Skoči na vsebino

V-Strom day


Fritz

Priporočene objave

Ojla, :yea2:

Zbor za 4.7. je ob 09.00 na OMV Lesce, kjer bo kava jutranja :kava: nato pa ob 09.30 :kva1: odrinemo

po garminu.......... :yes:

A se strinjate ? :bum:

LP žrebec

Jaz sem :yes: bi me maral gdo s sabo :cry: iz mojga konca al pa,da ga poberem med potjo :hmm:

O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem :yes: bi me maral gdo s sabo :cry: iz mojga konca al pa,da ga poberem med potjo :hmm:

O:-)

pa to ni res. Letos gre vse narobe, namesto na furo moram na morje. Danes sem govoril z Renegardom in siromak si ogleduje svet in kabine kamiona.Upam, da bodo kozmične sile bolj milostne, da naredimo kakšno furco.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj

hmmm....Janetka že trenira..... :010

opažena danes okol 5...avtocesta Domžale-Šentjakob...pa pol proti Črnučam.....

bil sem z avtom pa vem da ni vedla da je opazovana :naughty:

Kam jo bo garmin nesel....k sosdom na jez???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa to ni res. Letos gre vse narobe, namesto na furo moram na morje. Danes sem govoril z Renegardom in siromak si ogleduje svet in kabine kamiona.Upam, da bodo kozmične sile bolj milostne, da naredimo kakšno furco.

Kaj češ :evilgrin: se zgodi boš pa na morju :beer1: pa senčko iskal :naughty:

Kva pol :angry: ne gre nobeden :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kva pol :angry: ne gre nobeden :unsure:

Barči povej kam ti pridem na proti.... :rolleyes:

lahko pa prideš do nas, pa greva skup naprej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj

hmmm....Janetka že trenira..... :010

opažena danes okol 5...avtocesta Domžale-Šentjakob...pa pol proti Črnučam.....

bil sem z avtom pa vem da ni vedla da je opazovana :naughty:

Kam jo bo garmin nesel....k sosdom na jez???

o ti banda vohunska.... :surrender:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla, trance_30_punk.gif

Zbor za 4.7. je ob 09.00 na OMV Lesce, kjer bo kava jutranja coffee.gif nato pa ob 09.30 trance_38_surprise.gif odrinemo

po garminu.......... yes.gif

A se strinjate ? twak.gif

LP žrebec

Žrebecworship.gif

Kapo dol!trance_40_thumbup.gif Super,da nas boš zopet malo popeljal naokolitrance_25_naughty.gif .Iz našega konca se vam pridružimo v Villachusurrender.gif ,kot sva se dogovorila po mobiju,če pa pride do spremembe, se pa itak slišiva.Se veselimo snidenja in vsem lp.Joma&Jomica!trance_43_wavetowel2.giftrance_43_wavetowel2.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Barči povej kam ti pridem na proti.... :rolleyes:

lahko pa prideš do nas, pa greva skup naprej

Boš k..... :rolleyes: z al brez :naughty:

Te kontaktiram ko bom na T....... :kava::blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boš k..... :rolleyes: z al brez :naughty:

Te kontaktiram ko bom na T....... :kava::blush:

itaq da bom brez vsega, " naked " varianta se temu reče veeeeeš :rolleyes:

pridem še jest na T......, ti sam navedi uro "mič ju der" :kava:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žrebecworship.gif

Kapo dol!trance_40_thumbup.gif Super,da nas boš zopet malo popeljal naokolitrance_25_naughty.gif .Iz našega konca se vam pridružimo v Villachusurrender.gif ,kot sva se dogovorila po mobiju,če pa pride do spremembe, se pa itak slišiva.Se veselimo snidenja in vsem lp.Joma&Jomica!trance_43_wavetowel2.giftrance_43_wavetowel2.gif

B) OK........računajte okoli 10.00 ure pred Bauhaus Villach, Triglavstraße 28, ker gremo v smeri proti Zahodu. :OK:

LP žrebec

PS: Tankali bomo na Shellu Gmund po vrnitvi iz doline Maltatal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cool.gif OK........računajte okoli 10.00 ure pred Bauhaus Villach, Triglavstraße 28, ker gremo v smeri proti Zahodu. trance_40_thumbup.gif

LP žrebec

PS: Tankali bomo na Shellu Gmund po vrnitvi iz doline Maltatal

OK.yes.gif Velja!trance_30_punk.gif

Lp.Jomatrance_40_thumbup.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

itaq da bom brez vsega, " naked " varianta se temu reče veeeeeš :rolleyes:

pridem še jest na T......, ti sam navedi uro "mič ju der" :kava:

Če mormo bit nekje 9:15h v Lescah potem na Trojanah cca 7:30h,da umiru pojem dobroto :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK.yes.gif Velja!trance_30_punk.gif

Lp.Jomatrance_40_thumbup.gif

Joma in Jomica,

kje se potepata? V nedeljo sva se peljala mimo vaju, občudovala pokošeno travo in rože. Škoda ker se nismo srečali.

Če bo sreča mila se vidimo v nedeljo.

lp Igor in Darja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Par zadev še .....

Prosil bi vas da ste točni, :evilgrin: torej ob 09.00 na OMV že z polnim tankom kdor misli tankat :beer1: :wallbash: saj je pri nas dražje, ampak drugače ne gre :headbang:, da bomo v Beljaku (Villachu) dokaj točni, torej okoli 10.00 ure, pa akademskih 15. Tam gori bomo ali ujeli žegen ali zamudili pa saj je itak vseeno, do sedaj smo bili vedno točni :yea1:.

S sabo je obvezna oprema sendvič+voda, da jih ne bom spet poslušal, da vas lačne in žejne okoli vlečem :wacko:.

Cestnina (Mauttarife 2010)= Osebni avtomobil (PKW € 16,00) in Motorno kolo (Motorräder € 8,20)

Na dan žegna za motorno kolo € 6,00

Več info na tem naslovu http://www.familiental.com/de.aspx/Articles/View/1008

LP žrebec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joma in Jomica,

kje se potepata? V nedeljo sva se peljala mimo vaju, občudovala pokošeno travo in rože. Škoda ker se nismo srečali.

Če bo sreča mila se vidimo v nedeljo.

lp Igor in Darja

Igor&Darja!trance_27_notworthy.gif

A,vidva sta bila in pustila sled na kljuki.Res mi je žal,yes.gif da se nismo videli, ampak zakaj pa imamo mobije?headbang.gif Bila sva namreč na kosilu pri flosarjih le kilometer od doma in bi se nama lahko pridružila, tako pa...slap.gif

No, upam da se po dolgem času,le vidimotrance_40_thumbup.gif

Lp.Joma&Jomica!trance_30_punk.giftrance_43_wavetowel2.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla, :yea2:

Zbor za 4.7. je ob 09.00 na OMV Lesce, kjer bo kava jutranja :kava:nato pa ob 09.30 :kva1: odrinemopo garminu.......... :yes:

A se strinjate ? :bum:

LP žrebec

Žrebec..... ob 9,30 bom na štartni črti :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vas bom pofotkal z Triglava ko se boste peljali mimo! :trance_27_notworthy:

Z veseljem bi se pridruzil furi, ampak žal bom enih 2400m previsoko v nedeljo.... Bo pa drugič! :trance_27_notworthy:

Uzivajte... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vas bom pofotkal z Triglava ko se boste peljali mimo! :trance_27_notworthy:

Z veseljem bi se pridruzil furi, ampak žal bom enih 2400m previsoko v nedeljo.... Bo pa drugič! :trance_27_notworthy:

Uzivajte... :naughty:

Napačna teza ...... :whistle: mi se bomo dvignili na 1950, tako da nam lahko :surrender: pomahaš.

Lepo in varno se imej.

LP žrebec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Napačna teza ...... :whistle: mi se bomo dvignili na 1950, tako da nam lahko :surrender: pomahaš.

Lepo in varno se imej.

LP žrebec

Kakšna bo kej temperatura na tej višin :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšna bo kej temperatura na tej višin :?

Nč bat, še u kratkih rokavih ti bo vroče, morda bo kaj vetrič zapihal, zeblo nas pa ne bo.

Imej pa dežjak seboj, lani nas je namočilo :blush:

Gorska panoramska cesta Malta

Dolina Maltatal ali z drugimi besedami “Dolina padajočih voda” je svoje ime dobila po številnih slapovih, kot npr. “Vodometi reke Malte”, ki se nahajajo v lahko dostopni soteskasti strugi potoka Malta.

Gorska panoramska cesta Malta meri v dolžino 14,4 km in nas pripelje do 1.933 m nadmorske višine (911 m - 1.933 m), je s svojimi v skale vklesanimi predori in ostrimi zavoji čudoviti primer tehnike gradnje visokogorskih cest. Cesta se vije do najvišjega avstrijskega jezu Kölnbrein, ki meri 200 m v višino, 626 m v dolžino in 41 m v širino. Za njim se razprostira jezero Kölbrein, ki s svojo modrino, objet v kuliso Visokih Tur in ledenikov, daje nepozaben vtis.

Del ceste je enosmerne, zato je ob cesti semafor in pa ura, ki nam pokaže preostali čas do zelene luči (max. 20 min.). Predori so neosvetljeni z mokro cesto, a na srečo kratki. Na parkirišču na vrhu so tudi brezplačni sefi za motoriste. Če boste imeli čas, se splača na sprehod ob jezeru.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da vidmo kolk je kandidatoV:

Žrebec

Igor z Darjo

Bobiboss

Ofsajd

Baracuda

Joma z Jomico

Janetka (nimam še vseh dovolenj, ampak delam na tem :blush: )

a se bo še kdo opogumil od naših novih članov :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DA VAM OSVEŽIM SPOMIN KAKO JE BILO LANSKO LETO: :blush:

Objavljeno 06. July 2009 - 06:58 PM

Helouuuuuuuuuuu

tud mi smo se mel fajn a ne

torej:

V nedeljo zjutraj še enkrat prečekiram vremensko napoved, pogoltnem 2 žlici trpotčevga sirupa in sm 100 % nared za ………… akcijo

Ker sem najbližja domenjeni lokaciji zbora, se mi zjutraj nikamor ne mudi. Pogledam na uro in si mislim »ha ! štajerci so že v akciji« in si mirno v pižami skuham kavo . Ura je bila 8, ko na dvorišču nekaj zarohni. Pogledam skozi okno in zagledam sveže zaljublenga Crnija z Melito . Še enkat pristavim za kavo …… podebatiramo, zlezem v opremo in že štromamo proti Lescam. Nekaj pa me je vseeno motilo …. pa nisem vedela kaj … dokler nisem po topcasu iskala fotkiča …. ki je ostal doma.

V Lescah je bilo parkiranih 12 motorjev …. no ja 8 pravih motorjev, pa ena zelena Ninja, pa Yamaha, pa PanEuropean in Varaderka, … vsi lastniki so bli toti štojerci, veseljaki. Njihov veseli karakter je močno vn udaru ob poznem kosilu okol 19 ure pod Ljubeljem.

Od štromov so bili 3 mali in 4 veliki ter Dadyjev KLV.

Mala flaška - velik strup so bili štromi:

rdeč od Ofsajda LJ

črn od Crnija LJ

in najlepši od ….. Janetke KR

Veliki štromi – veliki stroški:

moder od Žrebca KR

moder od Bobija LJ

rdeč od Igor-BRja LJ

srebrn od Jome SG

Ob 9:48 smo štartal iz Lesc …. vožnja je gladko tekla …. vsaj spredaj ….. zadaj pa itak vozijo sami profesionalci, na koncu kolone pa je vedno »živozeleni« Crni . Navigator je bil Garmin Žrebec …. za njim pomaranča, potem pa moja malenkost …. Vreme super, levo in desno sonce …. pred nami lepi hribi, …. prvi postanek v kraju Gmund. Zlezli smo z motorjev, veliki štromi so šli na »tankštele« lastniki malih štromov pa »scat«. Čas je bil tudi za kak sendvič, samo če si se držal Jome … potem si dobil čokolado …. pr Žrebcu si dobil piškot, pr Crniju sezamov prepečenec itd.

Malo smo počvekali, pretegnili noge in nadaljevali skozi kraj Malta v hrib ….. plačali cestnino 5€ po motorju kar ni fer do soloraiderjev a ne ….

Čakali so nas semaforji, tuneli , suha cesta in nepregledna četa motoristov z nasmeški do ušes. Na jez smo prispeli ob 12:46. Ravno sem parkirala in zlezla z motorja, ko se je mimo na zadnjem sedežu neke Honde pelou župnik in žegnal levo in desno. Potem smo se prijeli za jakne in v kolonci ob pesmici »naša četica koraka« odšli na ogled jezu. V jezu je 2 miljona kubičnih metrov vode, nahaja pa se na višini 1902 m n.višine. Pogled je bil veličasten … na 3 strani neba, … tam kamor smo bli namenjeni pa se je začelo oblačiti, zato se nismo ogreli za brezplačen ogled elektrarne ….. Vrnili smo se k motorjem in ker je začelo rositi, moje zdravje pa je bilo bolj šibko, sem se oblekla dežjak za enkratno uporabo, a ga nosim že 4. sezono ( gorenka sem jaaaaaa ).

Hitro so začeli vpiti naj ga slečem , češ da prinaša nesrečo itd. pa ni trajalo dolgo, mi je bilo res žal, da sem ga oblekla …. Ko smo se vrnili v dolino in se spet ustavili v Gmundu sem ga slekla. Tu smo se odločili, da gremo kljub črnim oblakom čez Nocklamštrase. Vsi brez dežjakov, pa z optimizmom v žepu nadaljujemo pot … a čez nekaj kilometrov nas je gospod obdaril s ploho …. In Žrebec nas je prijazno zapeljal v blatni travnik, kjer smo lezli v dežjake. Pozabila sem, da imam denar za cestnino v hlačah zato sem pri plačilu cestnine zaostala …. se opravičujem , da ste me čakali …. me bo že izučlo ….

Skratka bilo je čist o.k. …. pričakovala sem naliv …. pa kak smotan veter, a smo se lepo peljali … vsaj jaz …

Na momente je bila cesta čisto suha …. ovinki lepo krivi kot se zanje spodobi … najvišja točka, ki smo jo prevozili je bila 2.024 m n.v ….. serpertine pa sem nehala šteti pr št. 40 kjer me je prehitel en lep BMW.

Žrebec nam je parkat pobegnil … pa smo ga ujeli, ko se mu je na cesti nastavila krava ….. videli smo simentalke in frizijke, vse lepo rejene in z vimeni do tal ….. najbrž košarica »Ž«.

Narava prekrasna, pritlikavim vrtnicam podobne rože … še ob robu asfalta so rasle vijolične rože …. ker pa so me učili, da se med vožnjo gleda na cesto ….. se ostalih lepot sploh ne spomnim …

Ko smo zapustili prelepe kraje in se začeli približevati naseljem, sem si prou zaželela rdeč semafor …. Ne vem zakaj ampak …. desna noga me je začela bolet …. pa moja ritka tud malo …..

A kot nalašč je bila veriga zelenih semaforjev in ko je dež ponehal smo le doživeli rdeč interval …

»Ninja Boštjan« je imel priložnost, da zlije iz vsake rokavice 2 litra vode ….. sej veste »cestaki« so nagnjeni naprej pa vse steče v rokavico. Štromarji sedimo ko u fotelju ….

Žrebec je vodil kolono …… in nekak smo racali za njim …… začel se je vzpon na Ljubelj ……. super fajn ….. moj Zuki je požiral ovinke kot gorske koze travo ……

Na vrhu Ljubelja se je Žrebec le spomnil da ima še 11 ovčk za seboj in nas je prijazno počakal ….. a ko je na cilj prispela še madam Pan European je že zajahal … nekaj zavpil, da je pod hribom gostilna …. pa smo se zapodili za njim. Lačni ko volkovi … no ja … vsaj jest sm dvojno vidla od lakote … za vas pa ne vem ….

Pridemo do gostilne … »Koren« in tu sem spoznala, da ni pravice na svetu. Se pripeljemo , parkiramo in se posedemo za 3 mize. Prva miza je gostila štajerce, kamor sta se prislinila še Igor-BR in Ofsajd z gospema.

Druga miza je gostila lastnika Yamahe in Ninje , zadnja miza pa se je šibila pod ljublančani, gorenko in Dadyjem z Vando. Žrebec je imel obveznosti do tašče in je šel na kosilo domu.

Ker smo bili zelo lačni je Dady vprašal, če imajo kaj »na žlico«, da bomo ja hitro nasitili naše želodčke. Seveda so imeli pasulj, vampe, divjačinski golaž itd. Odločimo se za »na žlico« in začnemo čakat …. Vmes dobimo pijačo in v tistem momentu se nam zaleti …. ker kelnarca k prvi mizi že nese solato …..

Uff pišuka … le kuga bodo jedli ….??

Pa grem v izvidnico ….. kao u kufer po robčke ….. oni navalijo na solato ….. men se vrti od lakote …

Grem od kufra proti moji mizi … kelnarca jim nese pomfri …… haloooooooooo !!!! kaj pa moj pasulj

Pridem nazaj do svoje mize in povem sotrpinom da majo prvomizaši že pomfri na mizi ….

Začnemo vpit, naj že zakolejo tisto kravo, da bo Bobi dubu vampe, za moj pasulj pa itak rabjo samo fižol … Crni je bil pa tulk lačen, da je kar meditiral ….. Dadyju se je pa kadilo iz ušes. Da bi bla mera polna so prvomizaši dobili čevape in meso na žaru …. jest pa kisu ksiht. Napademo kelnarco, ki nas potolaži, da bomo kmalu na vrsti ….. no ja pa smo bli res ….

Skratka, ko smo se najedli … spili turško kavo, ki smo jo pa božji sreči dobili toktar prvi mi … smo še naredli skupinsko sliko vseh sodelujočih, žal brez Žrebca.

Evo … tolko bi blo za danes …. z moje strani …..

Hvala vsem telebajskom , ki so vozili za menoj in pred menoj …. pa vsem, ki so nam zaželeli lep dan in rihtali vreme.

Bye bye

by Janetka press

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimiv opis... A pol se lahko tudi dva štajerca zraven prislinima, če bo časovno zneslo...

KLV bi bil še verjetno sprejemljiv...za Versisa pa že dvomim... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimiv opis... A pol se lahko tudi dva štajerca zraven prislinima, če bo časovno zneslo...

KLV bi bil še verjetno sprejemljiv...za Versisa pa že dvomim... :rolleyes:

smo okolju prijazni tako da..... WELCOME... a ne Žrebetino :rolleyes:

štajercem vam bo veliko blizu se zbrat v Vilachu pred Bauhausom (beri stran nazaj)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!