Skoči na vsebino

peugeot vivacity


skuterSLO

Priporočene objave

Preiskal sem ves forum ali pa ne znam uporabljati iskalnika ampak nisem našel nič o tem skuterju. Zanima me kakovost ,cena, vzdržljivost...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja moj frend ga ma pa je kr uredu prau. Zdej je dou kit not 13 kojnov polini pa ga kr trga :D pomoje bo kr fajn pa se ni jih dost pa ni spet tok grd :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolega imel do konca predelaniga kar se da na peugeot mašini se pravi mhr replica tunana nekje 15-16 konjev. c20 ror gori predelan iz piagio mašine.

pol celoten videz costom in morem rečt da je skuter bil prava igračka po zadnji kdaj hočeš. pa prej ko ga je še mel orginal je tudi fajn šel

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakovost...če nič ne mrdaš dobra (dobro sprednje vzmetenje spredaj disk...)

Cena..splača se kupit rabljenega cca 200k,taki so že zelo lepo ohranjeni

vzdržjivost..isto kot vsak drugi 50cc skuter samo predelat se ga ne da nekaj ekstra oz se ne splača ker so mašine nekvalitetne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preiskal sem ves forum ali pa ne znam uporabljati iskalnika ampak nisem našel nič o tem skuterju. Zanima me kakovost ,cena, vzdržljivost...

Jest sem bil s svojim Vivacityjem zadovoljen, brez blokad potegne malo čez (resničnih) 70Km/h. Pospeški tudi pri dveh kar ok. Za dva odrasla malo premajhen, dva mulca pa bosta gor brez problemov. Jest sem ga kupil pred šestimi leti, potem prodal sodelavcu in še vedno dela brez problemov in večjih servisov. Je pa res, da sem ga lepo vozil, sodelavec pa tudi (sva oba stara čez 30 let, tako da kakšnih skakanj in izživljanj ni bilo)

Cena rabljenega, hm, jest sem svojega 3 leta starega prodal za 250K (originalen peugeot kuft + sem dal zraven še čelado nolan jet).

Na kratko, Vivacity je en fin na easy skuter.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tale je dost spedenan sam ni tok lep .)

tega je mu pa frk iz slo..skuter foruma, men je biu zlo všeč, mu je pa pomojem midrace predelavo.LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da je bil high end .)

nop meu je mid race :) speedfightou blok pa replika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...

No jest mam pa tega skuterčka še kr an :rolleyes: . Ma čist ql je an, sam jest mam x-race to mam Unique Verzijo k sta sam 2 u SLO :naughty: . Zj mu mislm dt kit notr pa en fergi 19 pa malossi športn filtr, pol bomo pa widl če bo tole kej letel :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja pa še neki je :rolleyes: En mudel je reku da majo Vivacity Pežojčki 3 blokade, pa me zj to zanima če bi to mogl bit res an, in sicer da je ena blokada v izpuhu(je ni več), potem v mašini(je ni več), zj ta 3 nej bi bla pa u sprednjih diskih in sice naj bi skoz in skoz po malo bremzala gumo, zanima me če je to mogoče???? :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja pa še neki je :rolleyes: En mudel je reku da majo Vivacity Pežojčki 3 blokade, pa me zj to zanima če bi to mogl bit res an, in sicer da je ena blokada v izpuhu(je ni več), potem v mašini(je ni več), zj ta 3 nej bi bla pa u sprednjih diskih in sice naj bi skoz in skoz po malo bremzala gumo, zanima me če je to mogoče???? :rolleyes:

ne

blokade so mozne v auspuhu, fergazru in elektriki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakovost je zej tak ne. Eni pravijo da peugeotove mašine naj ne bi ble neke ful vzdržljive in se naj bi kar fejst kvarle. Sam mam peugeota pa mi je tudi crkno. Poznam pa eno punco, ki ima vivacitya že okol 5 let pa še nikol ni imela problemov z njim. Jaz bi ti svetoval, da si pred nakupom vivacitya ogledaš še druge skuterje znamke aprilia, gilera in yamaha ter se potem odločiš kaj bi imel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!