Skoči na vsebino

V-Strom day


Fritz

Priporočene objave

Ekola, dobu amortizer, servisiran, močnejša vzmet, podložen cca 1cm, (146€), zdej pa še poiskusi z "dogboni", glede na amortizer, pa da vidmo? Lp

 

Bravo Žrebec!!  Alo. Pridte kej naokoli. Marljivih rok smo vedno veseli!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kaj se tuk matraš z remontom , sej letos ni Balkan Tura, gremo sam do Rimski Toplic  :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žrebčev žrebiček je res potreboval servis. Po mojem bo imel Žrebec sedaj čisto prenovljenega stromčka. Naj mu bo v užitek :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žrebčev žrebiček je res potreboval servis. Po mojem bo imel Žrebec sedaj čisto prenovljenega stromčka. Naj mu bo v užitek :)

Mislim da bo žrebec rabu še sam en remont :smoke: na enem je bil pred kratkem ,sem pa izvedel da je bil na drugem remontu :OK:

 

žrebec bolje da se držiš motorja :bike: kot kolesa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Madona, tale aplikacija "CIA" oziroma srarejša izvedba " OZNA" je pa huda! Marsikej lahko izveš v trenutku ko se zgodi, ali pa celo prej...... ane glaži?

Danes probal v kompletu, z "dogboni", moped zelo dobro vodljiv, dopušča tudi malo bolj grobe korekcije v ovinkih, za ležeče kolege pa niti vedel nisem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še dve, tri slikce, OFI kolo se na centralnem vrti brez težav, je pa od tal 1cm. Dogboni so velikosti 135, mislim da, samo še stransko tačko podaljšam za 5 cm in to je to.

post-13297-0-12461400-1431000699_thumb.jpg

post-13297-0-59759300-1431000755_thumb.jpg

post-13297-0-91149600-1431000842_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No boš vidu kako bo šlo v dvoje s kovčki. Če boš še vedno drsal s centralnim po tleh, pol bi ga jaz na tvojem mestu snel.  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Madona, tale aplikacija "CIA" oziroma srarejša izvedba " OZNA" je pa huda! Marsikej lahko izveš v trenutku ko se zgodi, ali pa celo prej...... ane glaži?

 

Ja pa še res :grrr  sem delov isto kot ti gonil i hrib ko sem dobil klic iz OZNE :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

 

 

Pozdrav vsem,

 

leta gospodovega 2015. je regionalno pa tudi širše, srečanje štromerk in štromarjev ter simpatizerjev in simpatizerk, spet v Sloveniji. Zato morebitnim interesentkam in interesentom, v imenu ekipe organizatorjev, podajam ustrezne informacije in povezavo za prijave:

 

Slovenska ekipa najavlja srečanje v Rimskih Termah, v času od 19.6.2015 - 21.6.2015

Na zadnjem srečanju se je to obdobje pokazalo kot dobra izbira, saj je bilo srečanje zelo dobro obiskano. Za tujce in tudi domačine iz ostalih delov Slovenije, ki bi po srečanju želeli nadaljevati potovanje proti zahodu (za kakšno turo po Dolomitih, Alpah ali kam naprej) vam gostitelji ponujajo tudi cenovno zelo ugodno namestitev v Kranjski Gori.

 

Cena vikend paketa v Rimskih Toplicah, v dvoposteljni sobi, je 80€ po osebi. V kolikor bi kdo želel spati sam, bo za samotni oddih v dvoposteljni sobi odštel 100€. V ceni je zajeto naslednje:

 

- večerja in nočitev v petek; zajtrk, kosilo, večerja in nočitev v soboto; zajtrk v nedeljo.

 

Vsem, ki bodo bivali v hotelu Rimske Terme, pripada naslednje:

 

- neomejeno kopanje v bazenih,

- brezplačna uporaba kopalnega plašča in copat,

- možnost celodnevne uporabe bazenov v nedeljo,

- pitje termalne vode (ne iz bazenov :P )

- uporaba fitnesa.

 

Podjetje Rimske Terme bo pripravilo tudi cenik s popusti za vse udeležence srečanja, za vso ostalo ponudbo 'medicinskih' storitev: masaže, welness termoterapije, savne itn.

 

Za vse, ki bi prišli v soboto in v hotelu prespali s sobote na nedeljo je cena 40€ po osebi, vključno z večerjo v soboto in zajtrkom v nedeljo. V kolikor se prijavijo v hotel do 09.30 ure zjutraj, je v to ceno vključeno še kosilo.

 

Za vse, ki ne bodo bivali v hotelu, bo kosilo organizirano na drugi lokaciji za ceno 5€ po osebi, sobotna večerja v Rimskih termah pa bo na razpolago za 15€ na osebo.

 

Samo za udeležence srečanja bo v petek možno kopanje v bazenu do polnoči medtem, ko bo Lounge bar odprt do 03.00 ure zjutraj.

Na srečanje se lahko prijavite do 5. 6. 2015 preko zasebnega sporočila naši Janetki (povezava).

 

 

Samo da vas malo spomnim da se bliža dogodek  Srečanje v-strom v RIMSKIH TOPLICAH,ki je bil najavljen tudi v Motoreviji MotoSI.

post-2458-0-53557300-1431538338_thumb.png

post-2458-0-80828500-1431538357_thumb.png

Popravljeno . Popravil glažar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

@ JezniPohorc

 

V soboto pride z Miklavža na dravskem polju   RENEGADE   s prijatelji.

 

Trenutno je za   10. V-Strom srečanje   ( 4. v Sloveniji  )  prijavljenih    143 udeležencev   :kva2: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ JezniPohorc

 

V soboto pride z Miklavža na dravskem polju   RENEGADE   s prijatelji.

 

Trenutno je za   10. V-Strom srečanje   ( 4. v Sloveniji  )  prijavljenih    143 udeležencev   :kva2: 

 

 

Popravek prijavljenih na 10.  V-STROM srečanje po zdnjih podatkih 180 udeležencev :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem mislil priti pogledat, pa izgleda, da boste zapolnili kompletno zasavsko dolino in do Laškega :D

Nisem spremljal debate (preveč v vseh treh temah) - a obstaja kakšen timeline dogajanja? A je plan kakšne panoramske vožnje, da vidim to kolono :) Mogoče bi se pa pridružil k panoramski.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem mislil priti pogledat, pa izgleda, da boste zapolnili kompletno zasavsko dolino in do Laškega :D

Nisem spremljal debate (preveč v vseh treh temah) - a obstaja kakšen timeline dogajanja? A je plan kakšne panoramske vožnje, da vidim to kolono :) Mogoče bi se pa pridružil k panoramski.

Vse bo  to objavljeno , panoramska vožna se bo odvijala po vseh treh zasavskih občinah HRASTNIK,TRBOVLJE,ZAGORJE,in se zaključi na Zasavski sveti gori, Štart na panoramsko vožnjo je izred Rimskih Toplic ob 9h

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem mislil priti pogledat, pa izgleda, da boste zapolnili kompletno zasavsko dolino in do Laškega :D

 

 

od 19.6. - 21.6. se bo imenovala  V-Strom land   al pa Stromlandija  al pa Zuki-republik ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  spremljajte temo, v kratkem  bo objavljen  DNEVNI RED  dogajanja   :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!