Skoči na vsebino

V-Strom day


Fritz

Priporočene objave

Štromarji pozdravljeni,

kot ste lahko opazili sem vas že obvestil o moto srečanju, ki ga pripravlaj MC Škorpijon na Velikih Malencah (Brežice).

Ker je to moj domači teren vas vabim, da se v soboto 14.8. pred skupinsko vožnjo oglasite pri meni na malici. Kdor se ima namen udeležiti, naj mi javi do četrtka 12.8.2010, da ne bi slučajno ostal brez čevapčiča.

Torej v načrtu je zbor ob 12.oo pri meni doma na Čatežu ob Savi. Malica do 14.45 in potem odhod na srečanje. Po skupisnki vožnji (ali pa tudi ne) pa* kuda koji mili moji.*

Kako priti do mojega doma vam javim v naslednjih dneh (je pa zajebano u vražjo mater).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yamalube 10 - 40 ustreza standardu API SG - JASO MA, ki ga priporoča proizvajačlec....

Zadeve, ki se tičejo samih štromčkov oz. KLV-jev bi naj pisali v temi Motocikli/V-Strom. Motornim oljem je namenjena posebna tema kjer se je nabralo že 75 strani in dovolj pametnih nasvetov in ugotovitev - Motorna olja

Yamalube 10W-40 je polsintetika za motor in jasno, da ustreza. Skoraj vsa standardna olja, ki se dajo kupiti in so narejena za 4T motorna kolesa ustrezajo tudi KL-V-stromoma. Nekateri prisegajo na sintetiko (ki je dražja in bi naj bila boljša) nekateri pa smo zadovoljni s polsintetiko. Nekateri pravijo, da jim z določenimi olji kdaj pa kdaj zdrsi sklopka a so to bolj redki pojavi.

Skratka, ne preveč komplicirat. Natoči notri kvalitetno olje s kontroliranim poreklom in vozi. Če ti ne bo 100% všeč pri naslednji menjavi poskusiš z drugim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se danes gdo kam pelje :hmm:

Bi se :naughty: pa jih je bilo včeraj mal preveč km in zelo pozna ura ko sem se vrnil domov (22h) .Sel sam mal do Bleda ,Bohinja,Bodešče ,Koritno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dopoldne 85km na kolesu :naughty: popoldne 100km na motorju :naughty:

A si začel benz šparat trance_25_naughty.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse najboljše in najlepše želim Štromarju, ki je potonil v ilegalo in danes

praznuje 37. rojstni dan.

LUC hapi brzdej :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: LUC :worship:

Vse naj naj .....

Čeprav si se nekam skrivnostno umaknil ...pa bi bilo zelo lepo, da vsaj enkrat na mesec malo pokukal na našo stran !!

Pa lepo praznuj !! :boobies:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja, če je kava, pol nej bo pa še kej za zraven :kva2:

post-9535-080903600 1281510278_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Niti ne. Z užitkom berem o vaših poteh. Drugače se pa verjetno vsi raje vozijo, kot pa pišejo sem gor. Je za izkorisiti preostanek poletja...

Lepo se imjete vsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se gre kdo jutri mal pelat :whistle:

Štartam ob 8 h in smer Kranj,Ljubljana-Litija;Hrastnik.celje,MAribor, od tam pa bom še videl

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se gre kdo jutri mal pelat :whistle:

Štartam ob 8 h in smer Kranj,Ljubljana-Litija;Hrastnik.celje,MAribor, od tam pa bom še videl

Bi. Nazaj pa lahko preko Avstrije na Jezerskoph34r.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se gre kdo jutri mal pelat :whistle:

Štartam ob 8 h in smer Kranj,Ljubljana-Litija;Hrastnik.celje,MAribor, od tam pa bom še videl

Ja jaz bi tut šel en krog.KJE KDAJ bi se dobili sem blizu žalca LP.ŽAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!