Skoči na vsebino

V-Strom day


Fritz

Priporočene objave

Sem se registrirala samo zaradi tega, da pohvalim celoten dogodek - organizacija na višku, vožnja prava uživancija, ambient super, predvsem pa vesela, da sem spoznala prijazne ljudi. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Net škrat nagaja ......

 

Letos grem tudi, kdor gre z menoj zbor v nedeljo 5.7.2015 ob 08.00 na kavici OMV Radovljica smer sever. Pa še ena od strani za INFO in upam, da ne bo net škrat nagajal ... :alien1:

 

http://www.verbund.com/tm/de/malta-hochalmstrasse/motorradsegnung-staumauer-koelnbreinsperre-bike-segnung

 

LP Ž

Mene stej v kolono. Oblubm da bom letos na ta pravi benzi cakala in to s polnim tankom in sendvici za zalogi.

Zuki je te dni pihnil 9. svecko.... in sva v garazi intimno praznovala rojstni dan .... bom spekla kaj dobrega za na pot.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moram povedat ko smo to panoramsko vožnjo odvozili na probni vožnji  z 4 motorji smo porabili 45 minut .Ko je potekala ta panoramska vožnja z 55 motorji so potrebovali  55 minut ,to pove vse :OK:

in za nagrado nam je OFi kupu "apflstrudl" .... To si pa zamolcal a'n

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nej povem da sm bla te dni u Banovskih termah.... nc se ni dogajal

nobenga motorja, nobenga welcome drinka, nobenih darilnih vreck, nobenga stiskanja&lubckanja, nobenih majck za potalat

nobenga folka da bi ga sekirala, nobenih zdravilnih napitkov, .....

Ampak sonca pa za izvoz

kaj sm ze hotla povedat....

Ajaaaaaa

pogresala sm vas ..... vse po spisku

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dolina slapov MALTATAL

Letos grem tudi, kdor gre z menoj zbor v nedeljo 5.7.2015 ob 08.00 na kavici Avtocesta A2, OMV Radovljica smer sever. Pa še ena od strani za INFO in upam, da ne bo net škrat nagajal ... :alien1:

 

http://www.verbund.com/tm/de/malta-hochalmstrasse/motorradsegnung-staumauer-koelnbreinsperre-bike-segnung

 

LP Ž

 

Samo ponovim, da ne bo potem kakšnih reklamacij :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Žrebec  a to greste spet tvoje avstrijske kolege mal dražit . :grrr ...sicer fajn event tm gor sam pokvarjen dan(pred parimi leti) prav zaradi žandarjev...fajn se mejte pa počas da ne bo denarnca trpela..!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

ejga Glažar zbud se,  :alko:  dej mal karto v roke vzam, pa kevlarske gate iz omare potegn,  pa nared akcijo   :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(ejga Glažar zbud se,  :alko:  dej mal karto v roke vzam, pa kevlarske gate iz omare potegn,  pa nared akcijo   :beer1:

 

Ej ti prjatu Mal s ohlad  ,Kličem okol če se bi kakšen pelu pa nič ,ti kot veliki galamdžija si v zidarskih poslih si zamenu kelo,pa fangel za gas zajlo prišlo je že tako deleč da te je tud motor mal zasovražu kjer stoji v garaž na hladnem ,(vlažnem ) ,Janetka je na medenih tednih,mesecih z svojo novo ljubeznijo in noče imeti nobenga zraven ,kaj da bi ga na ogled postavla ,moreš prit na obisk inkognito ,z slinčkom okoli vratu pa obavezno v belih bombažnih rokavicah ,Tiger je skoz v službi ,v sobotah pa na motorju ko sem jest v službi  in že v soboto naredi tok km da se v nedelju ko bi šel jest na motor počiva ,Lado  fenomen bom reku samo eno stvar JULČI :blush:  , Seba po mesecu dopusta na tajskem v najujšem  nalivu ,toči odšel v dolomite ,ste žmešani da bi se u pridružu ko pa sem prejšni teden to odpeljal v soncu.Miha ,ko je Sonce je LOBADAR (v drveh) ko je oblačno puca motor ki se je nabral v garaži pod cerado,Ko pa je dež bi se pa on peljal sam se mu ne lubi pol pucat motorja :BUA: .

 

Tako da se vozim sam :blush: postal sem coferacer  :BUA:  dnevne fure maks 250 km če je več prespim ,  Za vikend sem naredu veliko furo do Kranja in nazaj :kva2:  .Tako prjatu upam da se do konca sezone kam odpeljemo na kufe.al se srečamo na pol poti v Ljubljani ,bo glih za en dan dost :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej ti prjatu Mal s ohlad  ,Kličem okol če se bi kakšen pelu pa nič ,ti kot veliki galamdžija si v zidarskih poslih si zamenu kelo,pa fangel za gas zajlo prišlo je že tako deleč da te je tud motor mal zasovražu kjer stoji v garaž na hladnem ,(vlažnem ) ,Janetka je na medenih tednih,mesecih z svojo novo ljubeznijo in noče imeti nobenga zraven ,kaj da bi ga na ogled postavla ,moreš prit na obisk inkognito ,z slinčkom okoli vratu pa obavezno v belih bombažnih rokavicah ,Tiger je skoz v službi ,v sobotah pa na motorju ko sem jest v službi  in že v soboto naredi tok km da se v nedelju ko bi šel jest na motor počiva ,Lado  fenomen bom reku samo eno stvar JULČI :blush:  , Seba po mesecu dopusta na tajskem v najujšem  nalivu ,toči odšel v dolomite ,ste žmešani da bi se u pridružu ko pa sem prejšni teden to odpeljal v soncu.Miha ,ko je Sonce je LOBADAR (v drveh) ko je oblačno puca motor ki se je nabral v garaži pod cerado,Ko pa je dež bi se pa on peljal sam se mu ne lubi pol pucat motorja :BUA: .

 

Tako da se vozim sam :blush: postal sem coferacer  :BUA:  dnevne fure maks 250 km če je več prespim ,  Za vikend sem naredu veliko furo do Kranja in nazaj :kva2:  .Tako prjatu upam da se do konca sezone kam odpeljemo na kufe.al se srečamo na pol poti v Ljubljani ,bo glih za en dan dost :kva2:

Ma s kaferejseri se pa res ne mislim vozt, ze vidm bom moral sam ukrepat, Bossu se je cist skisal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem bil v soboto tako utrujen da se v nedeljo počival takole

A te je kaj bračat hodila, da se nis prsmodu? Ker občutka, da peče, sigurno nis mu.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A te je kaj bračat hodila, da se nis prsmodu? Ker občutka, da peče, sigurno nis mu.

 

 

A te je kaj bračat hodila, da se nis prsmodu? Ker občutka, da peče, sigurno nis mu.

Ni bilo potrebno  sem kr sam malo zaplaval

post-2458-0-70409600-1436806769_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil glažar
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ejga Glažar zbud se,  :alko:  dej mal karto v roke vzam, pa kevlarske gate iz omare potegn,  pa nared akcijo   :beer1:

lepu te prosm, ne izzivej ga.... nam bo tako skuhal, da se nam bo rit(ka) vnela ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej ti prjatu Mal s ohlad  ,Kličem okol če se bi kakšen pelu pa nič ,ti kot veliki galamdžija si v zidarskih poslih si zamenu kelo,pa fangel za gas zajlo prišlo je že tako deleč da te je tud motor mal zasovražu kjer stoji v garaž na hladnem ,(vlažnem ) ,Janetka je na medenih tednih,mesecih z svojo novo ljubeznijo in noče imeti nobenga zraven ,kaj da bi ga na ogled postavla ,moreš prit na obisk inkognito ,z slinčkom okoli vratu pa obavezno v belih bombažnih rokavicah ,Tiger je skoz v službi ,v sobotah pa na motorju ko sem jest v službi  in že v soboto naredi tok km da se v nedelju ko bi šel jest na motor počiva ,Lado  fenomen bom reku samo eno stvar JULČI :blush:  , Seba po mesecu dopusta na tajskem v najujšem  nalivu ,toči odšel v dolomite ,ste žmešani da bi se u pridružu ko pa sem prejšni teden to odpeljal v soncu.Miha ,ko je Sonce je LOBADAR (v drveh) ko je oblačno puca motor ki se je nabral v garaži pod cerado,Ko pa je dež bi se pa on peljal sam se mu ne lubi pol pucat motorja :BUA: .

 

Tako da se vozim sam :blush: postal sem coferacer  :BUA:  dnevne fure maks 250 km če je več prespim ,  Za vikend sem naredu veliko furo do Kranja in nazaj :kva2:  .Tako prjatu upam da se do konca sezone kam odpeljemo na kufe.al se srečamo na pol poti v Ljubljani ,bo glih za en dan dost :kva2:

alo ata.... mene pa moj "medeni mesec" kr lepo pr mir pust

ti ga mas vsake 3 leta, jest pa vsakih 9. amen !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem bil v soboto tako utrujen da se v nedeljo počival takole

hehe...sm bla prepricana, da so orke sam u Neumu... pa vidm da so u Savi tud

in to neka gorenska autohtona sorta :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma G. čist prav, takrat, ko je za kam it ni nobenga. :grrr

Jaz sem v soboto sam opletal po svetu...glažar pa v službi, ostali ste se pa potuhnili. :ninja:

V nedeljo je blo vsem prevroče, z mano vred, pol pa Savo onesnažujejo... :blush:

 

Še mal, pol pa dopust, da mal km naberem...hehe :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ok pa dejmo se mal spomnit kako je blo vcas. Ajde pozabljena "happy birthday" fura 25 ali 26. 7 povejte kdaj vam bolj pase.?

btw Tiger vse najboljse

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ok pa dejmo se mal spomnit kako je blo vcas. Ajde pozabljena "happy birthday" fura 25 ali 26. 7 povejte kdaj vam bolj pase.?

btw Tiger vse najboljse

Včas je blo fajn, ja. :smoke:

 

Ofi hvala. :drunk:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ok pa dejmo se mal spomnit kako je blo vcas. Ajde pozabljena "happy birthday" fura 25 ali 26. 7 povejte kdaj vam bolj pase.?

btw Tiger vse najboljse

ste me sprovociral no tako pa da vidmo 25,7 pot v neznano  , imejte polne tanke bencina(moj zdrži 650km)   ,kevlarske gate(so sprobane 6,100 km po turčiji v 10 dneh) ,pleničke(ni potrbno v dežju se ne čuti),želvo na hrbtu polno vode(imam), energiske tablice kot kolesarji na turu (imam več vrst pri roki v tank torbi pa še flip čelado)  ,a pa še to opuščam kajenje sem nabavu nekotinske obliže. štart odhoda še sporočim,vedite da grem 26,7 na dopust  in bom naspediran-

 

L.P-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ste me sprovociral no tako pa da vidmo 25,7 pot v neznano  , imejte polne tanke bencina(moj zdrži 650km)   ,kevlarske gate(so sprobane 6,100 km po turčiji v 10 dneh) ,pleničke(ni potrbno v dežju se ne čuti),želvo na hrbtu polno vode(imam), energiske tablice kot kolesarji na turu (imam več vrst pri roki v tank torbi pa še flip čelado)  ,a pa še to opuščam kajenje sem nabavu nekotinske obliže. štart odhoda še sporočim,vedite da grem 26,7 na dopust  in bom naspediran-

 

L.P-

 

am.... a to nej bi bla HB fura ???  :eek:

men to diši po " srvajvr turu "  in  ne :grrr   po  " Hepi   Brzdej" 

če že pišeš vabilo..... ga napiši v stilu turističnih agencij.... tako da se nam sline cedijo ...in štejemo ure do odhoda....

razn če

razn

če želiš it sam......   :bike: spet...., sam pol to ni HB fura....ker na HB furi potrebuješ slavljence

to pa so:

Tiger ki je praznoval včerej

Ofi k praznuje jutr

Brane k praznuje 20.7 (bom jest vskočila.... rajši)  :jezik:

pa Žrebec 26.7

 

itd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am.... a to nej bi bla HB fura ???  :eek:

men to diši po " srvajvr turu "  in  ne :grrr   po  " Hepi   Brzdej" 

če že pišeš vabilo..... ga napiši v stilu turističnih agencij.... tako da se nam sline cedijo ...in štejemo ure do odhoda....

razn če

razn

če želiš it sam......   :bike: spet...., sam pol to ni HB fura....ker na HB furi potrebuješ slavljence

to pa so:

Tiger ki je praznoval včerej

Ofi k praznuje jutr

Brane k praznuje 20.7 (bom jest vskočila.... rajši)  :jezik:

pa Žrebec 26.7

 

itd

Dobro bom popravil vabilo

 

 

 

 

VABILO NA HB furo

 

 

V soboto dne 25,7 ste vsi slavljenci vabljeni na HB furo.

 

sabo prinesite polne kovčke pijače ,kolače ,čevape ,kopalke brisače ,bomo se odpeljali na rajsko plažo ,ali pa v dolomite ,. da nas počastite

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro bom popravil vabilo

 

 

 

 

VABILO NA HB furo

 

 

V soboto dne 25,7 ste vsi slavljenci vabljeni na HB furo.

 

sabo prinesite polne kovčke pijače ,kolače ,čevape ,kopalke brisače ,bomo se odpeljali na rajsko plažo ,ali pa v dolomite ,. da nas počastite

Ta prva različica mi je bla bolj všeč..hehe :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro bom popravil vabilo

 

 

 

 

VABILO NA HB furo

 

 

V soboto dne 25,7 ste vsi slavljenci vabljeni na HB furo.

 

sabo prinesite polne kovčke pijače ,kolače ,čevape ,kopalke brisače ,bomo se odpeljali na rajsko plažo ,ali pa v dolomite ,. da nas počastite

 

sam tole ne razumem  :whistle: a čevapi morajo bit pečeni al ne   :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam tole ne razumem  :whistle: a čevapi morajo bit pečeni al ne   :smoke:

Se opravičujem za nejastnost okoli čevapov.

 

Vidim da misliš namesto mene to BROJ JEDAN . Glede čevapov jih raje pustite doma bom naredil pot kje pečejo dobre čevape ,pa morje ,pa hribe .

 

 

 

Dragi prijatel VSE NAJBOLJŠE :grrr  :OK:  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!