jaz sem tud v MK šel z avtom,ker je avtodom crknu :headbang: ,pa ni blo slabo srečno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo pride do Sevnice ob 9h,da ne bom sam in gdo čaka v Trebnjem?

če se ne motim pridejo na Trojane:

Ofsajd

Igor-BR + Darja

Aky

Janetka

LUC (mu bom soročila, ker nima compa pri sebi)

Crni (pod pogojem da ma frej soboto)

za ostale ki še razmišlajo če bi šli..... pa ne vem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če se ne motim pridejo na Trojane:

Ofsajd

Igor-BR + Darja

Aky

Janetka

LUC (mu bom soročila, ker nima compa pri sebi)

Crni (pod pogojem da ma frej soboto)

za ostale ki še razmišlajo če bi šli..... pa ne vem

ako se odluci ekipa iz zagreba, di je najlakse da se pridruzi i u koje doba?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ako se odluci ekipa iz zagreba, di je najlakse da se pridruzi i u koje doba?

Ja ču krenuti iz Krškog tako ako dođete iz Brežica prema Krškom možemo se dobit oko 8h na Petrolu koji je prvi kad dođete u KK (ne autoputem nego skrenete za Brežice i starim putem do KK).Ako se odlučite možete me nazvat na +38631677942

l.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ču krenuti iz Krškog tako ako dođete iz Brežica prema Krškom možemo se dobit oko 8h na Petrolu koji je prvi kad dođete u KK (ne autoputem nego skrenete za Brežice i starim putem do KK).Ako se odlučite možete me nazvat na +38631677942

l.p.

ako se zbudim, saljem sms da dolazim tako da me znate cekati

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!