Skoči na vsebino

Škatla


Pravokotar

Priporočene objave

quote:

Sem že omenila, da se zaradi žensk in denarja svet vrti!?

VeRonika

Si prepričana, da želiš slišati moj komentar? Če si, prisluhni svoji notranjosti.

PEPE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prijateljstvo podariš......drugi ga kupujejo????!!!!!!

Sem zato revnejši?????

Klimbra..in Chupa Cups.....čisto oralno zadovoljstvo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PEPE, redkokdaj me še okoli oči zaščemi,

pa v prsih, kot da ti za trenutek ni več dihat, pa sežeš po sapo, globoko zadihaš, se pomencaš med očmi in in se nemo zastrmiš v neskončnost.

Tebi je uspelo.

lp RAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Brrrm, ko se ulije, se ulije. Jebeš odstavke.

Zliti po tleh ni problematično, ampak goba, ki mora posrkati polito, mora vsake toliko predahniti in se pustiti ožeti, da lahko zopet srka.

"In tu nekje, med tem srkanjem in ožemanjem so skriti odstavki", pravi goba.

Za "ajmar" se pa itak ve: "Mi kar pridema pa pošpricama!"

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prijatelj Klimbra, ni ga denarja, ki bi lahko kupil tisto, kar sem se odločil podariti. Oba to veva, v tem je bogastvo. In povedal sem ti, da sem vesel, da te poznam.

Pupa, v največje veselje mi je, kadar ti lahko nudim some more.

In Ran, tvoje ščemenje okoli oči mi je dragoceno darilo.

PEPE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brrrm, naj ti odgovorim z znamenito besedo znamenitega Icemana:

TRPI

PEPE

Za svež dah in bleščeče bel nasmeh - WC NET, belilni gel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Pepe, may I be your friend?

Ali še nisi???

PEPE

Menda ja.

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pepe... sicer sem trenutno ostala brez besed... enkratno in neponovljivo...

Kje pa skrivas te svoje zaklade? V svojem jazu ali svojem srcu? Ali pa sta zdruzena v eno...

Hvala ti da delis z nami...

Karisma

P.s. ...Ob reki Piedri sem sedela in jokala... se te je mogoce kaj bolj dotaknila kot Alkimist?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Pepe... sicer sem trenutno ostala brez besed... enkratno in neponovljivo...

Kje pa skrivas te svoje zaklade? V svojem jazu ali svojem srcu? Ali pa sta zdruzena v eno...

Hvala ti da delis z nami...

Karisma

P.s. ...Ob reki Piedri sem sedela in jokala... se te je mogoce kaj bolj dotaknila kot Alkimist?

Karisma, ljuba moja duša, da se te kaj dotakne, je potreben pravi trenutek. Mene se je nazadnje dotaknil Vitomil Zupan, Sven Hassel, Boris Vian, Pierre de Ronsard, Ljubezen v času kolere, Kurt Wonnegut jr., Michel Zevaco (najbrž v spominih na otroštvo), pa Bobri, pa Mama Lucia, pa Vonj po ženski Giovannija Arpina, pa Ballade des pendus (Villon), pa The Ballade of George Campbell , pa Klimbra, pa Udi, pa Ran, pa ti, če ne zameriš, pa Aja, pa Gregs, pa Roni, pa Pupa, pa Samo....

Mogoče se preveč razkrivam. Who gives a shit!!!!???????????

PEPE

Naj bo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregs, my man, ni poanta v škatli. Škatla je embalaža. Ni poanta v vsebini. Vsebina je lahko hrček. Poanta je v tem, ali prodajaš ali podarjaš. Zakaj ti to razlagam, tudi ti nisi po duši suhoparen ekonomist. Se lahko strinjava?????

PEPE

Vsekakor se strinjava... Podarjati je čar, prodajati pa nuja... Je pa res, da vec ko podaris, vec dobis.. torej je podarjanje tudi neke vrste prodaja... hihihi... No, malo bljuzarjenja... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Mogoče se preveč razkrivam. Who gives a shit!!!!???????????

Naj bo

Saj se vsi... :wink: In kot si dejal: who gives a duck?! :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Zaprite me v skatlo, prebodite z meci in na koncu preresetajte s CZjevko... ali pa raje uzijem... Ce se kaj ostane, potegnite ven. Fenix RULEZ! :evilbat:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaprite me v skatlo, prebodite z meci in na koncu preresetajte s CZjevko... ali pa raje uzijem... Ce se kaj ostane, potegnite ven. Fenix RULEZ! :evilbat:

In po vseh črnih mislih........pomisli na PIZZO!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Veliko je novih Motosvetovcev in ne veste, kaj je v kateri temi. Preberite si malo tole in, če vas prime napišite kaj lepega in pri tem bodite samokritični. Umetnina ne izgleda, če je popacana.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veliko je novih Motosvetovcev in ne veste, kaj je v kateri temi. Preberite si malo tole in, če vas prime napišite kaj lepega in pri tem bodite samokritični. Umetnina ne izgleda, če je popacana.

Še so ljudje ki tudi kaj iščejo! Pohvalno! 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Call me a stupid dumb-fuck (ni treba, to je blo retoricno), ampak nekaj me res zanima.

Pepe, a si ti res tako zamorjen, da ne vidis sebe zaradi drugih...

Obcutek imam, da te je nekaj cisto pokopalo. Neumnost. Ziv si, se pravi imas vse... Jebes cel svet, ce imas sebe drugih ne rabis... rabis samo hrbtenico...

Vas omiljeni egoist

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj jaz vem, Ein, meni se ne zdi, da sem ravno ful zamorjen, je pa najbrž res, da so moje amplitude malce bolj izrazite kot je to "običajno". Vendar, kakor sem verjetno že kdaj omenil, mislim da ne bi hotel zamenjati svoje sinusoide za kaj bolj pohlevnega. QL?

Moped, napravi mi uslugo in mi izdaj avtorja knjige Klicali so jo dvoje src, da mi ne bo treba pretepati knjižničark. Baje se ne spodobi...

PEPE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj jaz vem, Ein, meni se ne zdi, da sem ravno ful zamorjen, je pa najbrž res, da so moje amplitude malce bolj izrazite kot je to "običajno". Vendar, kakor sem verjetno že kdaj omenil, mislim da ne bi hotel zamenjati svoje sinusoide za kaj bolj pohlevnega. QL?

Moped, napravi mi uslugo in mi izdaj avtorja knjige Klicali so jo dvoje src, da mi ne bo treba pretepati knjižničark. Baje se ne spodobi...

PEPE

Narobe si me razumel... Moja amplituda ni pohlevnejsa, ampak na drugi strani zivljenja - v popolnem uzivanju in prirejanju svoje okolice v svojo prid.

Je pa vsekakor res, da ce ti pase bit, kakrsen se zdis, potem v tem uzivaj (a ne pozabi, to je mogoce konec vasega samskega zivljenja - sorry full me je prejsnji stavek na to reklamo spomnil)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ein, "pohlevnejše" je bilo mišljeno v smislu z manjšimi odmiki gor in dol. No, ni frke, bova že nekako uspela uskladiti jezik na skupni imenovalec, čeprav so najina doživljanja precej različna. Če pa ne, pa tudi ne. Doslej sva se nekako prebijala skozi življenje drug brez drugega, ni vrag da se ne bi mogla še naprej.

Mimogrede, zasnova zgodbice je nastala pred dobrimi desetimi leti, ko sem si razsul oko in sem imel dva meseca časa v bolnišnici razmišljati o marsičem. Med drugim tudi o dveh znancih. Eden je uspešno razprodajal v svilen papir zavite puhlice, drugi pa, ki se je dejansko ponujal celega, je navadno ostajal ob strani prezrt. V trenutku, ko sem ji dal obliko in jo spravil na MS je bila zadeva zame nekako aktualna iz določenih razlogov. Danes so ti razlogi preteklost in po pravici povedano mi je žal, da je Leon stvar privlekel iz arhiva. Vsekakor pa si pridržujem pravico, če bom kdaj začutil potrebo malce smetiti po forumu, bom to mirno storil, pa če je to komu všeč ali ne. Med vso obilico take in drugačne navlake se bo menda našlo prostor tudi za kak moj bullshit. Sicer pa - imamo usposobljene čistilce. Naj le opravijo svoj posel, jaz ne bom nič zameril.

PEPE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pepe, res polepsa dan ponovno prebiranje tvojih besed... ponavadi samo prebiram teme in nic ne pisem... mimo tebe pa ne morem :wink: zadnje case dolgo ni bilo zaslediti tvojih besed...

Avtorica knjige, ki ti jo je priporocal Moped:

MORGAN MARLO: IMENOVALI SO JO DVOJE SRC

knjiga, ki je ne odlozis dokler ne preberes zadnje strani...

v LJ jo imajo samo v knjiznici Prezihov Voranc (glede na cobiss), drugace pa v knjigarni Vale-Novak

Lepe trenutke vsem...

Karisma

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ein, "pohlevnejše" je bilo mišljeno v smislu z manjšimi odmiki gor in dol. No, ni frke, bova že nekako uspela uskladiti jezik na skupni imenovalec, čeprav so najina doživljanja precej različna. Če pa ne, pa tudi ne. Doslej sva se nekako prebijala skozi življenje drug brez drugega, ni vrag da se ne bi mogla še naprej.

Mimogrede, zasnova zgodbice je nastala pred dobrimi desetimi leti, ko sem si razsul oko in sem imel dva meseca časa v bolnišnici razmišljati o marsičem. Med drugim tudi o dveh znancih. Eden je uspešno razprodajal v svilen papir zavite puhlice, drugi pa, ki se je dejansko ponujal celega, je navadno ostajal ob strani prezrt. V trenutku, ko sem ji dal obliko in jo spravil na MS je bila zadeva zame nekako aktualna iz določenih razlogov. Danes so ti razlogi preteklost in po pravici povedano mi je žal, da je Leon stvar privlekel iz arhiva. Vsekakor pa si pridržujem pravico, če bom kdaj začutil potrebo malce smetiti po forumu, bom to mirno storil, pa če je to komu všeč ali ne. Med vso obilico take in drugačne navlake se bo menda našlo prostor tudi za kak moj bullshit. Sicer pa - imamo usposobljene čistilce. Naj le opravijo svoj posel, jaz ne bom nič zameril.

PEPE

Res je, komot bova se naprej en brez drugega zivela :)

Ti pa kar pisi kar ti pase, verjamem da je vecini bralcev tvoje pisanje zelo srce-dotikajoce, tako da se ne oziraj na take zatezence kot sem sam. Po mojem misljenju si v redu mozkar, ki si najbrz malo prevec custven za ta svet.

Then again - I might be wrong.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!