Skoči na vsebino

V-Strom day


Fritz

Priporočene objave

imeli ste   4. WP  po vrsti  :grim 

 

kar se tiče blagajničarskega  posla,  pa bi imela majhno pripombo ( kako pa drugače ).... nakup motorja sledi samo, če je blagajnik moški....

meni... kot praviš  " standardni "  blagajničarki, se ni zgodil  " nakup  novega motorja ",  se je pa zgodil mojim pomočnikom-varnostnikom :smoke:  a'n

to je pa tvoj problem jih pa že nis mela dovolj pod kontrolo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se lahk vi Gorenjci še o čem drugmu mente kot o denarju  :whistle:

 

vi Gorenci ??? :eek: 

 

in to rečeš ti...k maš  na avtu in motorju KR-ansko tablco aj'ga  :grim 

 

to je pa tvoj problem jih pa že nis mela dovolj pod kontrolo

 

maš prou šefe   :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

Pozdrav vsem,

 

leta gospodovega 2015. je regionalno pa tudi širše, srečanje štromerk in štromarjev ter simpatizerjev in simpatizerk, spet v Sloveniji. Zato morebitnim interesentkam in interesentom, v imenu ekipe organizatorjev, podajam ustrezne informacije in povezavo za prijave:

 

Slovenska ekipa najavlja srečanje v Rimskih Termah, v času od 19.6.2015 - 21.6.2015

Na zadnjem srečanju se je to obdobje pokazalo kot dobra izbira, saj je bilo srečanje zelo dobro obiskano. Za tujce in tudi domačine iz ostalih delov Slovenije, ki bi po srečanju želeli nadaljevati potovanje proti zahodu (za kakšno turo po Dolomitih, Alpah ali kam naprej) vam gostitelji ponujajo tudi cenovno zelo ugodno namestitev v Kranjski Gori.

 

Cena vikend paketa v Rimskih Toplicah, v dvoposteljni sobi, je 80€ po osebi. V kolikor bi kdo želel spati sam, bo za samotni oddih v dvoposteljni sobi odštel 100€. V ceni je zajeto naslednje:

 

- večerja in nočitev v petek; zajtrk, kosilo, večerja in nočitev v soboto; zajtrk v nedeljo.

 

Vsem, ki bodo bivali v hotelu Rimske Terme, pripada naslednje:

 

- neomejeno kopanje v bazenih,

- brezplačna uporaba kopalnega plašča in copat,

- možnost celodnevne uporabe bazenov v nedeljo,

- pitje termalne vode (ne iz bazenov :P )

- uporaba fitnesa.

 

Podjetje Rimske Terme bo pripravilo tudi cenik s popusti za vse udeležence srečanja, za vso ostalo ponudbo 'medicinskih' storitev: masaže, welness termoterapije, savne itn.
 
Za vse, ki bi prišli v soboto in v hotelu prespali s sobote na nedeljo je cena 40€ po osebi, vključno z večerjo v soboto in zajtrkom v nedeljo. V kolikor se prijavijo v hotel do 09.30 ure zjutraj, je v to ceno vključeno še kosilo.

 

Za vse, ki ne bodo bivali v hotelu, bo kosilo organizirano na drugi lokaciji za ceno 5€ po osebi, sobotna večerja v Rimskih termah pa bo na razpolago za 15€ na osebo.

 

Samo za udeležence srečanja bo v petek možno kopanje v bazenu do polnoči medtem, ko bo Lounge bar odprt do 03.00 ure zjutraj.

Na srečanje se lahko prijavite do 5. 6. 2015 preko zasebnega sporočila naši Janetki (povezava).

 

Po tem terminu ne zagotavljamo več, da boste dobili majico, ki spremlja vsako stromarsko srečanje. Majico boste dobili za simbolični prispevek 1€, ki gre v fond za strežnik za naš forum. V soboto zvečer bomo donacijo predali skrbniku spletne strani v-strom.hr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav,
 
sem Mojca, od nedavnega lastnica sivega V-Stroma DL650, ki sem ga vzela pri Moto Hit Krško. Zdi se mi najprimernejši motor po prehodu iz ER5, pa še sama se vozim. 
Hočem izvedeti malo več o tem motorju s strani uporabnikov, a tu ne najdem kaj konkretnega, google pa najde tole temo in nek slovenski V-Strom forum, ki je videti prazen.
 
Kdo ve več o tem? Škoda ker ne deluje.... :(, Zanima me servisna izkušnja, priporočila ter predvsem gume, motor sem vzela z 67.000km....
 
 
Veliko mi najde tudi na hrvaškem jeziku, a mi to ne leži ;(
 
A je za tole srečanje potrebno da si član kakega kluba oziroma a sprejemate navdušene novinke?
 
Lp iz mrzle Dolenjske :(
Popravljeno . Popravil mojca650
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mojca pozdravljena

 

Na srečanje v Rimskih termah se lahko prijaviš tule   http://v-strom.hr/najave-putovanja-izleta-i-druzenja/

Na tem forumu maš ogromno informacij o tvojem motorju in prepričan sem da boš dobila vse odgovore na omenjenem forumu. 

 

Za prijavo ne rabiš bit članica nobenega kluba, dobrodošle so vse navdušene novinke  .) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Lep pozdrav,
 
sem Mojca, od nedavnega lastnica sivega V-Stroma DL650, ki sem ga vzela pri Moto Hit Krško. Zdi se mi najprimernejši motor po prehodu iz ER5, pa še sama se vozim. 
Hočem izvedeti malo več o tem motorju s strani uporabnikov, a tu ne najdem kaj konkretnega, google pa najde tole temo in nek slovenski V-Strom forum, ki je videti prazen.
 
Kdo ve več o tem? Škoda ker ne deluje.... :(, Zanima me servisna izkušnja, priporočila ter predvsem gume, motor sem vzela z 67.000km....
 
 
Veliko mi najde tudi na hrvaškem jeziku, a mi to ne leži ;(
 
A je za tole srečanje potrebno da si član kakega kluba oziroma a sprejemate navdušene novinke?
 
Lp iz mrzle Dolenjske :(

 

 

 

Mojca pozdravljena

 

Na srečanje v Rimskih termah se lahko prijaviš tule   http://v-strom.hr/najave-putovanja-izleta-i-druzenja/

Na tem forumu maš ogromno informacij o tvojem motorju in prepričan sem da boš dobila vse odgovore na omenjenem forumu. 

 

Za prijavo ne rabiš bit članica nobenega kluba, dobrodošle so vse navdušene novinke  .)

 

 

 

Lep pozdrav,
 
sem Mojca, od nedavnega lastnica sivega V-Stroma DL650, ki sem ga vzela pri Moto Hit Krško. Zdi se mi najprimernejši motor po prehodu iz ER5, pa še sama se vozim. 
Hočem izvedeti malo več o tem motorju s strani uporabnikov, a tu ne najdem kaj konkretnega, google pa najde tole temo in nek slovenski V-Strom forum, ki je videti prazen.
 
Kdo ve več o tem? Škoda ker ne deluje.... :(, Zanima me servisna izkušnja, priporočila ter predvsem gume, motor sem vzela z 67.000km....
 
 
Veliko mi najde tudi na hrvaškem jeziku, a mi to ne leži ;(
 
A je za tole srečanje potrebno da si član kakega kluba oziroma a sprejemate navdušene novinke?
 
Lp iz mrzle Dolenjske :(

 

 

Mojca pozdravljena

 

Na srečanje v Rimskih termah se lahko prijaviš tule   http://v-strom.hr/najave-putovanja-izleta-i-druzenja/

Na tem forumu maš ogromno informacij o tvojem motorju in prepričan sem da boš dobila vse odgovore na omenjenem forumu. 

 

Za prijavo ne rabiš bit članica nobenega kluba, dobrodošle so vse navdušene novinke  .)

Kot vidiš da te obdelava oba Broj Jedan :smoke:  in Boss :smoke:  kot ti je že Broj jedan :smoke:  povedal ti sam prid bo veselo :kva2:  prijaviš se lahko tudi na moj PM.

To ni noben klub ali kaj drugega sami navdušenci V-STROM ki se je žačelo leta 2007 v Tržiču  in nadaljevalo vsa ta leta v internacijonalno srečanje ljubiteljev V-STROMA iz cele Juge in nasplošno iz Evrope  lansko leto je bilo srečanje v MAKEDONIJI kjer je bilo okoli 100 motorjev ,mislim da bomo letos presegli to številko :OK: .

Slovenska v-strom ekipa prireja že 4 srečanje   TRŽIČ, MOJSTRANA aljažev dom v vratih, BOHINJSKA BISTRICA zoizov grad,in letos v Rimskih termah

 

Malo slik iz naših srečanj

post-2458-0-35908300-1426508055_thumb.jpg

post-2458-0-11890000-1426508147_thumb.jpg

post-2458-0-32973200-1426508269_thumb.jpg

post-2458-0-24228600-1426508316_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uhuhu, hvala fantje, se potrudim priti.

Drugace zal, hrvaski forum mi ne sede. Po moje bo najbolje da tehniko prepustim to kaki moski roki....:):)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

lastnica sivega V-Stroma DL650, ki sem ga vzela pri Moto Hit Krško.

Sicer off pa morem vseeno,me je prav zanimalo kdo ga je kupil,sem ga imel tudi sam ogledanega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mojca, kar nekaj o tehniki imaš na povezavi, ki jo je dal bobiboss. Žal je med nasveti, idejami in predstavitvami cel kup nepotrebnega nabijanja in se je malce težje znajti, še posebej, ker to ni V-Strom forum in zadeve niso ločene po specifičnih temah.

 

Glede na to, da ti hrvaški forum ne sede, ti bo morda angleški bolj razumljiv:

http://www.vstrom.info/Smf/index.php

 

Ne se ustrašiti množice, ki pride na srečanje. Samo srečanje je precej drugačno od moto-zborov...recimo temu - 'bolj umirjeno'. Tam boš lahko srečala Janetko, Simono in druge punce, ki vozijo Stroma pa tudi fante polne nasvetov. Če bo na motorčku potreben kak večji poseg, potem ti priporočam hrvaškega kolega Zorana iz Buševca (malce južneje od Zagreba), kateremu sam zelo zaupam in kateri je avtor dobrega dela tehničnih tem na hrvaškem forumu. V kolikor bi potrebovala bolj podrobne podatke, mi lahko pošlješ zasebno sporočilo.

 

Na srečanje se prijaviš preko Janetke. Povezava je zgoraj, pod opisom srečanja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A lahko pridejo tud' taki, ki imamo štorma,  :O  prej so pa imeli hondo?? :P

 

P.S.

Mojca650!

Tako si luštna, da bi ti najraje dal kak pameten nasvet, pa sem premalo časa "štromar"...  :O  :slap::P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A lahko pridejo tud' taki, ki imamo štorma,  :O  prej so pa imeli hondo?? :P

Kokr js vem, sva ze zmenjena da prides v Rimske na srecanje.  :whistle:  Pa se en drug biznis imava midva :grim

Lp Igor

Popravljeno . Popravil OFI
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A lahko pridejo tud' taki, ki imamo štorma,  :O  prej so pa imeli hondo?? :P

 

P.S.

Mojca650!

Tako si luštna, da bi ti najraje dal kak pameten nasvet, pa sem premalo časa "štromar"...  :O  :slap::P

 

Taki so bolj zaželeni kot tisti, ki so imeli stroma pa ga več nimajo. Ampak tudi mi pridemo, nič bat :devil:

 

Miran, upam, da se vidimo na srečanju. Za stroma pa sedaj ne vem, a si ga res nabavil al se samo hecaš. Če si ga nabavil (predvidevam, da ja, ker že oprezaš za dodatno opremo za novega malega štromčka .)  ), potem čestitam in naj ti dobro služi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kokr js vem, sva ze zmenjena da prides v Rimske na srecanje.  :whistle:  Pa se en drug biznis imava midva :grim

Lp Igor

 

Lohk. Samo, da mi nebi dal kej težkega za delat'... :(

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

Na zadnjem srečanju se je to obdobje pokazalo kot dobra izbira, saj je bilo srečanje zelo dobro obiskano. Za tujce in tudi domačine iz ostalih delov Slovenije, ki bi po srečanju želeli nadaljevati potovanje proti zahodu (za kakšno turo po Dolomitih, Alpah ali kam naprej) vam gostitelji ponujajo tudi cenovno zelo ugodno namestitev v Kranjski Gori.

 

Torej do dolomitov gre smo tisti ki hoče? Ni to planirano...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na teh srečanjih nekako ni navada, da bi se med samim srečanjem, ki efektivno traja dva dneva, peljali 200+ km vstran (v eno smer).

 

Ker pa bo kar nekaj obiskovalcev iz Slavonije, Dalmacije, Srbije, Bosne, Makedonije, Črne Gore itn., ki bodo obisk Slovenije združili še s kakšnim potovanjem po srednji Evropi, jim je šla Slovenska ekipa maksimalno na roko. Na forumih se bo o tem debatiralo in kdor bo želel, se lahko vedno pridruži kakšni od teh ekip.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!